Katastrofa! Nimam skor nič fotk pa si ne morm naložiti aplikacije za 1 MB
1
na fonu si non stop brišem fotke pa mi nč placane sprosti mam SAMO 4 igrce pa pol še neki sistemskih aplikacij sam mi še un family link (2 aplikaciji) žreho plax mi kdo pove kako sprostit kak mega placa ke res rabm plac na gonu plisss ʚ:cry:ɞ
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Igrce fula porabjo placa na fonu. Eno k je ne igraš tolk zbriš.
1
Mantra
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lahko nabaviš kartico za dodatne mb na fonu. Jst mam to že blazno dolgo. Vpraši starše da ti več o tem povejo.
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja najbolje je da kupiš kartico, seveda če ima tvoj telefon možnost, da uporabljaš dve kartici naenkrat. Tudi jaz jo uporabljam že kakšno leto.
0
Moj odgovor:
67 hater ❌
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
ne morm več
a gre še komu na živce da majo za hrbtom skuz nekoga k govori 67 67 67. men gre to tk na k**** da vam ne morm povedat. ja razumem bla je fora. zdj pa ni več. in imagine da so v letu 2026 nekateri še zmer pr tem.
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pilov forum