Sem debela?
0
Eno vprašanje
Visoka sem 152cm in težka 48kg.V šoli se včasih za mojim hrbtom nekatere sošolke zajebavajo da sem debela čeprav pri športu sem tut kr uspešna kr sm med višjimi.Večkrat koga vprašam če sem debela in odgovor je vsakič ne pomojem se lažejo da me ne užalijo pa vsi v našem razredu so tko zlo suhi.PLS HELP.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lej pac po tem dejansko nemors glih doloct pac idk odvisn je kk zgleas ane pa kk se pocuts. ce se pocutis uredu ni razloga za skrb, ce pa te skrbi pa uprasi osebnega zdravnika ;)
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tvoja teza je normalna za tvojo visino. Si v mejah notmale.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
si cist ok pac al s ti drugim folz al p s sam hocjo zajebavat iz tebe vazn d si ri sama seb ok:kissing_heart:
1
hanci
Ty
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
V teh letih se razvijamo in nimamo poplnoma nobenega razloga za skrb glede teže. Tvoja teža je normalna za tvojo višino. In predvsem, če si uspešna pri športu ali karkoli treniraš je to še en razlog več, da se ne obremenjuješ, ker morajo športniki veliko jesti. prav tako pa imajo večjo mišično maso in močnejše kosti kar dodatno vpliva na težo. Tiste punce, ki so suhe in shirane pa se pri športni niti premikati ne morejo. Ne skrbi, ostani zvesta sama sebi.
0
athlete
Ampak moje sošolke še posebej 2 sta boljši u športu od mene in sta ful suhi.
mah ne sekiri se
Ampak jaz se sekirami☹️🙁😕🫤
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
bodi to kar si!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ok.Zdej bom pa iskrena js mam 42,3kg pa 158cm sam tok da veš......Ok.Pač za svojo težo nemoreš lih odločat.....Kakšen si pač si.Lahko pa če želiš shujšati,pa ne mislit da sem ti rekla da si debela,ker sploh nisi.....Tako da jaz mislim da se samo moraš dosti gibat kar že očitno delaš in ješ zdravo....
0
Lovelygirl
🫶🌹🌼😉🤗 HVALA
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pa aja pozabla sem še to telo se šele razvija....In te punce ki to počnejo so verjetn sam jealous
0
Lovelygirl
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Glej, vem da ti skoz v šoli govorim ampak: nisi debela!. Tisto kar punci govorita o tebi ne drži! In zelo grdo je, da to govorita.
0
👍🧋🎀ok
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem visoka 167 pa mam 53 kg in pac jaz sem fuk suha sam pač normalna si mogoče ne tok suha koakor neke uhice.
0
GoodLuck
Moj odgovor:
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Svetovalnica