Ko sva prišla v Pompeje sva si jih ogledala v slabi uri,nato sva pojedla vska en sendvič in se odpeljala nazaj proti hotelu. V Italiji sva ostal še 2 dni, potem pa sva odšla nazaj proti domu. Doma sva se seveda morala pripraviti na poroko. Nebom posla podrobnosti ker niso pomembne. Lahko vam povem da je na poroko prišla cele moja in Petrova družina. In bilo je čudovito. Prekrasno. Neverjetno. In vznemirljivo. In z Petrom sva zdaj poročena, sva najsrečnejši osebi na svetu. (saj vem da ne, ampak tako se samo reče) to popotovanje skozi moje življenje je bilo čudovito. Ampak zdaj obračam nov list v mojem življenju.
Živjo tole je bil zadnji del tele zgodbe. Upam D avam je bila všeč in da boste prebrali še kakšno mojo zgodbo.
Lp Plesalka
Živjo tole je bil zadnji del tele zgodbe. Upam D avam je bila všeč in da boste prebrali še kakšno mojo zgodbo.
Lp Plesalka
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super del! Škoda da ja že konec zgodbe.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Waww!!! Supr je!! :heart_eyes: Škoda, da je že konec
A imaš mogoče kaj časa za klepet? Razumem če ga nimaš, saj razumem, da ima vsak v irl družino, prijatelje, hobije,...
A imaš mogoče kaj časa za klepet? Razumem če ga nimaš, saj razumem, da ima vsak v irl družino, prijatelje, hobije,...
1
Sory ker nisem vidla že prej, ampak smo bili na izletu zdja pa tudi ne morem ker še nismo doma in imam samo 9 % baterije.
Uoam d anis jezna.
Lp Plesalka
Uoam d anis jezna.
Lp Plesalka
Moj odgovor:
Dancer6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Wierd problem
okej mam par problemčkov
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
1.noro sem zatreskana v en lik iz filma in se vsak večer jokam ker ni resničen kaj naj
2. rada bi shujšala a ma kdo kak nasvet
3a kdo vse kje lahko prideš do kake avdicije za kak film
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(24)
Enako kot prej.
(25)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(19)



Pisalnica