one_girl
Ne pozabi. Nekje med prvim pozdravom in zadnjim slovesom je bila LJUBEZEN...
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
kaj pomeni da imaš zvezdico?
1
🕒
narocena<33
1
🕒
hejjj :)
nov del<3
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/10
nov del<3
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/10
1
🕒
Narocenaa :)
2
🕒
heej girll? kje si ti?🥺🥺
2
🕒
olaaaaa girllll oprosti mi fullllllll.... zaj sem mela mal problemov z mentalnim zdravjem, šolo, fantom... pač oprsoti fulpreveč stvari je blo naenkrat oprosti miss u <3333333
Hej,
vidim, da imaš tudi ti zvezdico. We are twins. Okej tto pomeni, da ti ne bom pridigala o lepem vedenju na tej spletni strani, kot je to doletelo tvoje predhodnike. Drugače hvala, da si se naročila name, končno vračam. Drugače se strinjam z osebo, ki ti je pisala, da si super, res si. Lahko se kdaj dobiva na kakšnem klepetku. Kako si?
Jaz v prostem času rada pišem zgodbe in bi bila zelo vesela, če bi prebrala napovednik in ga malo pokomentirala. Povezavica:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire-napovednik
P.S. Če nočeš ne rabiš.
Vračam naročnino.
Lysm,
Heart
vidim, da imaš tudi ti zvezdico. We are twins. Okej tto pomeni, da ti ne bom pridigala o lepem vedenju na tej spletni strani, kot je to doletelo tvoje predhodnike. Drugače hvala, da si se naročila name, končno vračam. Drugače se strinjam z osebo, ki ti je pisala, da si super, res si. Lahko se kdaj dobiva na kakšnem klepetku. Kako si?
Jaz v prostem času rada pišem zgodbe in bi bila zelo vesela, če bi prebrala napovednik in ga malo pokomentirala. Povezavica:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire-napovednik
P.S. Če nočeš ne rabiš.
Vračam naročnino.
Lysm,
Heart
2
🕒
Nov del<333
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/9
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/9
1
🕒


