Loterija za vse bo odpadla zaradi premalo prijav. Zelo žal mi je bom pa tistim, ki ste sodelovali likala vse obajve in jih folowala. To sta Jennie in !!!dance!!!.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne se opravičujem ne !!!dance!!! ampak #justfor billie
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Škoda
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tebe sem tudi folowala.
1
Moj odgovor:
Vfzfds
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
😥😭
Mi smo danes meli en presdmt. In pol so tako moji soslci neki sestavlal whathever mene pa ni blo tak 2 tedna u soli in nisem vedla kaj delmo in sm vprasal soslca kaj deljo pa je reko da sestvljao gonila pa rešujejo učne liste. pol sta 2 tak mogla povedat kaj sta mela napisan na u. listu in pol jima je rekla da sta krasno nardila in da dobita 5 mene pa je rekla da js pa sploh nisem nič sodelovala pa da dobim 1. pol sm rekla da me sploh ni blo u šoli pa mi je kar rekla da ne morm drugic tega nardit pa je blo tak 10 min do konca in pol sm se tam kregala z njo da ni to prav pa drugim je tut tko ful pomagala mej pa je dala uno maketo in ucni list pa da loh popravm sam js sploh nism vedla da jet za oceno in nism skoraj nič znalain sm se ponesrec zacela jokaz in so mu soslci govoril kaj je zmano narobe in da su zasluzm 1 pol pa sem rekla da me ni blo u šoli in če loh drugič pol la mi je rekla da itak moram bit kao navajena da nimam use 5 in zdaj mam 5 4 1 . pqc ta učitlca je tok sitna prov sovraž me
help kok sm stupid
help kok sm stupid
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Igralnica