Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Igralnica: Šola - naučimo se pospravljati 2. del

Šola - naučimo se pospravljati 2. del

2
Ojlaaaa! Danes začnemo! Sodelujete:

- Hanna
- Cool girl
- Ilovecandy
- Book:book:
- Hermiona Granger
- Hermione 12
- Narava

1.Torej. Kako si narest pospravljanje lažje. Najprej si ustvari motivacijo. Npr. Ko končaš lahko igraš igrice ali gledaš yt, ali vzameš čokolado ali kaj jaz vem kaj vas veseli. In nastavi si kazen. Npr. Če tega ne narediš, danes ne ješ sladice ali ne gledaš you tuba.
2. Odpri okno. Jaz ob naravni svetlobi in svežem zraku mnogo lažje delam.
3. Zavrti si glasbo. Tvojo najljubšo, in vmes poj in zdraven pleši. Tako bo bolj zabavno.

To so bili 3 koraki za lažje pospravljanje. Me bomo začele z osnovami. In to s stvarjo, ki mi starši govorijo, da jo moram narediti vsak dan.
Danes boste pospravile posteljo. Nekatere ste to morda že naredile. Ampak glejmo, da boste to naredile vsak dan.
Tudi meni se kdaj res ne da ampak se prisilim da naredim. Upoštevajte moje zgornje 3 nasvete.

Za danes je to, ker vas ne želim preveč obremenjevati, poleg tega, pa je to šele naš začetek.
V komentar zapisi če si to opravila, lahko pa zapišes tudi tvojo motivacijo in kazen, če si ju imela. Za šalo lahko napišeš tudi katere pesmi si poslušala vmes. Dobiš dodatne točke:wink:.

O saj res. Zbirale boste točke. Če opraviš danes to s posteljo dobiš 2 točki. Za tiste zgornje tri stvari, pa za vsako še dodatno 1 točko. Večja kot bo moja naloga, več točk. Danes se naloga šteje za 2 točki, jutri se bo morda za 3 itd.
To je to za danes,
Lp,
Ss
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz sem že takoj zjutraj pospravila. pospravila pa sem tudi celo sobo. motivacija mi je bila da sem morala cimprej pospravit ker pride na onisk teta in nocem da vidi razmetano sobo:joy:. da bi teta videla nepospravljeno sobo bi bila kazan.
poslusala sem party mix 2020 :musical_score::headphones::musical_note::notes::musical_note::notes:ker se mi ni dalo izbirat muzike
0
 
fino!!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sem pospravila posteljo (sicer mukoma in je trajalo eno uro, pa sem morala samo odejo zravnati) ampak mi je uspelo! moja motivacija: moja sestra je ves čas držala mojo najljubšo knjigo nad smetmi (verjetno je sicer ne bi vrgla, če ne bi naredila, ker ve, da bi jo jaz potem ubila, ampak je pomagalo).
0
 
super! dobra kazen.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem pospravila police v sobi, pobrisala prah, posesala sobo, zjutraj pospravila posteljo.
Nagrada je da bomo z družino zvečer gledali film in jedli kokice.
Kazen pa bi bila, da ne bi smela gledati yt dva dni.
Moja motivacija je bila, da bom bila bolj zbrana in vesela v čisti sobi.
Poslušala sem in plesala sem med različnimi pesmimi, nekaj jih bom naštela.
Colors, Nothing With You, All I Want for Christmas Is You, Sofia, Shake is off,.......

Lp, Cool Girl
0
 
Waaaaaaaw si pa veliko naredila! Dodatne točke!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mene zanima ali se še lahko prijavim.
0
 
Saj drugače ni treba samo rada pospravljam
 
prav! narediš lahko delo za danes, drugače pa je šola namenjena tistim ki ne marajo pospravljati. ampak zaradu mene si lahko tukaj tudi kar tako za zabavo.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ali je možno, da se prijavim??
lp,
Billie#13
0
 
ok. prijavljena.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz sem zjutraj že takoj pospravila posteljo. Zraven sem poslušala Božični mix slovenski pesmi. Takoj ko sem se zbudila sem odprla okno, da se hitro prezrači. Od božiča sem imela še razmetano sobo zato sem jo popoldan pospravila. Spet sem imela glazbo, zraven sem si pela vglavnem upoštevala tvoje nasvete.
Lp, C:cookie:
0
 
Aja moja motivacija je bila:
Vedela sem da bo mama spet jezna če je ne pospravim.
Nagrada: Bila sem na tablicj
 
Supeeeeer!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Postelja pospravljena!
Vem, da zamujam, a šele na novo sem prijavljena....
Moja motivacija: "Zvečer bom spala z užitkom in ponosna bom nase"
Kazen: brez telefona naslednji dan
Glasba: novoletne, Billie Eilish...
Love u!
Billie#13:smiling_imp::innocent:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sem!
0
 
Hermione12

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Igralnica


Objava:

kmalu bodo počitnice

Ogledov: 14 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Matematično čaranje 8. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

pick my perfect outfit 3. del

Ogledov: 88 Odgovorov: 12
 
5
Objava:

Vsiljivec 1. del

Ogledov: 57 Odgovorov: 7
 
0
punca18
Objava:

ENA IGRA ZA PRIJAVLJENE

Ogledov: 84 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

RATE THE TREND 1. del

Ogledov: 75 Odgovorov: 5
 
2
Objava:

kaj nj oblečm ?:))<333 2. del

Ogledov: 93 Odgovorov: 5
 
0
Objava:

Natečaj😎🎱 2. del

Ogledov: 84 Odgovorov: 6
 
0
Popškorn potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Prejrana

js mam tako tezavo fa sm prehranjemea in podhranjena skp, zato vas prosim da me ne klicete popškorn. ampak ne , heci na stran to je dajansk moj problem. pac js sm ful suha ampak debela hkrat, majkemi. ko sem pogledam v pon v spegl sm debela v petek pa suha. a to je normaln, pa a ama js motne prehranjevanja. mogoc pa sam rabm spegle hval za razumevanje
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

o maj gat gorl! misnla sm da sploh ne bos ...
 
am a to mislis v posamezni vrstici al...?
 
vprasanje 1: moj favorit od zmagovalcev ...
 
Uuu, drugače dobra ideja. Ne vem, a bi zdržala? ...
 
Uf, res ne vem. Lahko kaj napišeš na mail ...
 
Nisem prebrala vseh delov, ampak mislim, ...
 
prijavim se
 
dodatek 3 majica 1 hlače 2