za valeto
1
yo,mene je strah edino da nebom dobila soplesalca za valeto,je imel še kdo take skrbi,in kako si dobil/a soplesalca za valeto.pač skrbi me zato,ker je v našem in drugih razredov že par parov.no ja,hvala za odgovore:grinning::heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js mam soplesalca ampak ga rajs sploh nebi mela kr ga nemaram:relieved::stuck_out_tongue_winking_eye::triumph:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Heejjj
ja js sm ubistvu mela ful podobne skrbi da me ne bo noben uprasu in usi so bli zmeneni ze v 8. razredu sam se js pa ena moja sosolka pa par iz paralelke smo ostale brez para in me je zacel ze mau skrbet ampak pol me je en moj sosolc uprasu in sm bla tko ja, tko da mislm da se ti res ni treba sekirat ker te bo sigurno negdo povabu ce pa ne pa loh tut ti koga sj s tem ni nc narobe. tko da js vrjamm da te bo slej k prej gdo povabu.
pozdravcki:wink:
-klementina-
ja js sm ubistvu mela ful podobne skrbi da me ne bo noben uprasu in usi so bli zmeneni ze v 8. razredu sam se js pa ena moja sosolka pa par iz paralelke smo ostale brez para in me je zacel ze mau skrbet ampak pol me je en moj sosolc uprasu in sm bla tko ja, tko da mislm da se ti res ni treba sekirat ker te bo sigurno negdo povabu ce pa ne pa loh tut ti koga sj s tem ni nc narobe. tko da js vrjamm da te bo slej k prej gdo povabu.
pozdravcki:wink:
-klementina-
1
-klementina-
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živijo!
Čeprav sem fant, sem imel situacijo zelo podobno. Mene je zelo skrbelo, ker so že vsi drugi imeli plesalko. Poskusi malo počakat, ker bo mogoče kakšen fant želel plesati s teboj, sicer pa ne čeakaj predolgo, saj bodo že druge izbrae večino fantov in potem ti ne boš imela izbire. Poskusi vprašat kakega fanta.
Upa, da sem ti pomagal!
Lp, pilovec
Čeprav sem fant, sem imel situacijo zelo podobno. Mene je zelo skrbelo, ker so že vsi drugi imeli plesalko. Poskusi malo počakat, ker bo mogoče kakšen fant želel plesati s teboj, sicer pa ne čeakaj predolgo, saj bodo že druge izbrae večino fantov in potem ti ne boš imela izbire. Poskusi vprašat kakega fanta.
Upa, da sem ti pomagal!
Lp, pilovec
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne skrbi jaz do začetka devetega nisem imela soplesalca, pa so se eni že v sedmem zmenili. Pač na koncu sem jaz vprašala enega sošolca, ampak ja. Verjemem, da te bo nekdo vprašal, samo brez panike :)... Na koncu imamo zdaj v naši generaciji vsi soplesalce, razen tisti, ki ne želijo plesat, teh pa je res malo.
Brez skrbi
Stela:dizzy:
Brez skrbi
Stela:dizzy:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
js sm tko prvi tedn v septembru dobla k so ze skor usi mel tkoda brez skrbi nekoga bos ze dobla ce ne te pa na plesnih skp dajo
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
c je rs z tko d jih ma full soplesalca poglej kdo j s ostal in tidt mes njimi k ti je najbolj ok ga sam vpras t je nrdila neka mjo frendica
uspel ti booooo:kissing_heart:
uspel ti booooo:kissing_heart:
0
hanci
Moj odgovor:
Phoebe
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Help, mozolji
jaz imam nad prsimi take mini mozljcke in pol sm si enga stisnla in mam zdej tko rdečga, mam pa tako obleko ker ima moj brat valeto danes, da se to vid, kaj nej? nimam pa nobenga korektorja pa pudra itd.... od mami si pa ne morm sposodt k ma temnejso kozo in posledično tudi puder.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
ja no ce slučqjno veste kaj bi lahko naredila mi prosiim povejte.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)


