Ljudje damo 5ko:raised_hand: nekomu ko smo veseli ali navdušeni ne. Ampak kaj če tvoja najljubša ekipa zmaga pomembno tekmo in ni nobenega ki bi mu dali petko:slight_frown:? No to težavo bo rešiiiiiillllll.............................
:trumpet:HIGH FIVE APPARATUS :trumpet:jee:
https://www.neatorama.com/images/posts/957/89/89957/1461780691-0.jpg
Nastal je leta 1993 za primere kot so zgoraj opisani radi bi delili navdušenje vendar ni nikogar naokoli. V bistvu je to mehanična roka z vzmetjo ki pač mahne tvojo dlan:raised_hand: in to je to. Ta nenavadna naprava pa naj bi imela še druge pozitivne učinke kot so: kordinacija oči :eyes:in rok:raised_hands:, krepljenje refleksov in z njo lahko tudi telovadiš naj bi imela kup uporabnih vrednosti. Edino napako ki ima je to da ne zgledaš ravno normalna oseba če to nosiš s saba ali pa če imaš to doma kje naštima deluje čuden:confused::thinking:.
Ali bi vi uporabili to napravo v trenutkih osame in ali imate še kakšno idejo za njeno uporabo (če naj bi jih imela kup)?
Upam da vam je bil blog všeč in lep pozdrav:heart:
:trumpet:HIGH FIVE APPARATUS :trumpet:jee:
https://www.neatorama.com/images/posts/957/89/89957/1461780691-0.jpg
Nastal je leta 1993 za primere kot so zgoraj opisani radi bi delili navdušenje vendar ni nikogar naokoli. V bistvu je to mehanična roka z vzmetjo ki pač mahne tvojo dlan:raised_hand: in to je to. Ta nenavadna naprava pa naj bi imela še druge pozitivne učinke kot so: kordinacija oči :eyes:in rok:raised_hands:, krepljenje refleksov in z njo lahko tudi telovadiš naj bi imela kup uporabnih vrednosti. Edino napako ki ima je to da ne zgledaš ravno normalna oseba če to nosiš s saba ali pa če imaš to doma kje naštima deluje čuden:confused::thinking:.
Ali bi vi uporabili to napravo v trenutkih osame in ali imate še kakšno idejo za njeno uporabo (če naj bi jih imela kup)?
Upam da vam je bil blog všeč in lep pozdrav:heart:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zanimivo... :)
0
Moj odgovor:
67 hater ❌
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
ne morm več
a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pilov blog