Hojla!
Hvala za vse vaše komentarje in lajke! :heart::heart_eyes:
Aja, oprostite, ker je spet minil že en teden od zadnjega dela:grimacing:
Zdaj pa napad na nov del!:kissing_heart:
Lily
Ja, ja, saj vem. Ne bi smela biti taka tečnoba. Katie ima res srečo, vse pritiske tako dobro prenaša, da lahko samo gledaš. Tudi jaz bi morala, tako kot ona, lepo pridno hoditi še nadaljne štiri ure. Ampak ne.
Sredi enega največjih bregov sem začela vpiti in skakati naokrog, kot kakšna pijana opica. Katie je morala vzeti svojo čokolado in mi jo dati, da sem se končno pomirila. In to najbolj neprimernem kraju, ki si ga lahko zamisiš.
Tipično zame.
Ampak počakaj. Tule, pred hišo Xena, Lune in Katie Lovegood, (ki, mimogrede, spominja na šahovsko figuro trdnjavo) je nekaj hudo narobe. Vsa je zaprašena in pol stropa se je že zrušilo.
To nikakor ni v redu.
Katie me zgrabi za roko, ki jo je sicer pravkar spustila. Zajame sapo, v obraz postane pepelnato siva in njene vedno mirne oči se zdaj razširijo.
Iz hiše se zasliši nekaj glasnih pokov in vpitje. Skozi zgornje okno vidim precej jasne obrise treh ljudi. Nenavadno znani so mi.
Tisti na sredini ima dolge, goste lase, čarovnik na levi je majhen in ima očala, na desni pa je visok fant preklaste postave. Punca nekaj reče. Čarovnika prikimata. Nato jima nekaj razburjeno razloži in iz torbice začne vleči skoraj prozoren plašč. Poda ga visokemu fantu na desni. Ta skupaj z oblačilom izgine. Nato drugega prime za roko, uperi palico v tlain precej prepričana sem, da vem, po katerem uroku je posegla:
"BOMBARDA!"
Katie
Nekaj časa samo zaprepadeno strmiva v tisto, kar je ostalo od naše hiše. V njej pa še zdaleč ni mirno
"Kaj se dogaja?" vprašam.
"Ne vem, ampak zagotovo ni v redu. Tu smrdi po jedcih." mračno reče Lily.
Zavrti se mi in hitro se oklenem prijateljice, da ne bi padla. Kakšno presenečenje. Pridem domov po šotor in pričaka me divji spopad na življenje in smrt. Sicer imam načeloma rada presenečenja, tudi tista, ki niso tako prijetna, ampak, kot reče Luna, kar je preveč, je pa preveč.
Iz hiše se zasliši pok in krik.
"Kje so!?!" zavpije grob glas.
"Z-z-zgoraj" zajeclja znan glas.
"Očka!!!" zavpijem in že hočem seči do hiše.
Lily me komaj ustavi:
"Si znorela!? Nevarno je."
Takrat pa zaslišim glasen 'tresk' in druga polovica stropa se sesuje.
"O, ne" zamrmra Lily in kot na ukaz zdrviva proti hiši. Ta ostane čisto tiho.
Stopiva sozi vrata in za mizo, ki je, kot po naključju ostala cela, kot kup nesreče pretreseno sedi moj oči.
"Tu so bili. Potter in njegova pomagača."
Hvala za vse vaše komentarje in lajke! :heart::heart_eyes:
Aja, oprostite, ker je spet minil že en teden od zadnjega dela:grimacing:
Zdaj pa napad na nov del!:kissing_heart:
Lily
Ja, ja, saj vem. Ne bi smela biti taka tečnoba. Katie ima res srečo, vse pritiske tako dobro prenaša, da lahko samo gledaš. Tudi jaz bi morala, tako kot ona, lepo pridno hoditi še nadaljne štiri ure. Ampak ne.
Sredi enega največjih bregov sem začela vpiti in skakati naokrog, kot kakšna pijana opica. Katie je morala vzeti svojo čokolado in mi jo dati, da sem se končno pomirila. In to najbolj neprimernem kraju, ki si ga lahko zamisiš.
Tipično zame.
Ampak počakaj. Tule, pred hišo Xena, Lune in Katie Lovegood, (ki, mimogrede, spominja na šahovsko figuro trdnjavo) je nekaj hudo narobe. Vsa je zaprašena in pol stropa se je že zrušilo.
To nikakor ni v redu.
Katie me zgrabi za roko, ki jo je sicer pravkar spustila. Zajame sapo, v obraz postane pepelnato siva in njene vedno mirne oči se zdaj razširijo.
Iz hiše se zasliši nekaj glasnih pokov in vpitje. Skozi zgornje okno vidim precej jasne obrise treh ljudi. Nenavadno znani so mi.
Tisti na sredini ima dolge, goste lase, čarovnik na levi je majhen in ima očala, na desni pa je visok fant preklaste postave. Punca nekaj reče. Čarovnika prikimata. Nato jima nekaj razburjeno razloži in iz torbice začne vleči skoraj prozoren plašč. Poda ga visokemu fantu na desni. Ta skupaj z oblačilom izgine. Nato drugega prime za roko, uperi palico v tlain precej prepričana sem, da vem, po katerem uroku je posegla:
"BOMBARDA!"
Katie
Nekaj časa samo zaprepadeno strmiva v tisto, kar je ostalo od naše hiše. V njej pa še zdaleč ni mirno
"Kaj se dogaja?" vprašam.
"Ne vem, ampak zagotovo ni v redu. Tu smrdi po jedcih." mračno reče Lily.
Zavrti se mi in hitro se oklenem prijateljice, da ne bi padla. Kakšno presenečenje. Pridem domov po šotor in pričaka me divji spopad na življenje in smrt. Sicer imam načeloma rada presenečenja, tudi tista, ki niso tako prijetna, ampak, kot reče Luna, kar je preveč, je pa preveč.
Iz hiše se zasliši pok in krik.
"Kje so!?!" zavpije grob glas.
"Z-z-zgoraj" zajeclja znan glas.
"Očka!!!" zavpijem in že hočem seči do hiše.
Lily me komaj ustavi:
"Si znorela!? Nevarno je."
Takrat pa zaslišim glasen 'tresk' in druga polovica stropa se sesuje.
"O, ne" zamrmra Lily in kot na ukaz zdrviva proti hiši. Ta ostane čisto tiho.
Stopiva sozi vrata in za mizo, ki je, kot po naključju ostala cela, kot kup nesreče pretreseno sedi moj oči.
"Tu so bili. Potter in njegova pomagača."
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super je! Hitro nov del!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
3
Moj odgovor:
lololo
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
jahanje
hejj
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam
js jaham konje treneram ze 8let in tekmujem preskakovanje ovir do 160cm
zdej mam enga konja v najemu nekje in bi rada z njim tekmovala kr trenutno tekmujem s klubskim konjem
starsi so mi za rojstni dan 16kupl prkolco za konja in najel tega konja
pac js si drgac res zelim trenerat s tem konjem v najemu ker zdej mam z njim treninge ampak je se dost mlad in bi ga rada cim prej navadla na preskakovanje lepo ker zdej bol tak skace
starse hocm prepricat da mi kupjo svojga konja kr mi je trenerka rekla da stem konjem se neki casa nebi mogla tekmovat
starsi so rekl da bomo se mal pocakal za konja ampak js res hocm enga ki je zdej na prodaji in se bo zihr kmal prodau
men je ful vsec oa vse ma kar hoce sam je pa 30tisoc ampak useen
kok jih naj prepricam



Pisalnica