Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Simpa, VSE GRE NAROBE

Simpa, VSE GRE NAROBE

0
Ola
Kak ste?? Še mal do počitnic! Oz. še 21 dni do konca šole!!! Js sm tok happy!!! Imam pa eno težavo. In sicer:
Imam sošolca rečimo mu Nai in on mi je zeloooo všeč. Vse moje sošolke so ble zelo presenečene ko sem jim povedala, ker jim je on grd. Meni je zelo všeč. In današnjega dne sem se zelo veselila, ker smo imeli naravoslovje, matematiko in tehniko. Pri tehniki smo zaključevali ocene in smo mi govorili zakljućne ocene učitelj pa occene. In jaz imam 555 in je zaključena 5 on je pa v hecu reku da bo zaključena 3 in me pogledu in sem se zasmejala. Ta pogled je bil tak kao:"A sm kej narobe reku?" pač če mi je všeš da se zajbava. Meni je blo ok, ker je on maš razredni klovn. Pri naravoslovju je bil v skipini oz. paru z eno sošolko in sta se ful smejala. Js sm bla zelo sad ker pač men še ene besedice ni nikol reku sam gledava se. Pri matematki bi pa mogu bit v skupini z mano in 2ma sošolkama, ampak jih je zlo velik mankal, zato je biu u skupini z mojo BFF in eno sošolko. Ni hotu sodelovat z njima. Ves čas me je gledu in js njega. Kadar je pa z mano in še 2ma sošolkama tut ne sodeluje. Pa enkrat ko smo bli na gradu je pa vodićka vprašla če kdo ve kak je blo ime zadnji lastnici gradu in od Naia prjatu reče:"Lili ________ (njegov priimek)" Pač res nevem al je v mene al ne. Nikol se še nisva pogovarjala, pa mislm da ke on manjši od mene, je pa res da mam zelo visoko peto na teniskih. Na snap sem mu napisala A me prosim dodaš? Če nočeš je ok. In ga dodala. Pa me še ni dodal od tega je pa že 1 mesc. Kako naj poveževa stike?? On se nasplošno ne pogovarja s puncami. Res nevem kak bom zdržala počitnice brez njega, ker še vikende kumi. Kaj mi svetujete? A je v mene?
Pa sori za dolg spis.
Lepo se mejte in uživakte,
gdč.PILovka
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zdravo!
No mislim da mu nisi najbolj všeč oprostiii probaj se druziti z njim upam da sem pomagala:)
0
 
Cokoladica

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Gilr1890
Objava:

Crush

Ogledov: 22 Odgovorov: 0
 
0
Singlegirl
Objava:

Soplesalec na valeti

Ogledov: 85 Odgovorov: 2
 
1
ohhhh🎀
Objava:

helpp

Ogledov: 85 Odgovorov: 2
 
1
Nevem1234
Objava:

UMETNIŠKA GIMNAZIJA

Ogledov: 55 Odgovorov: 2
 
1
Axiety girl
Objava:

Motnje hranjenja

Ogledov: 54 Odgovorov: 2
 
2
Šestosolka
Objava:

3. TRIADA

Ogledov: 90 Odgovorov: 4
 
2
skrivnostno srce
Objava:

Crush

Ogledov: 70 Odgovorov: 4
 
0
ghfujdkfjgutriekoldkfjgturieowplwsdekfrjtiueowplrk
Objava:

beli tok

Ogledov: 91 Odgovorov: 3
 
1
Axiety girl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Motnje hranjenja

jaz mam en velik problem. strah me je jesti. da se bom zadušila. da se mi nekje zatakne hrana. premišljujem sam o tem. hrana se mi gnesi, ko jem premišljujem o vsakem požirku. ne morem več. hočem ven iz tega. enkrat sem že šla čez to, sam ni bilo tako hudo. sam jokam. nihče me ne razume. prijateljic pa nimam da bi jim povedala. bojim se da bi me ljudje kritizirali in obsojali zaradi tega. to ve samo moja mama. ko jem me je strah in ne delam drugega kot premišljujem o hrani, potem grem na wc in to kar je ostalo v ustih izplunem (ne izbruham) sam splavim si ven usta. moja mama je edina ki me razume. samo ko je poleg upam jesti. čez 3 tedne gre za 4 dni na izlet. strah me je da mi bo preveč. je edina katera me razume. čeprav se ji zadnje case to zdi noro. imam hude migrene in občutek da bom padla skupaj. prejšnji teden sem šla od pouka zarafi tega. prbič sem to nekomu zaupala. strah me je. rabim pomoč!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Axiety girl
2
 
2
Šestosolka
2
 
3
love.L.girl
4
 
5
helpppp
2
 
7
Strahec
3
 
8
Anonimnica26
4
 
10
Bubi
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

tud js mam probleme s tem:disappointed_relieved:
 
Forever prava
nee sam ni legalno pa na vsake tok casa steka
 
Haj, js ti lohka pomagam sam z sredno glasbeno, ...
 
Hej, primer gimnazije z umetniškim programom ...
 
Hermiona Granger 💗
ejj. mau neumnu uprašanje. kaj sploh je tu ...
 
Nobody 🍄
js sm se hitr navadla na to. nerabs zarad ...
 
Ne rabiš rečt ja če ne želiš plesat z nijm ...
 
hiphop_girl
Hej, girl, vse je okej. Če ti hrana več ...
 
Kr enaa
Jaa tko k je rekla baletgirl11 - nc nisi ...
 
Mogce rec da si sele 8 razrd in da se ti ...
 
🤥🤥🤥
ja povej mu to ig🫡
 
jp cist nice tok k jst.
 
Nism zih da je to real. Mogoc bi loh bil ...
 
ka pa te zanima?