6. poglavje
Laž
Čakaj, kaj?!
Zakaj bi rada jedla…. Surovo meso in pila kri?!
Še sama se ne zavedam, kaj se dogaja.
»Bom kar šla.« naenkrat rečem.
»Zakaj, srček?« mama me zaskrbljeno pogleda. Kot, da nekaj ve…
Ne odgovorim ji.
Stečem v sobo in spet ugotovim, da je trajalo sekundo in pol.
Pokličem Tess.
»Oj Bella!« se mi javi
»Mi lahko poveš, kaj naj naredim?! Želim jesti surovo meso in piti kri, od kuhinje do svoje sobe pridem v sekundi in pol ter oči imam rdeče!« zdrdram.
»Joj, počakaj! Spreminjaš se!« me miri.
»Spreminjam?! Saj sem že prišla skozi hujše spremembe v puberteti, mar imam še en val?!« postajam nekako jezna…
»Ne, spreminjaš se v vampirja.« mi smejoče pojasni Tess.
»Kaj?! Ne!« čisto sem iz sebe. Kaj res?
»Ja, v vampirko. Sedaj pa moram iti…« kar naenkrat slišim, kot da bi Tessi telefon padel na tla in da bi nekaj hreščalo naokoli.
»Tess? Tess?!« zaskrbljena sem.
Čez nekaj sekund pa prekine. Čudno.
Spet se normalno v svojem počasnem ritmu odpravim do kuhinje. Skoraj se dotaknem kljuke, ko zaslišim šepetajoč pogovor.
Uho prislonim na vrata.
»Harry, kaj če že ve?!«
»Ne, sigurno ne!«
»Kaj pa potem?! Misli, da postaja metuljček?!« mama se zadere.
»Pššt, bolj potiho!«oče jo miri
»Ti bom dala 'pššt'.« mama spet šepeta.
»Sigurno misli, da je nov val sprememb v puberteti.«
»Ja, verjetno…«
»Prav nasedla nama je, ko sva rekla, da sva izgubila službo!« oče se na rahlo zasmeji.
»Kaj pa…..«
Stečem v svojo sobo.
Briga me, kaj govorita naprej.
V srcu me stiska.
Kako sta mi moja lastna starša lahko lagala glede službe?! Zakaj!
Planem v jok.
Nato pa mi zazvoni telefon.
Tess je!
»Bella, nujno je!« takoj ko sem se javila je začela kričati na ves glas.
»Tess?«
»V nevarnosti si! V veliki nevarnosti!«
********************************
Ojj!
Težko pričakovani 6. del je tu!!
Vam je bil všeč, kako sem vam zdi?!
LIKE, SUBSCRIBE AND COMMENT!!:heart::bell::speech_balloon:
Hvala, ker spremljate mojo zgodbico!! mwaaa
lp,
B#13:hamster::hamster::ghost::smiling_imp:
Laž
Čakaj, kaj?!
Zakaj bi rada jedla…. Surovo meso in pila kri?!
Še sama se ne zavedam, kaj se dogaja.
»Bom kar šla.« naenkrat rečem.
»Zakaj, srček?« mama me zaskrbljeno pogleda. Kot, da nekaj ve…
Ne odgovorim ji.
Stečem v sobo in spet ugotovim, da je trajalo sekundo in pol.
Pokličem Tess.
»Oj Bella!« se mi javi
»Mi lahko poveš, kaj naj naredim?! Želim jesti surovo meso in piti kri, od kuhinje do svoje sobe pridem v sekundi in pol ter oči imam rdeče!« zdrdram.
»Joj, počakaj! Spreminjaš se!« me miri.
»Spreminjam?! Saj sem že prišla skozi hujše spremembe v puberteti, mar imam še en val?!« postajam nekako jezna…
»Ne, spreminjaš se v vampirja.« mi smejoče pojasni Tess.
»Kaj?! Ne!« čisto sem iz sebe. Kaj res?
»Ja, v vampirko. Sedaj pa moram iti…« kar naenkrat slišim, kot da bi Tessi telefon padel na tla in da bi nekaj hreščalo naokoli.
»Tess? Tess?!« zaskrbljena sem.
Čez nekaj sekund pa prekine. Čudno.
Spet se normalno v svojem počasnem ritmu odpravim do kuhinje. Skoraj se dotaknem kljuke, ko zaslišim šepetajoč pogovor.
Uho prislonim na vrata.
»Harry, kaj če že ve?!«
»Ne, sigurno ne!«
»Kaj pa potem?! Misli, da postaja metuljček?!« mama se zadere.
»Pššt, bolj potiho!«oče jo miri
»Ti bom dala 'pššt'.« mama spet šepeta.
»Sigurno misli, da je nov val sprememb v puberteti.«
»Ja, verjetno…«
»Prav nasedla nama je, ko sva rekla, da sva izgubila službo!« oče se na rahlo zasmeji.
»Kaj pa…..«
Stečem v svojo sobo.
Briga me, kaj govorita naprej.
V srcu me stiska.
Kako sta mi moja lastna starša lahko lagala glede službe?! Zakaj!
Planem v jok.
Nato pa mi zazvoni telefon.
Tess je!
»Bella, nujno je!« takoj ko sem se javila je začela kričati na ves glas.
»Tess?«
»V nevarnosti si! V veliki nevarnosti!«
********************************
Ojj!
Težko pričakovani 6. del je tu!!
Vam je bil všeč, kako sem vam zdi?!
LIKE, SUBSCRIBE AND COMMENT!!:heart::bell::speech_balloon:
Hvala, ker spremljate mojo zgodbico!! mwaaa
lp,
B#13:hamster::hamster::ghost::smiling_imp:
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super noro noroooooooooo. Ne morem več čakati novega dela.
Lp Plesalka
Lp Plesalka
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG OMG OMG OMG OMG!!!:scream::scream::scream: To je preveč zanimivo!! Aaaaaaa, takoj nov del!!! To je the best!! Naj naj naj najboljša zgodba!!! Aaaaa!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
TAKOJ NOV DEL!!!
TAKOJ NOV DEL!!!
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super,popolno, svetovno, brez besed sem!
V KAKŠNI NEVARNOSTI JE?????
#Čimprejnapišinovdel
#najnajnajnajnajvečjaoboževalka
:sparkles:
V KAKŠNI NEVARNOSTI JE?????
#Čimprejnapišinovdel
#najnajnajnajnajvečjaoboževalka
:sparkles:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
TOTA ZGODBA JE MEGAAAAA!!! Res imaš talent. Nevem kako lahko napišeš tako dobro zgodbo. Hitro napiši naslednji del.
Ful me zanima kaj se ji zgodi in v kakšni nevernosti je... :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Ful me zanima kaj se ji zgodi in v kakšni nevernosti je... :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
1
Moj odgovor:
lololo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
jahanje
hejj
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam



Pisalnica