Rokus21
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Nova stvar ugotovljena bodi to kar si in ignoriraj kaj včasih kdo reče..........kajne?
0
🕒
Ja, res je.
(No, razen če je kdo psiho - potem nja malo razmisli o tem, kaj dela narobe)
(No, razen če je kdo psiho - potem nja malo razmisli o tem, kaj dela narobe)
Oprostite da sem govoril nrmško vem da to ni smešno naslednjič bom govoril slovensko:cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cold_sweat::cry::cry::cry::cry::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:
0
🕒
Hejj! Naročena! Če kaj potrebuješ, mi napiši.
*roza*Hani Bani*roza*
*roza*Hani Bani*roza*
0
🕒
a se ti zajebavaš!! napisal si da si se šalil in da znaš slovensko!!!. to res ni smešn
0
🕒
Zdej se pa ti vsi nam opraviči ker si nam pisal če smo preleni da gremo an gogel translejt. Smo čist preprjazni da bi te prijavili
Wowowow... no fighting. Okiii, I agree, because you spletnapunca said it EXACTLY RIGHT. THIS IS NOT A GERMAN FORUM. And even if he writes in German, no one forbids him, but no one will understand him, like you said, Chillz fan.So, I dont care, it OK for me, if you write in English, but like you said: you could at least use a translator...? I don't know, decide for yourself.
0
🕒
and im a boy
0
🕒
o nemc. še dober da hodim na nemščino:joy::sob:
0
🕒
okej srečni znam slovensko zdaj pa prosim nočem se kregati z nobenim ker sem se hotel šaliti ok🌝
Ja Bela ma prav. Nehi s tto tvojo nemščino. Kr sam da veš *i*Ni si kul*i*
1
🕒
Bro just chill there aint any problems
And what if she say that stop whit this germany
Evryone dont speak germany is there any problems?
And what if she say that stop whit this germany
Evryone dont speak germany is there any problems?
Izpostavljeno
Vprašanje:
:sun_with_face: Novo glasovanje za poletni poster! :sun_with_face:
Označi, katerega izmed spodnjih 5 predlogov želiš videti na poletnem posterju:
Označi, katerega izmed spodnjih 5 predlogov želiš videti na poletnem posterju:
12


