Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

Sam doma 2: Izgubljen v New Yorku

film-772 4.7 5 97
Družina McCallister bo božične praznike preživela v Miamiju. Vse lepo in prav, če se ne bi najmlajši sin Kevin vkrcal na napačno letalo in pristal v New Yorku. Očetova kreditna kartica fantu omogoči nastanitev v luksuznem hotelu in vse kaže, da bo praznike preživel sam. A potem spet sreča falota Harryja in Marva, s katerima je pred časom že obračunal.
Leto izida: 1992

Mnenja:

:hearts::hearts:
Starost v času mnenja: 10 let
 
supercaaa<333
Starost v času mnenja: 13
 
the best
Starost v času mnenja: 11let
 
Avatar
Zradiran račun
Najboljs 1. in 2. del
 
dam ti 100000€ ce najdes boljsi bozicni film
Starost v času mnenja: 13
 
najboljsi od home alonee, men so usi filmi pa serije k majo neki zveze z NYC tok fajnn
Starost v času mnenja: 12,5
 
enka mi je iskren bolša
 
ful dobr, sicer mi je enka bols ma useen toop
Starost v času mnenja: 13
 
ful dobro:sparkling_heart:
 
najboljsi del, ful dobro pa se res splaca pogledat:heart::heart:
Starost v času mnenja: 14 let
 
ful nostalgicen film. men je najbolsji od vseh
Starost v času mnenja: 15
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
TOOOOOOK dobr film.....REEEEEEEEEEEEEEEEEEES ...