Naslednje jutro je Harry vstopal na ministrstvo. Kot, da že drugače ne buljijo dovolj vanj, sedaj ko ima lase kot žvečilka se je počutil kot kip v muzeju. Ravno dobro se je usedel v pisarni, že je vanjo priletel Krallek Kehomet. »Potter ja kaj pa je s tvojimi lasmi izgledaš kot Tanga.« je rekel. »Dolga zgodba, kaj je narobe?« je rekel rožnolasi Harry. »Težave imamo na Bradavičarki, tja moraš pa vzemi Grangerjevo in Weasleya sabo.« je rekel minister. »Je…« že ob misli, da bi lahko bilo z Ginny kaj narobe ga je zmrazilo. »Ginny je v redu, v bistvu te čaka na Bradavičarki v ravnateljičinem kabinetu. Zdaj pa pojdi.« Ni mu bilo jasno, zakaj je Ginny v McHuddurinem kabinetu, če je z njo vse v redu. Poiskal je Hermiono in Rona, jima razložil kolikor je vedel in so šli. Udejanjili so se pred gradom. Do tega trenutka se Harry sploh ni zavedal, da pogreša to ustanovo. Ko so hodili po hodnikih je bilo jasno, da študentje ne vejo nič o tem karkoli se je že zgodilo. Vsi so buljili v trojico, kot da so ravnokar prileteli iz Marsa. Ko so prišli je Harry Gargojli ponudil zadnje geslo za katerega je vedel »Dumbledore.« Gargojla se je odmaknila in stekli so po stopnicah. Ko so odprli vrata kabineta so se začudili. McHuddura je sedela v naslonjaču napol nezavestna z rano na licu. Zraven nje je bila Ginny zaskrbljena in bleda. Na njeni drugi strani je bila madam Pomfrey, ki je s palico zdravila lice. V kabinetu pa so bili še predstavniki drugih domov. »K-kaj se je zgodilo?« je vprašala Hermiona. »Prišla sem, sem, saj sem profesorico morala vprašati nekaj o domači nalogi. Ko sem vstopila noter pa je bila na tleh in vanjo je s nožem merila neka ženska. Okoli štirideset let stara. Imela je rjave lase. Ko me je videla je zbežala. Ni se izdejanjila dobesedno me je odrinila in stekla ven.« je povedala Ginny. »Amelia.« je napol hreščavo izdavila McHuddura, ki se je očitno zbujala iz kome. »Kdo je Amelia, Minerva?« jo je nežno vprašala madam Pomfrey, ki se ji je videlo, da misli, da se McHudduri meša. »Moja hčerka.« je rekla McHuddura tiho, a sedaj je bila v polni zavesti.
Tale del je krajši a bolj napet. Upam, da vam bo všeč.
Tale del je krajši a bolj napet. Upam, da vam bo všeč.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
TOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!! SPLOH NEVEŠ KAKO SEM VESELA DA SI DALA NOV DEL!!! ENOSTAVNO NE MOREM VEČ BREZ TE ZGODBE!!!
#komajčakamnovdel
#odvisnasemodtezgodbe
#najsi
Lp,
Super sister:sparkling_heart:
#komajčakamnovdel
#odvisnasemodtezgodbe
#najsi
Lp,
Super sister:sparkling_heart:
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Wow! Super je! Nisem vedela, da ima McHudurra hcerko. Cim prej nov del! Prosim:heart:
lp Volley girl
Ps: Nisem prijavljena.
lp Volley girl
Ps: Nisem prijavljena.
3
Volley girl
Hvala, hčerko pa sem si sama izmislila, v knjigah ni omenjeno niti da je bila McHudurra poročena.
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
A lahko jutri nov del? PLS!!!!!!!!
3
Seveda vse dele pišem vnaprej v word in jih sem samo skopiram, tako lahko pridejo vsak dan.
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odličnooooo!!! Svetovno! Mega zakon galaktično! Odlična zgodba!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Komaj čakam nov del!
3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kaj!!!
Ful dober del.
Ful dober del.
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Waw. Kok napeto! Odlično!
0
Moj odgovor:
Svetovalnica
I am ok but not ok?
So pac js bi drugo leto bla tko a little different... first of all ful prevec plesem pa pojem KAKO NAJ NEHAMMMM:sob::sob::sob:... pac vsi me ful judgajo zard tega... pa te limkeeee:tired_face: tok mi tezijo vs cs(sej me ne prizadane ampk vcasih so ful tecne)... pol pa se frendov nimas nc zard KPOP-a????!!! kaj tf je narobe z kpop-om??? pac a mi loh ker ne kpop fan pove??? like wtf!? so yea that shit pol pa... ful bi rada nosla trenerko v solo but moja mami mi ne pusti:cry: Just bc je kao "unrespectful" do uciteljic... so yea that i want to like wear something cute bc im skinny and im pretty ok with it ampk bi tko mela kksne baggy hlace pa odzgori oprijeto... ideje? pol pa mam to roll jet torbo in me ful zafrkavajo da mam skulijozo(bolezen hrbtenice) P.S. ze od malega jo mam dobesedno... but moja mami je rekla da smo itak ful placal za to torbo in sploh ne govorim z njo o novi kr me bo ubila... pa ta torba je toookkkk zlo tezka!:disappointed_relieved::sweat::cold_sweat:... No ja pa tko mela bi neke hairstyle kr mam vs cs sam spuscene lase:joy::joy::joy:- bc idk?... so ideas myb? tnx for reading in i would soooo appreciete for responses sry da je blo ful dolgo...



Pisalnica