snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Nekaj, kar je dobro vedeti... 1. del

Nekaj, kar je dobro vedeti... 1. del

14
Hej!
Kot že verjetno vsi od vas veste, so v zadnjem mesecu zelo pogosti poskusi ugrabitve. Ker je to seveda zelo nevarno, bo danes beseda tekla ravno v tem.

Nekateri ljudje nimajo vseh kolesc prav v glavi, zato počnejo nevarne in grozne stvari. Naprimer zdaj, so začeli z ugrabitvijo in zato je potrebno pravilno odreagirati, da te ne ugrabijo.
1. Kot prvo, je treba vedeti, da te lahko kdorkoli ugrabi. Lahko je to oseba, ki jo prvič vidiš, ali pa sosed, z katerim se dobro razumeš (sicer je to zelo redko, ampak vseeno). Ljudem, ki jih ne poznaš jim NIKOLI ne smeš zaupati. Da se tem nevarnostim izogneš, ne hodiš sam naokrog in gledaš v avte ali ne dajaš tujcem tvojih osebnih informacij.
2. V primeru poskusa ugrabutve, je pomembno, da se TAKOJ odmakneš. Če vidiš, da se ti avto ali kombi približuje, moraš iti takoj stran. Lahko greš v bližnji blok, v šolo, zdravstveni dom... Potem pa moraš takoj obvestiti starše in policijo.

No, to je vse za danes. Naslednjič pa bomo govorili zakaj so sploh zali delati cigarete, tobačne izdelke.

Upam, da je vam bilo všeč. Vesela bom vsakega lajka in naročnine, pa tudi komentarja.
Lepo bodite in pazite nase
Gdč. Granger :heart:
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pilov blog


Objava:

C’est la vie 1. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

GIRLS 1. del

Ogledov: 78 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Nekaj o sanjah

Ogledov: 69 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Jan_4

Ogledov: 88 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

Brez meja 2. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Kpop blogec 🫰 1. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
5
Ena.ženskica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

En problemček...

torej...




















js mam fanta že kr dolg, ampk me pri njemu moti da je zelo samovšečen in ima o sebi predobro mnenje
večinoma je vse to res, ampak on se s tem veliko hvali kar me je začelo vedno bolj motit ko sm ga bolj spoznavala
na začetku sm mislila da govori sarkastično ampak sm ugotovila da ne
neskončno ga mam rada in on mene tud ampk nevem kaj nej nrdim glede tega...rada bi se z njim pogovorila sam kako pa kaj nej rečm
ful bi rada da najina zveza res deluje in večinoma je res supr in se razumeva in vse:heart:.

hvala fuuuul če boste vsaj mal pomagal al pa vsaj napisal svoje mnenje<333
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

A lohk plissss se jsss
 
js bi pa plis obvesci
 
ful si se lepo potrudla
 
dragac pa si ful cueee
 
take nalepke sm tud js delala sam da sm naredila ...
 
1057 🧸🩷
 
Torej... mislim da nisem dovolj jasno razložila. ...
 
a to druga proti drugi al v paru?
 
Zelo zanimiv blog. V bistvu nimam glih idej
 
obožujem spotyfy playlist!
 
A to vsak napiše svojo, al skupi v paru?