pikachu519
Friends don’t lie.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
narocena
0
🕒
narocena!
1
🕒
hej pikci moji upam da ne spemam prevec hodnika ampak koncno je tuki nov del moje zgodbe. tko kot zadnjic bom dodala zraven se opisek za tiste, ki je ne poznate, ker vem, da vas je odkar sem zacela pisat ze zlo velik novih prslo. tkoda evo:
mrtva je je precej zapletena lgbtqia+ zgodba o ljubezni, prijateljstvu in izgubi bliznjih (ceprov zaenkrat se ne tok). pripoveduje jo Scarlett Jones, najstnica, ki se ji polno stvrai dogaja v lajfu, ampak ji pri tem pomagajo prijatelji druzina, in njen special someone. ce se bos lotil_a brat, ti bom ful hvalezna<33 napisi, ce ti je blo vsec. tuki je najprej povezava do prvega dela - mrtva je (prolog):
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/mrtva-je
_____
za tiste, ki pa mojo zgodbo ze poznate, tole je 14. delckkkkk<333 imenuje se objem pove več kot tisoč besed<3
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/mrtva-je/14
bye ly<3
mrtva je je precej zapletena lgbtqia+ zgodba o ljubezni, prijateljstvu in izgubi bliznjih (ceprov zaenkrat se ne tok). pripoveduje jo Scarlett Jones, najstnica, ki se ji polno stvrai dogaja v lajfu, ampak ji pri tem pomagajo prijatelji druzina, in njen special someone. ce se bos lotil_a brat, ti bom ful hvalezna<33 napisi, ce ti je blo vsec. tuki je najprej povezava do prvega dela - mrtva je (prolog):
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/mrtva-je
_____
za tiste, ki pa mojo zgodbo ze poznate, tole je 14. delckkkkk<333 imenuje se objem pove več kot tisoč besed<3
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/mrtva-je/14
bye ly<3
2
🕒
jesss koncno mam cas da kej napisemm<33
2
🕒
ok
aaaah dons je kr konc guys js ne morm:sob: devetarji excited al bolj ne? js se ne morm cist odloct:cry::cry::cry:
0
🕒
ouu vi mate sele dans valeto? mi smo jo mel ze u petk… js sm dost sad zdej ka je konc ampak se veselim srednjeee
omggg jaa js sm tok zalostna paccc, wdym je da kr naenkrat konc, drgac mi smo mel ze u tork hahah
*roza*GUYSSS IT'S OUTTT*roza* js ne morm... js tok lovam vse komade kaj pa vii?
0
🕒
jaa, omgg
moje fav pesmi so expetacions, whats wrong with me, stupid song, pa ofc tut drop dead<33
tvoje? (rajs mi pis v kotiček, da ne bom skrolala, hahh<3)
moje fav pesmi so expetacions, whats wrong with me, stupid song, pa ofc tut drop dead<33
tvoje? (rajs mi pis v kotiček, da ne bom skrolala, hahh<3)
naročena
1
🕒
guyss *roza*se tri dni*roza* livinga albuma? halo? omgg
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
Omg, tudi nate nisem naročena! I´m so sorry! ...


