Ojla! Kot obljubljeno je tukaj nova misel! <3
EVERYTHING IS POSSIBLE, IF YOU'VE GOT ENOUGH NERVE.
Izrekla ga je Ginny Weasley, moj naj lik iz HP-ja, se pravi je avtorica J.K. Rowling.
Upam, da vam je všeč!
EVERYTHING IS POSSIBLE, IF YOU'VE GOT ENOUGH NERVE.
Izrekla ga je Ginny Weasley, moj naj lik iz HP-ja, se pravi je avtorica J.K. Rowling.
Upam, da vam je všeč!
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja res je super misel. Definitivno mi je dala motivacijo!
Lp,
Lovegirl:purple_heart:
Lp,
Lovegirl:purple_heart:
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To je prava misel zame:stuck_out_tongue_winking_eye:Ginny je res cool...
0
Moj odgovor:
boby32
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
majhna težavica
Sem Luka in hodim v 8. razred. Zadnje čase mam malo problem s prijatelji. Včasih delajo take neumnosti, da mi sploh niso všeč, pa me pol prepričujejo, da naj še jaz zraven. Ne bi rad izpadel brezveze ali pa da bi me pustili iz družbe, ampak tud nočem delat stvari, za kere vem, da niso ok. Zarad tega mam včasih občutek, da me ne sprejmejo čist v družbo in pol ne vem, kaj nej nardim.



Pilov blog