snofi
Naslednji Pil izide 3. julija
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: 2000 let pozneje 1. del

2000 let pozneje 1. del

14
Živijo!
Tole je moja prva zgodba! Izhajala bo približno enkrat na teden. Upam da vam bo všeč! Govori o punci Salini, ki živi 2000 let po našem svetu (zgodba se dogaja v naši prihodnosti). Je pripadnica vere Potterizem, vere v Harryja Potterja. Pa začnimo! Vesela bom vsakega lajka.
Pozdravček,
Potterqueen :zap:

Ja, dober dan. Jaz sem Salina. Življenje v letu 4021 ni težko, kot pred več 500 leti. Saj poznate zgodbo, leta 2687 je znanstvenikom vse ušlo iz rok. Svet je bil na robu izumrtja. Več kot ¾ ljudi so poslali na Mars in na luno. Zemlja je bila zaradi sevanja prenevarna za življenje. Rastline so izumirale, da ne govorim o živalih. Primanjkovalo je kisika, vode in vsega tega. Ljudje so takrat mislili, da do konca sveta ostane le še 3 leta. A so se precej motili. Končno so prišli znanstveniki, ki so imeli vsaj nekaj soli v glavi. Nevem sicer kako, ampak nekako so rešili svet. Zakrpali ozonsko luknjo. Z raznimi napravami na Zemljo priklicali kisik. Iz zadnjih živali so izvlekli DNK in jih ponovno razvili ter namnožili. Ljudi so postopoma spuščali nazaj na zemljo. Veš ta proces je trajal približno 200 let. Ljudi je končno srečala pamet. Kar precej časa je trajalo, da se je življenje povrnilo v prejšnjo stanje. Ker je bil svet leta 2080 in naprej v rokah tehnologije, so vso nepotrebno in škodljivo tehnologijo izničili. Seveda še zdaj uporabljamo pametne telefone, toda tiste iz leta 2020. Uporaba pametnih naprav je omejena, vsaj v naši državi. 3 ure na dan, konec. Temu se nihče ne upira, saj nobeden noče da bi svet spet zašel na kriva pota. Planet je v mirnem stanju že približno 250 let. Nobenih vojn. Brez robotov, brez nezakonitih umorov. Svet se je umiril. Vsi narodi so v dobrih odnosih. Nekje sem brala, da sta bili Amerika in Kitajska nasprotnici, toda 1000 let nazaj. Čudno. Zdaj se ves svet dobro razume. Hvala bogu da je tako. Večni mir. To potrebujemo.
Moja družina je čisto navadna. Le malce NEnavadna nesreča se je pripetila moji starejši sestri Aries. Bila je znanstvenica, in to preklemano dobra. Preizkuševala je star časovni stroj, star okoli 1500 let. Dobro ohranjen. Potovala je v preteklost, v leto 2000. Stroj se je vmes pokvaril ni morala nazaj. Upam, da se ima v preteklosti dobro. Kolikor sem raziskala, je bil svet v letu 2000 čisto okej. Preklemano upam, da res.
Ljudje so v tem času odkrili stare knjige o Harryju Potterju. Razvila se je nova vera. Morda nekateri mislite, da je to le izmišljena zgodbica, ampak mi verjamemo v to. Tudi če ni bilo res, zakaj nebi smeli verjeti? Jaz sem se že naučila, da lahko obstaja vse mogoče. In ker sem pripadnica vere, sem Potterheadka. Naša čaščenja potekajo v manjših gradovih. Imajo en stolp ter eno ogromno dvorano. Tista dvorana se imenuje Velika dvorana. V njej potekajo čaščenja (nekaj takega kot svete Maše pri katoliških verah). V stolpu potekajo verouk, vaje ter druge s Potterizmom povezane zadeve. Verjetno sem najvernejši Potterhead, bolj od mene je verna samo moja babica. Tudi jaz imam svojo čarobno palico, tako kot vsi drugi Potterheadi. Učimo se čarati, na verouku (Potteruku). Ne boste verjeli, enkrat mi je uspelo. Pred 2000 leti bi rekli "To ni mogoče". Ampak zdaj je. Kot sem rekla, VSI ljudje zdaj rečejo "vse je mogoče". In tako je tudi prav.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
UUUUUUUUUUU WAUUUUUUUU BRAVO, zelo si nadarjena:) zanimivo upam da 2 del čimhitreje pride:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
0
 
Hvala ti! 🐱
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oooooooo waw:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Zelo mi je všeč:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:
Navdušena sem:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uau!:hear_no_evil::hear_no_evil::revolving_hearts::revolving_hearts:
Zanimivo, da si postavila zgodbo v prihodnost!:heartbeat::yum:
Imaš ogromno domišljije!:innocent::hugging:
Zato si tudi tako dobro opisala prihodnost!:kissing_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vesela bom novega poglavja!:heart_eyes::joy:
0
 
Hvala ti! ⚡⚡⚡
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG! Waaaw:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:Upam, da bo prihodnost res takšna kot v tvojih zgodbah:relaxed:Všeč mi je tudi, da pišeš pravilno in nimaš pravopisnih napak(vem, da zvenim kot ena učiteljica za SLO, ampak res...:joy:)
Odlična zgodba:ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand: Spremljam!

#loveyourstory
LP, Ulala:unicorn:

P.S.
Sem se naročila nate, da slučajno nebi zamudila kakšnega dela:wink::joy:
0
 
Potter girl 💖
Se strinjam.👍🏽😁
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Uau super zgodba. Nadaljuj čim prejjjjjj!!!♡
:thumbsup_tone3::grin::smile::sweat_smile::laughing::rofl::blush::yum::wink::sparkling_heart::thumbsup_tone3::grinning::kissing_heart::heart_eyes::smile::sweat_smile::grin::sparkling_heart::heart_eyes::smile::sweat_smile::yum::smiley::wink::smiley::sweat_smile::smile::heart_eyes::grin::yum::smile::heart_eyes::sweat_smile::grin::sparkling_heart::smiley::wink::blush::kissing_heart::kissing_closed_eyes::kissing_smiling_eyes::yum::heart_eyes::smile::sweat_smile::grin::sparkling_heart::smiley::blush::wink::rofl::kissing_heart:
0
 
Potter girl 💖
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zakon!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 2. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
1
BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 18. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Samo konji v moji glavi 12. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Administracija.33 10. del

Ogledov: 70 Odgovorov: 2
 
9
Objava:

Žabje srce 🐸 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
5
#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 50 Odgovorov: 2
 
6
Lensi potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Za tipe

mene ful zanima kako se tipi pogovarjajo o puncah pac a so res ful nespostljivi
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

prijavim see in ce bo chillz fan prijavljena ...
 
No mislim jaz to počnem večino časa...
 
okee js bi sam ne mlrem vsak dan
 
Sm tko a straight je normaln, pc ce si fant ...
 
bravoooo girl zaslužiš si jih ker si res ...
 
super, všeč mi je da je tako dolg del. Ful ...
 
wow pč so pretty obožujem
 
Loliiiiiiii