PILOVEC LETA
7
Ne povem XD
Zdravo!
Spet jaz ja! Spet sem dobil/a 40 odgovorov! In se mi je zazdelo, da vas zanima kdo je prišel v trejti krog!!! :sweat_smile:
Isto kako prejšnjič: :pensive:-izpade, :heart:-gre v naslednji krog
Tukaj so rezultati:
1. Hermiona Granger: 20 :heart:
2. Tačka: 6 :heart:
3. Love girl: 4 :pensive:
4. #Justforbillie: 5:heart:
5. happyGIRL: 16 :heart:
6. Bad girl: 25:heart:
7. No name: 27:heart:
8. Sadež: 14:heart:
9. Sleepy girl: 6:heart:
10. Ginny Weasley: 10:heart:
11. Fox star: 11:heart:
12. Plesalka: 8:heart:
13. Pilovka1: 6:heart:
14. Pomaranča1: 10:heart:
15. Power Girl: 2 :pensive:
16. Kattie Donn: 1 :pensive:
17. Pilovka99: Tebe sem ponesreči izpustil/a OPROSTI!!! Zato greš v naslednji krog :heart:
18. Hermiona17: 12:heart:
19. Super sisters: 20:heart:
20. Cool girl: 13:heart:
21. Spring: 8 :heart:
22. I love dance: 5 :heart:
Tako! To so rezultati tega kroga! Pa gremo v tretji krog!!! KOMAJ ČAKAM!!!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJ4AfPG1JJ5yEVZf7SzMaDiLm4iFxP8i1uah4_IQt5sdrKAQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628
Lp
Spet jaz ja! Spet sem dobil/a 40 odgovorov! In se mi je zazdelo, da vas zanima kdo je prišel v trejti krog!!! :sweat_smile:
Isto kako prejšnjič: :pensive:-izpade, :heart:-gre v naslednji krog
Tukaj so rezultati:
1. Hermiona Granger: 20 :heart:
2. Tačka: 6 :heart:
3. Love girl: 4 :pensive:
4. #Justforbillie: 5:heart:
5. happyGIRL: 16 :heart:
6. Bad girl: 25:heart:
7. No name: 27:heart:
8. Sadež: 14:heart:
9. Sleepy girl: 6:heart:
10. Ginny Weasley: 10:heart:
11. Fox star: 11:heart:
12. Plesalka: 8:heart:
13. Pilovka1: 6:heart:
14. Pomaranča1: 10:heart:
15. Power Girl: 2 :pensive:
16. Kattie Donn: 1 :pensive:
17. Pilovka99: Tebe sem ponesreči izpustil/a OPROSTI!!! Zato greš v naslednji krog :heart:
18. Hermiona17: 12:heart:
19. Super sisters: 20:heart:
20. Cool girl: 13:heart:
21. Spring: 8 :heart:
22. I love dance: 5 :heart:
Tako! To so rezultati tega kroga! Pa gremo v tretji krog!!! KOMAJ ČAKAM!!!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJ4AfPG1JJ5yEVZf7SzMaDiLm4iFxP8i1uah4_IQt5sdrKAQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628
Lp
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Juhu! 12 glasov! Hvala vsem, ki glasujete zame!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ali sem jaz love girl ali obstaja kdo, ki mu je ime love girl ???
3
Ne vem... Nekdo je napisal: love girl... Mogoče je mislil tebe ampak je narobe napisal...
Ampak še nisem zasledil/a nobene love girl... Tako da mislim, da je mislil tebe... Bom popravil/a ;)
Ampak še nisem zasledil/a nobene love girl... Tako da mislim, da je mislil tebe... Bom popravil/a ;)
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvalaa za 10 lajkov!!!!!!!!!!
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
glasujem za happyGIRL
0
addison
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O hvala vsem ki glasujete zame. Ampak nevem kako daleč bom prišla.
:grin::heart_eyes::ok_hand::heart:
:grin::heart_eyes::ok_hand::heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
HVALA!!!!! :blush:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
iiiiiiiiiiiiii, hvala!!! LYSM:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
HVALA ZA 20 GLASOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hvala za 10 glasov no..
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala tistim, ki ste glasovali zame!!!
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
HVALA ZA VSE GLASOVE! VSE VAS MAM RADA!!! BOLJŠIH INTERNETNIH PRIJATELJEV SI NE BI MOGLA ŽELETI!!
LYSM!
Lp, No Name
LYSM!
Lp, No Name
1
Moj odgovor:
damnKakoHitroOdrastemo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
otroštvo
jz sm ugotovila kak bi rada bla spet otrok, ki bi se igral z pliškoti pa to kar pač mali otroci počnejo kr sm ugotovila kak je puberteta naporna in sam enkrat si otrok ane in mi je ful žau da si teh lepih spominov nism kej bolj vtisnala in pač pogrešam ko sm še mela veselje do iger z družino pa prijatelji, pa ko smo se skupi igral kao da smo neki čarobni ludeki s supermočmi in jaaaaa pogrešam childhood ka naj nardim tenks for help



Igralnica