snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Moderna tehnologija - zabava ali prekletstvo? 1. del

Moderna tehnologija - zabava ali prekletstvo? 1. del

7
Pozdravljeni!
Tukaj bom pisala o moderni tehnologiji. O tem kakšne so prednosti in slabost nje. O njej bom povedala tudi svoje mnenje.
Pa začnimo!
****************
*modra*Ali je to, da se je pojavila moderna tehnologija prednost ali slabost?*modra*
Moje osebno mnenje je, da to da se je moderna tehnologija pojavila ena velika prednost, saj si z njo lajšamo življenje.
Vendar pa moderna tehnologija nima samo prednosti, ima tudi slabosti.
Zelo zaskrbljujoče je to, da otroci (predvsem najstniki) so na telefonih po sedem, tudi po devet ur. Večina otrok ali najstnikov se tako ne zna več družiti. Brez veze jim je vsakršen hobi- njihov edini in najljubši hobi je "surfanje" in igranje igric po telefonu.
Zato mislim, da so v preteklosti (ko so še bili naše babice in dedki majhni) znali veliko bolj kakovostno preživeti čas.
Zato še enkrat poudarjam ni slabo, da se je moderna tehnologija pojavila. Ni pa dobro, da ves čas "visimo" pred računalnikom, saj lahko od te tehnologije postanemo odvisni.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
sssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuperrrr blogg
bom spremljalaaaaa:heart:
0
 
Oooo hvala ti.🥹🥹❤️❤️
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov blog


Objava:

Cute ideas<33 4. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 4
 
7
Objava:

MixUp 2. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
4
Gimnazijka
Objava:

O GIMNAZIJI 2. DEL

Ogledov: 57 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

✨ HOW TO BECOME A BETTER FRIEND 💛

Ogledov: 102 Odgovorov: 1
 
6
JagodnaTortica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Awkward

Živjo!
Js mam problem in sicer sem ful awkward. Stara sem skoraj 17 let in sem 2. letnik srednje šole. Imam nekaj close frendic ampak tud z njimi pogosto postanem shy in tiha čeprav se poznamo že več let. Js sploh nevem kaj narest ker mi gre res na živce da kr naenkrat moji možgani zamrznejo in ne morejo tvorit niti ene povedi in res bi rada šla iz svoje cone udobja in spoznala nove ljudi. Zdi se mi da sem tok awkward ker sem bila bullied celo osnovno šolo in sem bila tudi depresivna. Ima kdo kakšen nasvet kako bi lahko to premagala?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

Sem rešila
 
WOWWW KAKO TI TO USPE men nikol nebi (ragebait)
 
Pa kakoooooooooooooo pac kakoooooo vam to ...
 
kjutti, se naredd
 
ja ja ni tok dobra kaj ti ovorisss, wooww
 
ka ka ka ka koooooooooooooooooooooo
 
Omg js tut igram klarinet dobra slikca
 
Ful dobro!!!! Zdi se mi da ta stil naredi ...
 
ne vem če sam misliš da si pametna al ne ...
 
js pa igram precno flavto kok let pa ze ...