snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
MišMaš12
“Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination and life to everything.”
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

hej MišMaš12, če jutr slucajno ne pridem na klepet se ti oproscam, ful grem pozn spat, ce me ne bo, pomen da spim :( sorry sleep well pa sorry ce ne pridem bom probala se zbudit
1
 
Ok, sej je v redu.
 
živijo,
kot prvo nič ti nisem zamerila in upam da ne bo kakšna težavica zaradi tega ampak, ne bom se udeležila internet lifa ker nimam več ravno veliko časa zaradi šole in tekmovanj pa nisva imeli ravno enakega mnenja pri eni stvarci tako da ja.

lp in ne mi zamerit pls,
hearts
0
 
Ok, v redu je.
 
hejj Pika mi je povedala da bi se jutri rada dobila na klepetu, pa nevem ce bom mela cass, mogoce zjutraj, okoli 9, ce ti je okej??? pa ce hoces me zanima zakaj paaa
0
 
Lahko ob devetih ja. Vse ti bom povedala v klepetalnici, ok?
 
hvalaaa MISSS
 
Ojla, samo sporočam, da me danes do šestih ne bo, ker gremo na izlet za nadarjene in pridne. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Lp,
MM12
1
 
Bravo pridna in nadarjena MišMaš12!!
 
Bravo in uživi!
 
Hvala <33
 
:sparkles:*zelena*My Story Time*zelena*:sparkles:

Mi smo včeraj imeli neko prireditev "(ime naše šole) ima talent" in pač so eni tekmovali s pleasom pa tem, pol je bila cela drama, ker so bile ene jezne, ker so druge zmagale pa bla bla bla... No in potem sem se pa jaz odločila, da kupim srečko za srečelov. In jo kupim, grem do tistih, ki dajejo vrečke in pol dobim eno ful kul in notri ful uporabnih stvari, no in potem vidim nek plastični hranilnik in ker se mi ni dalo vseh 6 € držat v roki sem jih pač dala tja noter in to nosila s sabo. Potem pa hočem kupiti kokice in ugotovim, da za ta hranilnik, če želiš dati ven denar, rabiš nek ključek, da odkleneš "vratca". In pol jaz po vrečki iščem, iščem, iščem in še vedno iščem pa ga ne najdem! In pol jaz probam skozi drugo luknjo vse ven dobit, pa ne gre. :expressionless:
2
 
hell sorry fr u
 
Hej!
Klepet?
0
 
:sparkles:*modra*My Story Time*modra*:sparkles:

Pač jaz sem včeraj pred šolo čakala mojo prijateljico (recimo ji E), da neha igrati brawl stars z mojim bivšim (ja, malo je sus). No in pol ji jaz tam govorim: "Hm... E, meni se zdi, da bo deževalo..." "Počakaj, samo še to igro!" Zraven nje sta bili še dve prijateljici (recimo T in O). In pol po desetih minutah E končno konča, in se odpravimo domov skupaj (v isti smeri imamo dom). In pol začne malo rositi, pa si rečemo samo: "Mah, pa saj to ni nič no." Pol pa kar naenkrat, tak v enem trenutku, se iz oblakov vlije kot iz škafa. In pol tam mi tečemo do najbližje strehe, da si vzamemo dežnike. In a veš kaj, samo E je imela dežnik, in še to tisti "zložljiv" majhen. Jaz sem ga notri pozabila dati, pomojem. Ampak pol vseeno gremo vse pod isti dežnik (sicer nam ne uspe, ampak bolje kot nič), pol pa začne še pihat in se pač ta dežnik od E zlomi. In spet tečemo do najbližje strehe in smo vse bile čistooo mokre, iz T in iz mene je dobesedno kapjljalo, tako sva bili mokri. Se nam pa vsaj stuširat ni bilo treba. Potem smo tam še čakale tak skoraj pol ure, pa je še vedno deževalo, in še bolj močno kot prej. Pol je pa E čisto znorela pa je rekla, da gremo pač teči. In pol smo pač tekle tam čisto že mokre (mene so že cele noge srbele) in končno jaz pridem do svojega bloka in se poslovim od prijateljic. No, ko pa iščem ključe v svoji torbi, najdem dva svoja zložljiva dežnika. :expressionless:
7
 
Uuf slabaa
 
girl are u kiddin meeeee
 
bravo
 
Haha, bravo
 
hahahha jaooo xD
 
hahaha
 
but i love the rain
js mam dežnik u torbi in ga ne uporablam i just walk in da rain
 
kleet?
0
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Tajčika sporoča pilovcem/kam:
:upside_down:živjooo!!!
 
Avatar ☆Star☆ sporoča pilovcem/kam:
Zootopia 2
 
Avatar dogfan je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HotChocolate
narocena upam da vracas
 
Avatar Spletna punca<33 sporoča pilovcem/kam:
a vas zanima kako ulomit v stanovanje ko ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Rokometašica
lubica OPROSTI KA SEM ZAMUDLA SORI SORIIIII ...
 
Avatar coolgirl5 sporoča pilovcem/kam:
brt i am crying k grsste vsi na prireditev. ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HermionA GrangeR
hejjj kako je bil nastopp?
 
Avatar Tulipan Girl_🌷 sporoča pilovcem/kam:
In, prišla je moja....JUTRANJA RUTINA_:tulip:!!!!
 
Avatar Rokometašica je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HotChocolate
vraçam
 
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
guys hkrati me je strah hkrati komj cakam ...
 
Avatar Kamnai sporoča pilovcem/kam:
uživite usi ka greste na to prireditev :)
 
Avatar #happygirl sporoča pilovcem/kam:
prosm nj mi napise kdo mi je pisou hej pa ...
 
Avatar pikachu519 sporoča pilovcem/kam:
ok guys ce vsi pisete bom pa se js: ce boste ...
 
Avatar # rada pomagam sporoča pilovcem/kam:
okej guys na poti na prireditru sm>>>>
 
Avatar GrizalkaKnjig je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Blackberry
naročena
 
Avatar LiroGenij2.0 sporoča pilovcem/kam:
Evo here we come
 
Avatar Nixi25 sporoča pilovcem/kam:
k ena oseba gre res boli ampk pol se zamislm... ...
 
Avatar Blackberry sporoča pilovcem/kam:
Omg, ne morem vrjeti, da sem dobila 5!!!! ...
 
Avatar Nixi25 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar HotChocolate
narocenaaaa
 
Avatar MišMaš12 sporoča pilovcem/kam:
js ze hodm do tjaa
 
Avatar Blackberry je pisal/a pilovcu/ki: Avatar coolgirl5
pac hvala ke si me sprejela v pilovo družinico! ...
 
Avatar pig lover 🐷 sporoča pilovcem/kam:
(se opravičujem če spemam) Za tiste ka Bote ...
 
Avatar Blackberry je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Lotti
naročena!!
 
Avatar pig lover 🐷 sporoča pilovcem/kam:
Vozm se u lublanooooo! Megla je... Pa avtocesta... No ...
 
Avatar Kinder Čokolada je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Kamnai
hi, kako smo kj?