#športvsakdan 1. del
4
Helou jaz sem se odločila da naredim neko šolo ampak ne šolo -matematika,slovenščina ampak o športu...na mojih objavah se boste naučili veliko da se boste razgibali...Torej začnemo danes 14.1.2021
Danes je na vrsti gimnastika tu vam bom dala povezave kako boste to izvedli PRED ZAČETKOM PA SE TEMELJITO OGREJ NAJPREJ 20 VAJ OD YT VIDEA-https://www.youtube.com/watch?v=CGioDVduOQw ZDAJ PA SE 20 VAJ ŠE TI SPOMNI ...
preval nazaj naredite po teh korakih
Zibanje na usločenem hrbtu
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem v čep
V sedu prednožno skrčno predročno skrčijo lahti in obrnejo navzgor
Zibanje na zaokroženem hrbtu s postavljanjem dlani na tla
Preval nazaj po blagem naklonu
Preval nazaj
preval naprej naredite po teh korakih
Zibanje na usločenem hrbtu
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem v čep
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem
Preval naprej po blagem naklonu razkoračno
Preval naprej razkoračno
Preval naprej
premet v stran naredite po teh korakih
Zajčji poskoki
Preskakovanje kolebnice ali talne oznake v opori z enonožnim odrivom
Preskakovanje klopi v opori z enonožnim odrivom, roke so na klopi
Preskakovanje klopi z enonožnim odrivom, roke so na tleh
Preskakovanje klopi z naklonom v opori z enonožnim odrivom
Pajac
Pajac in premet vstran
Premet vstran na črti
Premet vstran med elastikama
Premet vstran z asistenco
Premet vstran
stojo na rokah naredi po teh korakih
Zajčji poskoki
Sonožni odrivi v opori na rokah
Sonožni odrivi v opori na rokah vstran
Iz opore čepno odriv v oporo na rokah, iztegnitev zamašne noge
Iz opore čepno odriv v oporo na rokah z menjavo nog (»strig«)
Odriv v stojo na rokah ob steni
Stoja na rokah (z asistenco)
To je to preden pa začnete pa se nujno ogret...upam da ste uživali 2. del bo o atletiki ......pozdravčki :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Danes je na vrsti gimnastika tu vam bom dala povezave kako boste to izvedli PRED ZAČETKOM PA SE TEMELJITO OGREJ NAJPREJ 20 VAJ OD YT VIDEA-https://www.youtube.com/watch?v=CGioDVduOQw ZDAJ PA SE 20 VAJ ŠE TI SPOMNI ...
preval nazaj naredite po teh korakih
Zibanje na usločenem hrbtu
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem v čep
V sedu prednožno skrčno predročno skrčijo lahti in obrnejo navzgor
Zibanje na zaokroženem hrbtu s postavljanjem dlani na tla
Preval nazaj po blagem naklonu
Preval nazaj
preval naprej naredite po teh korakih
Zibanje na usločenem hrbtu
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem v čep
Zibanje na usločenem hrbtu z vstajanjem
Preval naprej po blagem naklonu razkoračno
Preval naprej razkoračno
Preval naprej
premet v stran naredite po teh korakih
Zajčji poskoki
Preskakovanje kolebnice ali talne oznake v opori z enonožnim odrivom
Preskakovanje klopi v opori z enonožnim odrivom, roke so na klopi
Preskakovanje klopi z enonožnim odrivom, roke so na tleh
Preskakovanje klopi z naklonom v opori z enonožnim odrivom
Pajac
Pajac in premet vstran
Premet vstran na črti
Premet vstran med elastikama
Premet vstran z asistenco
Premet vstran
stojo na rokah naredi po teh korakih
Zajčji poskoki
Sonožni odrivi v opori na rokah
Sonožni odrivi v opori na rokah vstran
Iz opore čepno odriv v oporo na rokah, iztegnitev zamašne noge
Iz opore čepno odriv v oporo na rokah z menjavo nog (»strig«)
Odriv v stojo na rokah ob steni
Stoja na rokah (z asistenco)
To je to preden pa začnete pa se nujno ogret...upam da ste uživali 2. del bo o atletiki ......pozdravčki :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Moj odgovor:
viernheim
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
kako nej ratam bl verna +ne strinjam se čist s cerkvijo
hj,
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3
no, jsm bla vzgojena v kristjanko, ampak sm opazla, da se oddaljujm od Boga. sicr še zmer molm zvečer, ampak mam ne čutm več neke tiste povezanosti/občutka, da Bog je. kr mau sm disconnectana. res bi ful rada spet vrjela!! a je mogoče point v tem, da ne hodm k maši (dejansko grem sam za božič pa velko noč, toj to)? mejbi je point, da niti nism v okoljih, kjer bi Boga lohka 'srečala'?
pol je pa še point, da se ne strinjam čist z vsemi nauki cerkve in velikrat se mi zdi, da je svet pism mejbi mau nezanesljiv (vrjamm, da je sveta knjiga pa vse, sam je res tko stara knjiga ...). recimo pogled cerkve na lgbtq+ mi ni lih fajn, da ne smeš do poroke, branje smut knjig (ful heavy on this one: zakaj bi mi to škodl?? kaj je to neki umazanga? sej ne bom šla tipa posilt po tem, ko bom to brala!!) ...
hm, res ne vem, ampak si ne želim zgubit vere.
vsi odgovori dobrodošli!<3



Igralnica