Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Ama kdo leva

Ama kdo leva

4
Lev je ful luškan pa še eni v Ameriki majo leve res pa js bi ga Mel ker je ful dober čuvaj pa še če ga maš od dojenčka te ne poje in pol pride ropar in Vid leva hahaha:joy:
Pa če mA kdo Al če hoče leva Nej mi jav v komenta

komentar:_______________________________,
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ne jst bi mela opico al pa žirafo.
A veš Gospod Ficko iz Pike Nogavičke:blush:
1
 
O na slona sm pozabla!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Leva? Bolš da uprašaš kakega temnopoltega:joy:
2
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejhej
ko že govorimo o ljubljenčkih jaz bi imela zmaja:dragon: če pa to ni možno pa veliikega tigra!!!
1
 
JAAAAAAAAAAAAAA Se popoloma strinjam ;P
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bi imela mačjega pando ali pa lenivca. Zdijo se mi ful luškani!!
1
 
Meni tudi! 😍
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bi mogoče imela rakuna ali vrano (vem čuden okus za ljubljenčke), sicer pa sem neizmerno vdana ljubezni do velikih mačk ter ptic zato ti lahko povem tole, če ga imaš od malega, da te bo napadal. Lahko samo v igri ali, ker bi bil malce preveč vzhičen, ko bi zagledal,hrano. Recimo tudi če te lev nebi hotel poškodovati, bi te. 7 centimetrov krempljev na močnih tacah 250 kilogramskega leva ne povzročijo le rahle praske. Vse živali pa se vedejo nagonsko tudi, če so vzgojene v ujetništvu, lev te bo kot mladič spoštoval kot vodjo krdela, ko pa malce zraste pa te bo videl kot tekmeca, ki ga bo poskušal izzvati, da bi se mu ti podredil(ta bitka je takorekoč že odločena ko lev vzame zalet ).
0
 
Vet-pet
Ja, se strinjam, vendar če bi želeli vzeti mladega leva, ga lahko udomačimo do neke mere, da se ne vede tako nasilno, ker ne prevzame take kulture iz okolja levov, ampak kot ga vzgoji skrbnik. Tako ali drugače pa bi lev MORAL biti v kletki.
Le kako bi bilo, če bi prišel iz hiše na ulico? Ojoj!
Drugače pa rakuna ali vrano imaš v SLoveniji lahko. Le pazi (če ga boš vzela), da je zdrav in od registriranega rejca z vsemi potrebnimi dokumenti.
Uživaj,
Vet-pet
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jazz bi imela leva! On je kral živali:sunglasses::hugging: Pa tudi delno je mačka jaz pa mucke OBOŽUJEM!:heart_eyes::flushed:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bi imela pande!!! In konja!
Še posebej pa psa.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Leva v Sloveniji ne moreš imet. Ker ni pravih življenskih razmer zanj. Pa še mislim, da ti starši ne bi dovolili. Če bi živel v afriki bi se že bilo možno pogajati :)
0
 
jap... meni še normalne muce starši ne dovolijo met
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:wolf::wolf::wolf::wolf::wolf::heart_eyes::wolf::heart_eyes::wolf::heart_eyes::wolf::heart_eyes::kissing_heart::wolf::heart_eyes::kissing_heart::wolf::heart_eyes::kissing_heart::wolf::clap::heart_eyes::kissing_heart::wolf::stuck_out_tongue_winking_eye::clap::heart_eyes::thumbsup::kissing_heart::wolf::stuck_out_tongue_winking_eye::peace::clap::heart_eyes::thumbsup::hugging::kissing_heart::wolf::stuck_out_tongue_winking_eye::kissing_closed_eyes::peace::heart_eyes::clap::heart_eyes::kissing_closed_eyes::wolf::stuck_out_tongue_winking_eye::hugging:Js si želim VOLKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla,
mogoče bi res rad imela leva, ampak v Sloveniji kratko malo ne bi imel dobrih razmer. Prav tako v Sloveniji ni sploh registriranega rejca. Levi bi bili težko prilagodljivi pri tebi doma, sploh če živiš v mestu. POtrebujejo veliko prostora, hrane, skrbnika, ki skoraj ves čas namenja njemu.
Dokler si tukaj, v Sloveniji, pa si lahko leva ogledaš v ZOO Ljubljanja in kakor veš, se lahko prijaviš "Oskrbnik za en dan" in postaneš skrbnik za en dan.
Če imaš rad eksotične živali, pa če še nisi vedel, imamo v Sloveniji enega registriranega rejca malih opic:navadna marmozetka in pritlikava marmozetka. Za več lahko pogledaš tukaj: https://www.opice.si/
Lepo se imej!
Vet-pet:feet:
0
 
Vet-pet

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov forum


Objava:

Klepetk?

Ogledov: 58 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Za igro od Lemon

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

ANGLEŠKI TABOR NA KOZJANSKEM

Ogledov: 73 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

knjige - predlogi za vse<3

Ogledov: 138 Odgovorov: 3
 
7
Objava:

Blog za razne teme<333

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
3
Help
Objava:

Pil

Ogledov: 92 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

Anketa

Ogledov: 109 Odgovorov: 1
 
0
#Mathematicsgirl
Objava:

Logična pošast,

Ogledov: 150 Odgovorov: 5
 
1
lashes potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

umetne trepalnice

Hejjj kje bi lahk nasla u sloveniji ksne umetne trepalnice ki so podobne anime lashesem samo da bolj bujne in bolj alternative kokr recimo matte black kiss lashes ki pa jih v sloveniji ne najdm (raj bi sicer imena trgovin pa ne rect dm kr tm majo sam take ful basic pa naravne al pa clusters k mi grejo na ziuce lahko pa tud spletne strani sam ne nek shein al pa temu ker fast fashiona in tega ne supportam). Hvala za vse odgovore in predloge <3
PA ZELIM DA ZGLEDAJO FEJK ZELIM DA SO OPAZNE IN VELIKE AMPAK NE GOSTE IN STRNJENE...pac to je refference
- https://www.amazon.com/KISS-Couture-Matte-Black-Collection/dp/B08SQDJHY5?th=1 (te maje use gothic/alt punce na tiktoku pa zelim isti efekt)
- https://ch.pinterest.com/pin/2181499816130258/ (kokr te anime nekak sam mau bl goste pa douge)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(12)
Enako kot prej.
(16)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Ti pošljem v nab. Pa še en vic. Če izgubiš ...
 
Glede na to, da nisem najbolj ljubitel ljubezenskih ...
 
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila
 
Ajde gremo!!!! Ej meni se zdi da sej sploh ...