GrizalkaKnjig
Vedno obstaja rešitev. Samo najti jo je treba.
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
helooo
zdej me neki časa ni blo.... razlog: šola. (kot v večini primerov)
aniway, pršla sm vam povedat neki stvari in sicer da vsem želim lep, vesel konec šol leta (vsem devedarjem pa sploh:kissing_heart::wink::revolving_hearts:) in pa da mam še 5 ocen do konca:rolling_eyes: pač 18. je konferenca, 16. moj rd :birthday: in bom probala mato spravit na zakl 5 in če mi to rata mam vse zaključeno 5 razn angle!<33333
Kk pa kej vi? Kk ste?
lysm
zdej me neki časa ni blo.... razlog: šola. (kot v večini primerov)
aniway, pršla sm vam povedat neki stvari in sicer da vsem želim lep, vesel konec šol leta (vsem devedarjem pa sploh:kissing_heart::wink::revolving_hearts:) in pa da mam še 5 ocen do konca:rolling_eyes: pač 18. je konferenca, 16. moj rd :birthday: in bom probala mato spravit na zakl 5 in če mi to rata mam vse zaključeno 5 razn angle!<33333
Kk pa kej vi? Kk ste?
lysm
0
🕒
naročena<33
0
🕒
Živijo!:yellow_heart::frog:
Naročena sem nate; :blush::wink:
kliknila sem gumb :heart:NAROČENI:heart:
Torej ti sledim:heartpulse:
Naročena sem nate; :blush::wink:
kliknila sem gumb :heart:NAROČENI:heart:
Torej ti sledim:heartpulse:
0
🕒
gres klepeet?:kissing_heart:
0
🕒
heeej, kako si? klepeet?
0
🕒
Griki is backkk:stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
1
🕒
heeej griki kako si kej? je blo fajn v Planici? <33
lysm
lysm
0
🕒
hejjj
supr (gledal smo kk so mel vaje na skakalnci, mel orientaciski tek, plezal...) kk si ti? šola pa to?
lysm<3333
supr (gledal smo kk so mel vaje na skakalnci, mel orientaciski tek, plezal...) kk si ti? šola pa to?
lysm<3333
naročena
0
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
O Ginny•Weasly, sori, sori, sori... Fuuuullllllllllllll ...


