snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Rokus21
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Prispevki:

Nova stvar ugotovljena bodi to kar si in ignoriraj kaj včasih kdo reče..........kajne?
0
🕒
 
Ja, res je.
(No, razen če je kdo psiho - potem nja malo razmisli o tem, kaj dela narobe)
 
Oprostite da sem govoril nrmško vem da to ni smešno naslednjič bom govoril slovensko:cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cry::cry::cry::cry::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
0
🕒
 
Torej si se lagal… sej smo vedl
Naj ti bo. Bodi zdej iskren
 
hmm😥😥😥
 
Hejj! Naročena! Če kaj potrebuješ, mi napiši.
*roza*Hani Bani*roza*
0
🕒
 
a se ti zajebavaš!! napisal si da si se šalil in da znaš slovensko!!!. to res ni smešn
0
🕒
 
Zdej se pa ti vsi nam opraviči ker si nam pisal če smo preleni da gremo an gogel translejt. Smo čist preprjazni da bi te prijavili
 
Pa sj tko tud men je bpo mal cudn
 
Ko je on prvic prsu sm in komentiru eno mojo objavo v hvalilnci jo je v slovenšcini…..
 
A res? Oh… a ni on bolj Nemec? V njegovem profilu je vse po nemško.,,
 
Je pa dou v translate
 
Nalisu je da se je kao hecu. Ampak ni smešno če se delas da si nekdo drug
 
OPROSTI SEM NAPISAL BOG VE KOKRAT ZDAJ PA ........ pozabimo malo na to:( :( :(
 
Wowowow... no fighting. Okiii, I agree, because you spletnapunca said it EXACTLY RIGHT. THIS IS NOT A GERMAN FORUM. And even if he writes in German, no one forbids him, but no one will understand him, like you said, Chillz fan.So, I dont care, it OK for me, if you write in English, but like you said: you could at least use a translator...? I don't know, decide for yourself.
0
🕒
 
and im a boy
0
🕒
 
Yeah we knowwwwwww...
 
ayo
 
o nemc. še dober da hodim na nemščino:joy::sob:
0
🕒
 
that is not f u n n y understand
 
thats not funny
 
Bruh rokus
 
In kako si me razumel?
 
Pa sj to sploh ni logicno vec
 
okej srečni znam slovensko zdaj pa prosim nočem se kregati z nobenim ker sem se hotel šaliti ok🌝
 
O wa*** kok otrocje
 
Bruhhhh kok...
 
Omg spet une neke bedne fore sj da naus mislu da smo neumni da smo ti dejansko vrjel
 
ej saj ni treba klet neaktiven pilovec samo da veš
 
Ja Bela ma prav. Nehi s tto tvojo nemščino. Kr sam da veš *i*Ni si kul*i*
1
🕒
 
Napiše se nisi, ne ni si
 
Tvoja učiteljica slovenščine ne bi bila vesela
 
😅😅😅
 
Ja vem z Rubik's sma kolegici in naše učitlca za sliko so kr mal🤐🤐🤐
 
Okej nor chil!
 
Bro just chill there aint any problems
And what if she say that stop whit this germany
Evryone dont speak germany is there any problems?
 

Izpostavljeno

Vprašanje:

:sun_with_face: Novo glasovanje za poletni poster! :sun_with_face:
Označi, katerega izmed spodnjih 5 predlogov želiš videti na poletnem posterju:
12
dirkači MotoGP
Leonardo DiCaprio iz Titanika
Illit
Babymonster
Conan Gray
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Hufflepuff sporoča pilovcem/kam:
to je samo za igro, punce katera bi rada ...
 
Avatar Ginny•Weasly je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Nekdo_321
oj naročena
 
Avatar Tajnica Machito sporoča pilovcem/kam:
omgg guyss, prosimmmm vsi kpop fani glasute ...
 
naročena ful dobre nasvete daješ
 
Značka Avatar I love dance💖 sporoča pilovcem/kam:
KONCCCC OSNOVNE ŠOLE SMEJIM SE PA JOKAM ...
 
Avatar #karolina je pisal/a pilovcu/ki: Avatar hiphop__girl
https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/v-naravi ...
 
Avatar hiphop__girl sprašuje pilovce/ke:
Sam želim met predstavo, kok star folk je ...
 
Avatar Logi sporoča pilovcem/kam:
BRO I said I wanted TRUMP to d*e yesterday ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rachel Green
ojjj mas jutri zvecer cas za klepet? okol ...
 
Avatar hiphop__girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Ginny•Weasly
Hej, glede tvoje igre - meni nihče ničesar ...
 
Avatar ☆Star☆ sporoča pilovcem/kam:
never being able to impress ur older sibling ...
 
Avatar Rosé_fan88 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Swimmy_girl
vse najboljsee :D
 
Avatar hiphop__girl sporoča pilovcem/kam:
https://pil.si/forumi/pilov-blog/dramski-krozek-nastop/2 ...
 
Avatar Yana10 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Swimmy_girl
happy bdayyy gurliee
 
Avatar Rosé_fan88 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MIS
happy birthdayy girll
 
Avatar Forever sporoča pilovcem/kam:
tt avatar pa zto k vohunim za mojo bff ko ...
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Chillz fan
ola vračam...
 
Avatar Chillz fan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Forever
narocena
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Swimmy_girl
hejj vse najboljše , uzivi na polnoo
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MIS
aaaaaaaa girlieee vse najboljseee ful lep ...
 
Avatar Forever je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Bellaza2
vračam... :)
 
Avatar dogfan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Swimmy_girl
vse naj naj boljše preživljaj čas z tistimi ...
 
Avatar KOALA POTTER FAN je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Swimmy_girl
vse najboljše
 
Avatar KOALA POTTER FAN je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MIS
happy birtdhay uživi na polno
 
Avatar SofijaLoveDogs je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
Hvala zelo si prijazna