Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Ljubim te 3.del

Ljubim te 3.del

10
xxy
NOV DEL ZGODBE, UPAM DA BO VAM VŠEČ:hugging:!


Ko pa smo prišli domov pa sem videla očeta in Saro kako se nekaj pogovarjata, oče pa je potem prišel k meni in mi rekel na uho <>. Prijateljev sicer nisem hotela metati iz stanovanja a so morali iti.
Tedaj pa je mama vsa razjokala prišla iz sobe. Vprašala sem <>
Mama pa je jokavo rekla <>.
In se je naprej jokala. Oče pa je rekel da je to moja polsestra. Pred usemi njimi sem bila kot kip, nisem jim morala verjeti. Sara je nato šla ven jaz pa sem pobegnila v sobo, in se zaklenila. Jokala sem se do večera in razmišljala zakaj mi oče tega ni prej povedal, ali je mama sploh vedela za to. Vsa ta vprašanja so me spravljala ob jok.
Potem pa je prišla Sara. Rekla je, da je njena mama ni hotela vzgajati in da je njo vrgla iz hiše, njen oče pa ji je ponudil dom. (Moja mama bi v vsakem primeru izvedela za to (sem si mislila)Sara pa me je kar objela.

(en teden kasneje)

Ko sem pred enim tednom bila čisto na tleh no, zdaj nisem več :
-imam zelo vredu prijatelje starša ki se razumeta in polsestro ki si bova vedno stali ob strani. Edina stvar ki pa me malo skrbi pa je ta da je mogoče Sara v Žana, a ji ne bi rada morila še z tem. In ona je eno leto mlajša od me ne in zato sem ji predlagala da pride v isto srednjo šolo kot hodim jaz. In mislim da bo za. Ravno takrat pa mi je Sonja napisala (po telefonu) <Jaz ki pa sem šla zadnja iz hiše pa sem slišala da je Mama rekla očetu:<Ko sva pa prišle na pižama party pa je Sara pogledala Žana direktno v oči in se začela malce smejati. Žan pa je pogledal še njo potem pa mene.
Razen ena stvar pa me zelo mori. Ko sem šla na stranišče je ven prišel še Žan in me malce žalostno pogledal. Takrat pa je stopil bliže meni, glavo je dal malce bol dol in me poljubil.
Zdaj pa nevem ali ga naj uotašam če je vame ali ne. Ko pa sva prišla nazaj k ostalim pa je gledal samo mene, kot da bi hitel kaj povedati.


To je 3. DEL UPAM DA VAM JE VŠEč
Zdrj par dni mogoče ne bom napisala drugega dela., :hugging:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super zgodba :blush:

gdaj bos o javla nov del.
4
 
😊😱😊
xxy
mogoč bom jutr mogoč pa tko ene 3,4 al pa 5 dni nom .
pč nwm.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Neskončna tema 9. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 8. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Neljubljena 1. del

Ogledov: 57 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Skrivnost božičnega večera 6. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

divje živali 4. del

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
5
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 7. del

Ogledov: 94 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Skrivnost božičnega večera 5. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 1
 
5
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 3. DEL

Ogledov: 54 Odgovorov: 3
 
3
Avatar Super Lama potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Mozolji

hej,
jst imam velik mozoljev tko in po hrbtu in po prsih zdej se mi tko še širjo po trebuhu. mam jih tut na obrazu ampak me ne motjo tuk kukr me na hrbtu in prsih. probala sem že miljon stavri in nič ne pomaga. prehrano sem že spremenila.
ali ima kdo kakšen nasvet kaj naj naredim?
Lp SL
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(75)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(32)
Šport me na sploh ne zanima.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Dogfen
vse rastline ce pa neves pa lahko samo za ...
 
tri glasovi za DRIPP "Baby got passion ambition, ...
 
omg pikii to je TOK dobr aah :sob::heart::heart: ...
 
vse men je tut kaktus
 
oooo res lepo belcc
 
-ja -uciri kr sm bla bolana -curek vode ...
 
borderrrrrrr cutiee
 
17/20 :heart::heart::heart::heart:
 
monsteraa
 
oooooooo, co cute!
 
deja vu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
 
Hejjjj zdaj sem se spomnila ideje za 1 SONG:notes: ...