Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Gremo mi po svoje 2

film-268546 4.6 5 91
Going Our Way 2 follows the adventures of young scouts spending summer at a camp in the middle of the idyllic Slovene Alps. Because the heroes from the first film, Aleks, Jaka and Sleepyhead, are almost grown up now, the scout leader charges them with new responsibilities and assignments that also involve taking care of a group of mischievous 10-year-olds, which proves to be quite a feat. sequel of Going Our Way.
Leto izida: 2013

Mnenja:

ohh, to je najjače
 
Gremo mi po svoje 1 in 2 sta najboljsa slovenska mladinska filma:heart:
 
Sem že gledal miljonkrat!
Starost v času mnenja: 12
 
Res je, da že dolgo, reeeeees dolgo nisem pogledala kakega filma (pri nas trajbamo samo še Kall's mash up :joy:)
 
Avatar
Zradiran račun
će si tabornik, je to klasika
Starost v času mnenja: 10
 
dobra ampak sm se je že naveličala. sm jo že tokrat pogledala:joy::joy::joy:
 
itakk najbolsi slo film ever
Starost v času mnenja: 15
 
ful dobro itak hahh ;)
Starost v času mnenja: 14
 
ta film je tko nostalgija, pač igralci legende<3
Starost v času mnenja: 14
 
ma itak da sm pogledala hahah topp tko 3krat sm not je pa itak zrnec in je ful smesnoo
Starost v času mnenja: 13
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
TOOOOOOK dobr film.....REEEEEEEEEEEEEEEEEEES ...