Danes razglasim rezultate:blush:
Pa kar začnimo.
3 mesto: ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Queenfan
2mesto:.
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Tinki Binki
1 mesto:
.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Cool girl
BRAVO VSEM !!!!!!!!!!
prosim ce se mi vse/vsi javite v komentarje.
vsem ki ste dobili več kot 2 točki bom lajkala 3 objave, tistim ki so dobil več kot 15 točk pa 5 objav.
PROSIM DA ČE VAM JE OBJAVA VŠEČ NAPIŠETE V KOMENTARJE, SAJ BOM MOGOČE NAREDILA ŠE ENO IGRO !!!!
Če še koga zanima koliko točk je dobil na napiše v komentarje.
lep se imejte:blush:
Pa kar začnimo.
3 mesto: ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Queenfan
2mesto:.
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Tinki Binki
1 mesto:
.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................Cool girl
BRAVO VSEM !!!!!!!!!!
prosim ce se mi vse/vsi javite v komentarje.
vsem ki ste dobili več kot 2 točki bom lajkala 3 objave, tistim ki so dobil več kot 15 točk pa 5 objav.
PROSIM DA ČE VAM JE OBJAVA VŠEČ NAPIŠETE V KOMENTARJE, SAJ BOM MOGOČE NAREDILA ŠE ENO IGRO !!!!
Če še koga zanima koliko točk je dobil na napiše v komentarje.
lep se imejte:blush:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
igra je bila super:heart_eyes:
bravo Queenfan,Tinki Binki in cool girl:clap::ok_hand:
bravo Queenfan,Tinki Binki in cool girl:clap::ok_hand:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
BRAVO!!!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kako sem vesela, da sem na 2. mestu:heart_eyes::slight_smile::heart:.Bravo vsem,ki ste sodelovali, pa čeprav niste zmagali, važno je sodelovanje, ne pa zmaga.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vesela sem, da sem se uvrstila med prve tri. Vse čestitke vsem,ki ste sodelovali.
Čestitke Queenfan, Tinki Binki in vsem, ki ste sodelovali.
Lepo se imejte!
Lp, Cool Girl
Čestitke Queenfan, Tinki Binki in vsem, ki ste sodelovali.
Lepo se imejte!
Lp, Cool Girl
1
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...



Igralnica