Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Slusalke za v uho

slusalke za v uho

2
oj js bi si ful rada kupla slusalke. tiste za v uho, brezzicne pa da majo tisto 'blazinico' da ti ne padejo vn. pac zdej me zanima kje ste jih vi kupil, kako delujejo, kok so stale pa to. pa tko mejbi ce poznate kksne cenejse opcije. nosila bi jih pa tko ce km grem al pa di jih mam med voznjo z busom/vlakom. pa se tko s sosolkami si jih sheramo (ena ma v enem usesu, druga v drugem). no to je to pa fuuuuul hvala vsem k boste pomagal :heart::heart::heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj js mam neke slusalke k sm jih kupila na Gizzmo. si pa niso drage.
Evo ti dam link:
https://gizzmo.si/earbuds-brezzicne-bluetooth-slusalke-siren-s-prenosno-polnilno-postajo-crne-artikel-43724

Aja pa mam jih ze ene 3 leta pa se kr ful dobr delajo. priporocam

xoxo Girliee:ribbon:
1
 
Aja pa stanejo 25 eurou
 
ok hvalaaaaa <333
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj!
js sm sm mela ene iz aliexpressa al ku se napise in so delale tko par let inpol so se pokvarle inso ble tko 30eur zdej mam tko ene iz sheina in so za tko 5eur in mi nc ne manka haha. pac ja ful so poceni ma realno ce se mi pokvarjo alpa jih zgubim in mi ni pol uno ful skoda.
1
 
37372
hvalaaaaaaa <3333
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem kupla od jbl v big bangu pa delajo kot se šika že 3 leta tko stale pa so ....
( nespomnim se:sweat_smile::neutral_face:)
2
 
BookGirl (neprijavljena)
hvalaaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jst sm jih tud kupla Big Bangu, tko v nedeljo mam pa Jbl Live Pro 2 TWS so ble 112 € pa če si kupil z Mastercard so ble 100 € pa še 15€ garancija za 4 leta, k je original pomojem 1 let.
Drgac sm ful zadovoljna
1
 
okej hvalaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js sm kupla ene na mimovrste mislim da so bw32 in so ful uredu, pač men so tko padle po stopnicah cez 4 štuke pa so iz škatlce padle pa jim nič ni, pa tud baterija drži tko 1 tedn če poslušam usak dan popoudne skos musko al neki.
0
 
pa kavica tu:)
 
tenksssssss
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj, ti jih ful prvoscim, nocem ti pokvart zabave, sam hotla sm ti povedat, da glede teh slusalk je tkole. moja mami je u sluzbi ful prevec uporabljala AirPode ka je bla skos na nekih sluzbenih klicih in pol se ji je zadnje case zacel zdet da slabse slisi na desno uho. mislla je da ma zamaseno uho in je sla na ciscenje in so ji rekl, da ma cist cisto uho, z njenim sluhom pa ni blo nc bols. in pol je sla na nek drug pregled in se je izkazal da res ful slabo slisi na eno uho in se na naslednjem pregledu so ugotovil, da ma poskodovano notranje uho in da se tega ne da pozdravt vec. pol je sla guglat zkj se to zgodi in je ugotovila da je en glavnih razlogov prekomerno uporablanje takih slusalk in da je bols met une za na glevo. nevermind, pac js ti res nocem nc tezit sam tk da bos vedla. sori ce sm te zamorila. drugac pa uzivej v slusalkah.
1
 
oj hvala sa tole opozorilo 🩷. sem pa v bistvu ze prej vedla za te nevarnosti ker se je eni punci k jo poznam podobn zgodil. js bi ta slušalke uporabljala tko enkrat na teden ko grem v mesto to je pa to. se vedno hvalaaaaaaaa
 
ok sej pravm ti kr sam posvarit sm te hotla <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kak še nimaš slušalk. Jaz mam 11 telefonov, 4 tablice, 3 računalnike, 6 pametnih ur, 4 mikrofone, 5 zvočikov in 7 slušalk.
0
 
Cool gril
Pink
Kolk dnarja mate vi doma?!
 
Cool girl
Tolk kolk ti ne
 
ok uredu? nimajo vsi tok dnarja
 
sej mam slusalke (tiste za na glavo) se mi njihova uporaba zdi neprakticna zunaj. in vse tiste tvoje stvari? definitivno prevec
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 6 Odgovorov: 0
 
0
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 49 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 34 Odgovorov: 2
 
0
#prijavljenapunca
Objava:

Pust(vem, da je se dalec)

Ogledov: 70 Odgovorov: 2
 
0
Osmošolka<3
Objava:

Testi

Ogledov: 64 Odgovorov: 2
 
2
jokam se potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Sama doma

Sama sem doma moje mami in atija ni, sestra je en krožek končala že pred pol ure, pa starši vejo, da je tam in da jo morjo pobrat, me fuuuuuuul skrbi da se jim ni kej zgudil, nobenih kontaktov nimam razen babi k žvi zraven nas, pa je ni pa zravn ns žvijo tut moji bratranc pa sestrična pa njeni, sam tut njenih ni doma. nobenih kontaktov nimam, razen maminega outlooka k pa mal slabo dela, ni jih pa doma kakih 2 uri odkar sem jaz prišla dam, in zdej jokam. kva nej nardim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...
 
lej, zdej ce je to res in je tvoj oči res ...
 
ej ejj ni nujnoo da te ne maraa:heart: Lej ...
 
Sej bo, te razumem:wink::wink::wink:. Sej ...
 
poglej na sheinu za pirata
 
babe
hehe, jst uporabim idk kot odgovor na osebna ...
 
puncaa44302
torej notri boste šli posebi po 4 pa ta skupina ...
 
Delaj izpiske, išči si vprašanja na to temo ...
 
Mogoče si lahko angelček? pa sta kao nasprotje ...
 
pomoc.si sm bla jz hahh pa se kle pism pc ...
 
Oj, men se podobno dogaja. Že tko vse najmanjše ...
 
Oj! Js sm ga imela predlani. Mel smo najprej ...
 
Hej, sistematski v osmem je podoben kot ...