Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Jaz, vampirka 5. del

Jaz, vampirka 5. del

15
5. poglavje
SPREMEMBE

Sedela sem na postelji odprtih ust.
Kaj se dogaja? Ali sanjam?
Uščipnem se v prst. Ne, to se resno dogaja!
Noge so me še vedno bolele.
Nato v sobo stopi oče. Ampak, kako je to možno?! Saj sem se zaklenila! Le pomislila sem na ključavnico in ključ.....
»Živjo« nejevoljno pozdravim.
»Živjo.« odzdravi nazaj. Ni nasmejan kot po navadi.

»Bi se lahko pogovorila, Bella?« nadaljuje. Prikimam z vprašajem nad glavo.
Zavzdihne in začne:
»Bella, ne vem, kaj te muči. To se ti dogaja že en teden in…..« Obmolkne.
»Ja?« ga poizkušam pripraviti, da spet spregovori.
»……In odkar se ti dogajajo čudne stvari, sva z Amy izgubila službo.« tiho odvrne.
»Oba?« moram priznati, da sem žalostna.
Prikima, nato pa počasi odide iz sobe.
Sem jaz kriva za to?
Želim steči za njim, ga objeti in vprašati, s čim se bomo preživljali, ampak me je v stopala spet bodlo. Le kdaj bo vse to minilo, no?!
Razočarana se sesedem na tla. Začnem jokati.
»Želim si, da bi bolečina izginila! Želim si, da bi oče in mama dobila službo!« brezglavo vpijem in hlipam.

ČEZ 3 DNI:
Že tri dni nisem bila v šoli. Vse moram nadoknaditi. Lilly se je –itak- že vrnila v šolo.
Ko sem delala nalogo, pa je pozvonil zvonec na vratih.
Glavo sem dvignila iz zvezka ter prisluhnila.
Mama odpre vrata.
»Dober dan. Pošiljka za Bello Smith.«
»Hvala, ji bom prinesla. Na svidenje!« odzdravi mama.
Slišim jo, kako hodi po stopnicah. Hitro spet pogledam v zvezek, da ne bi opazila rdečih oči.
»Pošiljka zate.« odpre vrata in mi jo položi na posteljo.
»Hvala. Lahko greš?«
»Ja, ti kar v miru.«
»Mama, stoj! S čim se sedaj preživljamo?« še vprašam, preden gre.
»Sicer imamo malo denarja, ampak s Harryjem že iščeva novo službo.« se mi mama nasmehne, pa čeprav vem, da ji gre na jok.
Ko odide, se spet –ne vem kako- zvijem, da sem po kolenih prišla po tleh in zaklenila vrata.
Ko spet pridem do postelje, odprem paket.
Notri so bile leče rjave barve. Vzela sem ogledalo ter si jih po navodilih nadela.
Izgledala sem povsem naravno. Super!

Nato me spreleti čuden občutek. Nekaj me zaščemi v nosu.
Okna in vrata sem imela zaprta zelo močno, a sem vseeno vohala kosilo. Kako je to možno?

V trebuhu začutim veliko potrebo po hrani.
Z vso silo stečem do vrat in jih odprem. Nato stečem po stopnicah v kuhinjo.
Pred vrati ugotovim, da sem dol prišla v manj kot dveh sekundah in vrata so bila spet odklenjena.
Namrščim se.
Pri kosilu mi pica sploh ni bila všeč. Raje bi jedla nekaj drugega.
Raje bi jedla…………

***************************************
Heej!
Tukaj je 5. del!! Upam, da ste o branju uživali!:grin:
Lajkajte to objavo, jo komentirajte in -če se še niste-, se naročite name, da boste obveščeni o naslednjih delih!
lp,
B#13:hamster::hamster::heart:

P.S. Slika za boljšo predstavo:
Rjave leče = https://www.contactlenshouse.com/classic-legato-brown.html?fbclid=IwAR3Y5SJ8v8WcqJSPyhPA4BBFVddt-qJaMCAJ3YvCCzGoKNKapFh9Wmhfi4Y
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
JEEEEEEEEEEEJ!!!:heart::heart::heart::heart: Nov del! Spet prefektno, kot vedno!:wink: Obožujeemm to zgodbo!!!!:heart_eyes::heart_eyes: In tebe ker pišeš to zgdobo!!!!!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Tvoja naj naj naj naj fenica! :purple_heart::blue_heart::purple_heart:
Fox star:star2:

P.S.: Nov del takoj!!!!:grey_exclamation::grey_exclamation::grey_exclamation:
1
 
Hvala tii! Kakšen sonček si tii! LYSM LYM!!
Mwa
Naslednji del jutri ali v petek ;)
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jej! Kaj naj rečem? Res si profesionalna! Ti imaš OGROMEN talent, upam da se tega zavedaš!
Raje bi jedla...kri!
Čim prej nov del, ker je takooo dobro, da bi lahko to brala cel dan!
Vesela sem, da imam za ibf tebe, tebe profesionalko!
Sploh ne veš kako te imam rada!
LYSM!
Mwaa!
:sparkles:
1
 
Joj OMG, kako lepooo! LYSM! RTM!! mwaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super! zelo zanimov! PA TE ČUDNE STAVRI! ZELO ZELO ZELO ME ZANIMA VZROK TER RAZPLET! SE ŽE MOČNO VESELIM NASLEDNJEGA DELA!
1
 
Juhej hvala ti! mwa <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tvoji deli so top ze berem naprej naslednjega :)
0
 
Cherry🍒

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


BANANA
Objava:

pesem: ZAKAJ SI TO STORIL

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

SONČNI ZAHOD ZA DVA 1. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 18. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Samo konji v moji glavi 12. del

Ogledov: 8 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Administracija.33 10. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Žabje srce 🐸 1. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
4
#dreamgirl
Objava:

Med ljubeznijo in pravili

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Lolita Simple 3. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 3
 
1
Starkica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Stare objave

hejla,
nekaj let nazaj sem na tej strani pisala kratke zgodbice, ne vem več ali na svetovalnici preden je obstajala pisalnica ali že na pisalnici. Mislim, da je nekaj časa obstajal arhiv, zdaj pa zgodbic več ne najdem... ali bi mi lahko povedali, če je to morda še kje dostopno, ali je izbrisano.
Hvala za odgovor! :)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(12)
Enako kot prej.
(16)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O, ful dober interviju. Spremljam.
 
Ti pošljem v nab. Pa še en vic. Če izgubiš ...
 
Glede na to, da nisem najbolj ljubitel ljubezenskih ...
 
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ
NICEEEE
 
opala tole je pa res cool
 
hejj, prvo ful hvala da si oddala
 
hejj, torej vidim da rada uporabljaš svinčnik ...
 
hejj, najprj, res hvala da si objavila
 
Ajde gremo!!!! Ej meni se zdi da sej sploh ...