snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Recept ca SOUFFLE PALAČINKE (PUHASTE)

recept ca SOUFFLE PALAČINKE (PUHASTE)

3
lolaa<3
SOUFFLE PALAČINKE (PUHASTE PALAČINKE)
SESTAVINE:
Dve jajci,
30g sladkorja,
En majhen ščepec soli,
200ml mleka,
170g moke,
16g pecilnega praška

POSTOPEK:
Ločite rumenjake in beljake dveh jajc. Rumenjake dajte v eno skledo in k njim dodajte še sol, mleko, moko in pecilni prašek. To mešajte dokler ne postane enotna zmes. Beljake pa dajte v drugo skodelico jih stepajte in postopoma dodajajte še sladkor. Stepajte dokler ne nastane puhast sneg. Potem sneg na rahlo z občutkom vmešajte v ostali del mase. Ko to naredite segrejte ponev (dajte nanj maslo ali olje). Ko je dovolj segreto na ponev z žlico dajte kupčke mase. Med kupčki dolite nekaj vode, zaprite s pokrovom in počakajte dokler se spodnja plast palačinke obarva v svetlo rjavo barvo. Nato palačinko previdno obrnite in še enkrat dolite nekaj vode in pokrite s pokrovom. Ko je druga stran narejena je palačinka pripravljena na to da se z njo posladkamo.
POZOR! Ko se bo pekla prva plast zgoraj sploh nebo opaziti razlike, kar je za te palačinke normalno. Ne čakati da se cela palačinka obarva!

na tej povezavi dobite še filmček (samo se malo razlikuje od recepta)

https://www.pinterest.com/pin/654359020878880155/

P.S. če vam uspe mi prosim napišite
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.
julia potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

fnt

hejj js nimam nekga hudga problema al pa tezave sam zanima me ce je to normalno in sicer s fantom sva skp skor 3 leta in pc res se mava rada js mm njega neskoncno on pa tut vem da ma mene no in pc midva sva tut sosolca in se vidva skor usak dan ampk se izven sole bl mau kr js nesmem hodt vn zard strogih starsou pa tut zvezo skrivam ceprou neki vejo ampk ja prezakompliciran je da razlagam (aja pa to pism tut bl k ne kr mi je dc) pa drgc sva pa skos na facetimu/se pogovarjava/snapava...pc res nemorva bit narazn no in ja zadnic mi je dou pulovr in js od takrt usak dan spim tko da pac objemam/lezim na pulovrju al pa ga mam oblecnga in zadnic sm sla spatk frendici in nism mogla zaspt kr ga nism mela predn mi ga je dou sm mela tut ful probleme pc tko tut do 2 3 ure nism mogla spt no zdj zaspim tko u max pou urce al pa mnj in mene sam zanima a se vam zdi to normalno, zkj je tko... ze vnaprej hvala za odgovore
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

nimam pojma myb gnarly
 
prjavm seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
cool ko bom imela čas jih nom pripravila
 
ful je cool i like it
 
omg girl! to je bilo naravnost... neverjetno! komaj ...
 
hejj, omgg ful je lepa, obozujmm
 
oj. pripombe: -poskusi vključiti več opisovanja -dogajanje ...
 
ok dogi. dokaži da to ni chat! vidim da ...