Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

The Thundermans: Undercover

serija-254653 4.2 5 37
Leto izida: 2025

Mnenja:

3men je ful dobr, priporočam
Starost v času mnenja: 11
 
Men je brezveze, pa tista dva od Cloe prjatla sta zlo čudna, pa sploh ni več tok napeto... :frowning: Original je FUL boljši...
Starost v času mnenja: 13
 
mislim vredu je sam mi gre en lik ful na zivce(idk tist prjatu od Chloe) mislim dost povprečno original je bolsi
 
lovam, kljub temu da sm 14:heart:
Starost v času mnenja: 14 let
 
aaaaaaaaaa ful dobr je k je pršl novu komi sm čakala isk bahagah tut če sm to glijala tk u 4.5r zj sm pa 8 oz bom 9r iiii<33
men je ful dobr k zmer te zločine rešujejo pa to haha<3
Starost v času mnenja: 14
 
original je original, ampak povrne moj childhood<3
Starost v času mnenja: 14
 
omg men ja to zelo všeč lovam in priporočam:heart:
 
Mnenja o knjigi lahko vnesejo le registrirani uporabniki.

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Mnenja

Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ni tko slabo
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
zlo dobr in smešen film 🩷🤩🥰
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
ful dobr 🥰🤩🩷
 
Avatar #ježekkužek-girl je objavila/a mnenje za:
Priporočam ogled ker je res super film.🩷🤩🥰
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
for my age je blo ful jakoooo
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
ful je slayyy razn 2 sezona pac 1. je boljsa ...
 
Avatar I STAY A BLINK je objavila/a mnenje za:
MOJ NAJLJUBSI FILMMMMMM
 
Avatar Poli_girl je objavila/a mnenje za:
NAJ SERIJA EVERRRRRRR!!!!! Obožujem joooo
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
Še boljši kot 1, delllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Avatar Mc'Aroni T&A je objavila/a mnenje za:
TOOOOOOK dobr film.....REEEEEEEEEEEEEEEEEEES ...