Hi, guys! :hugging:
I know, da je svoj dnevnik objavilo že kar velikoooooo ljudi, but morem se spraznit (če veste kaj mislim) in še js bom začet pisat dnevnik na Pil. :grin: Upam, da vas to ne moti.
*zelena*Okej, to so današnji nastopajoči (imena so izmišljena):*zelena* :smirk:
Jaz (hiphop girl): You know, samo city girl, ki pleše hiphop.
Artičoka (ne sprašujte zakaj tak vzdevek): Učitlca za slovo in naša razredničarka. Skor je dala odpoved zarad nas...:sweat_smile:
Tim: Vejpa, enkar - classic. Vsak dan je oblečen v eno in isto (nevem zakaj) :thinking:
Mark: Razredni klovn, vrgli ga bojo iz šole:fearful:, ful mi gre na živce
Vita: Ena moja sošolka, ki trenira odbojko.:volleyball: Ves čas se ufurava.
Učitelj za zgo: Funny in okej za učitla. Ful izi sprašuje.
Pa začnimo (ps. vse je real)...
*zelena*18.5.2026*zelena*
First, pri razredni uri je naša učitlca Artičoka šla brat vpise (zaradi vedenjskih motenj mojih sošolcev:grimacing:) in prišla do mojega sošolca Tima... Imel je dva vpisa (oba pri angli v eni uri) in ga je čist nadrla! Pač res, postala je rdeča k kuhan rak.:crab: In pol, ko se je umirila je šla naprej. In prišla do Marka... 11 vpisov.:weary: Poslala ga je k svetovalni.
No, in pri isti uri smo reševal nek kviz kahoot - kao tekmovanje med razredi.:trophy: Učitlca be like: "Dejmo se potrudit, da bomo zmagali." Dve minuti kasneja - ne zna napisat "Milano".
In potem smo imeli geografijo (yey:sob:). No in se je ta Mark zibal na stolu in naslanjal na mizo od moje sošolke. Ona povleče mizo in on telebne na tla.:scream: Lol. Vsi se smejejo. In pol je neki pametn: "Pa kaj?! A ni nč bol smešenga???" Js k sploh ne vem kaj se dogaja: "Ja, je. To da si izključen...:no_mouth:"
Zadnja ura - zgo. Učitelj sprašuje. No, in najprej je bila vprašana Vita in je dobila štiri (skor se je zjokala). In pol je bil vprašan Mark.:dizzy_face: Neki govori brezveznega, da učitelj sploh ne posluša. In pol začne učitelj risat po Vitinem zvezku (hotu je napisat samo oceno:sweat_smile:). Na koncu ima v zvezku narisano morje, sonce, in ladico.:sailboat:
Fajn, a ne?:upside_down:
No, to je bilo to za danes... aja, imeli smo še kondiciskega pri hiphop-u. I´m gonna die :thumbsup:
Sprejemam komentarje :arrow_down:
I know, da je svoj dnevnik objavilo že kar velikoooooo ljudi, but morem se spraznit (če veste kaj mislim) in še js bom začet pisat dnevnik na Pil. :grin: Upam, da vas to ne moti.
*zelena*Okej, to so današnji nastopajoči (imena so izmišljena):*zelena* :smirk:
Jaz (hiphop girl): You know, samo city girl, ki pleše hiphop.
Artičoka (ne sprašujte zakaj tak vzdevek): Učitlca za slovo in naša razredničarka. Skor je dala odpoved zarad nas...:sweat_smile:
Tim: Vejpa, enkar - classic. Vsak dan je oblečen v eno in isto (nevem zakaj) :thinking:
Mark: Razredni klovn, vrgli ga bojo iz šole:fearful:, ful mi gre na živce
Vita: Ena moja sošolka, ki trenira odbojko.:volleyball: Ves čas se ufurava.
Učitelj za zgo: Funny in okej za učitla. Ful izi sprašuje.
Pa začnimo (ps. vse je real)...
*zelena*18.5.2026*zelena*
First, pri razredni uri je naša učitlca Artičoka šla brat vpise (zaradi vedenjskih motenj mojih sošolcev:grimacing:) in prišla do mojega sošolca Tima... Imel je dva vpisa (oba pri angli v eni uri) in ga je čist nadrla! Pač res, postala je rdeča k kuhan rak.:crab: In pol, ko se je umirila je šla naprej. In prišla do Marka... 11 vpisov.:weary: Poslala ga je k svetovalni.
No, in pri isti uri smo reševal nek kviz kahoot - kao tekmovanje med razredi.:trophy: Učitlca be like: "Dejmo se potrudit, da bomo zmagali." Dve minuti kasneja - ne zna napisat "Milano".
In potem smo imeli geografijo (yey:sob:). No in se je ta Mark zibal na stolu in naslanjal na mizo od moje sošolke. Ona povleče mizo in on telebne na tla.:scream: Lol. Vsi se smejejo. In pol je neki pametn: "Pa kaj?! A ni nč bol smešenga???" Js k sploh ne vem kaj se dogaja: "Ja, je. To da si izključen...:no_mouth:"
Zadnja ura - zgo. Učitelj sprašuje. No, in najprej je bila vprašana Vita in je dobila štiri (skor se je zjokala). In pol je bil vprašan Mark.:dizzy_face: Neki govori brezveznega, da učitelj sploh ne posluša. In pol začne učitelj risat po Vitinem zvezku (hotu je napisat samo oceno:sweat_smile:). Na koncu ima v zvezku narisano morje, sonce, in ladico.:sailboat:
Fajn, a ne?:upside_down:
No, to je bilo to za danes... aja, imeli smo še kondiciskega pri hiphop-u. I´m gonna die :thumbsup:
Sprejemam komentarje :arrow_down:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG! Ful si dobr napisala!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O dem vaš razred je pa ful našemu podobn.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zaka je nas razred istiiii:sob:pac uvitlca se skos dere na nas kak mamo slabe ocene pa da smo najhujsi razred na soliiii
aja pa vas uxitl za zgo ke cist dtugacn od nasega pac mas se skos dereee
aja pa vas uxitl za zgo ke cist dtugacn od nasega pac mas se skos dereee
0
BlueSky (neprijavljena)
Moj odgovor:
lashes
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
umetne trepalnice
Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)



Pilov blog