snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Ljubim te 5 del

Ljubim te 5 del

9
xxy
Oj!
Zdej pa mate tuki 5.del.
UPAM de bo v m usec :hugging:.

Potem pa sem se šla oprat.
Saj imamo v kopalnici ogledalo sem se pogledala van in videla sebe. Bila sem čisto na tleh.Lase sem imela čisto skuštrane, pod očmi podočnjake za po vrhu pa sem še komaj stala.
Ko sem se oprhala sem prišla v sobo in takoj zaspala.
<> je name Sara povzdignila glas in me s tem zbudila. V roku pol ure sem prišla iz sobe. V dnevni sobi sem videla mojo mamo in Saro. <> sem uprašala in začudeno gledala Saro in mojo mamo. Mama pa je rekla : <<šoljske potrebščine si dobila >>
Prišla sem po škatlo šolskih potrebščin in jo odnesla v svojo sobo in prišla nazaj v dnevno sobo. Usedla sem se na stol v jedilnici, roke položila na mizo na njih naslonila glavo in razmišljala. <>. Potem pa sem začela razmišljat :<< kaj pa če je v Saro ali pa ona v njega,. Ane to ne more biti res. >> sem se poskušala prepričati.
Potem pa sem se odločila da grem ven.
Veni sem se ulegla na travo in strmela v nebo.
Najprej je bilo brez oblačka. Potem pa so prihajali oblaki in nebo je postajalo nekam sivo, potem že temno sivo nato pa je začel padati dež. Zaprla sem oči in poslušala šumenje dežja ob ceste, okna, strehe, dimnike...
Takrat pa je iz balkona pogledala mama, :<< Aleks pridi v hišo, da se ne boš na tem dežju še prehladila! >>. Ko sem prišla v hišo sta me mama in oče gledala z jeznimi očmi. <<17 si stara, ne moreš se obnašati kot razvajen 5 letni otrok! >>. Potem pa brez kakršne koli besede odšla v sobo.
Ravno takrat pa sem dobila sporočilo ki mi ga je poslal Žan. Napisal mi je če bi orišla k njemu da se pogovoriva.
Pri tihotapila sem se do vrat ki peljejo ven. Tedaj pa zagledam mamo. Takrat pa sem si sama pri sebi rekla <> .<< Kam pa misliš da greš? >> me je vprašala mama. <> pod pogojem da prideš zgodaj domov. >> <>
sem odgovorila.
Rasorla sem dežnik in odprla vrata. Ko sem pozvonila mi je odprl Žan.
Usedla sva se za mizo.
JAZ :ne razumem zakaj si me poljubil, potem pa še izustil da me ne ljubiš, da ni sva par ni nič narobr samo zakaj si me pa potem poljubil?
ŽAN : Rad te imam... je pa še druga v katero sem zatreskan.
JAZ : Kdo pa je to?, A jo poznam?
ŽAN : Ja jo poznaš.
JAZ:A mi lahko prosim poveš kdo je ta punca?
ŽAN :A, potem mi obljubi da bo to najina mala skrivnost in da bova kljub temu še vedno prijatelja.
JAZ :Seveda.
ŽAN :No..., ta punca je Sara.


Potem sva pa še se malo pogovarjala o drugih rečeh. Poslovila sva se. Na poti do Nine pa sem ji poslala sporočilo v katerem sem jo prosila če lahko spim pri njej in da je nijno.

Ko mi je odprla v vrata so me zelo toplo sprejeli. Ponudili so mi kosilo. Malo sem ga pojedla. Potem pa sva z Nino šle v njeno sobo. Tam sem ji vse razložila in to je sedaj najina skrivnost.
Ko je ponehalo deževati sva z Nino šle na sprehod. Na sprehodu sicer nisem bila preveč zgovorna.
Ko sva prišli domov pa sva gledali najino najljubšo serijo. Jaz sem bila hitro utrujena in tudi zelo. Zato sem šla že prej spat..


:hugging:UPAM DA VAM JE 5DEU BIL VSEČ. :hugging:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kako se to noro razpleta<3 Lovammmmm:smile::relieved::hugging:
1
 
xxy
Hvala!
To je sicer moja prva zgodba.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Ko sva le jaz in ti 5. del

Ogledov: 67 Odgovorov: 1
 
5
Objava:

LEDENA KRALJICA-žalost 1. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Ko izginejo iz sveta 3. del

Ogledov: 100 Odgovorov: 5
 
9
Objava:

Samo konji v moji glavi 4. del

Ogledov: 68 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Smrt v dvigalu 2. del

Ogledov: 120 Odgovorov: 4
 
14
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 8. del

Ogledov: 80 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

HIŠA NA KONCU ULICE 2. del

Ogledov: 98 Odgovorov: 2
 
0
zanimanje potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

vaje za misice

hej
s dela kera vaje za rit al pa jih je pa ce vete v kolikem casu se poveca pa pls ce povete kake vaje pa js bi jih delala brez utezi kr jih nimam pa kako prehrano naj mam da bojo boljsi rezultati zdej sm bolj suha pa mam malo rit

hvalaaa
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(75)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(96)
Ne preberem Ti&jaz.
(28)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

girl maš kak stol kr bom padla na rit! kok ...
 
LoveBo
Put, put, put Pomoje zgledam prou dougocajtna:smirk:
 
To je tooolk lepoooooo. Res si ful nadarjena!!!!
 
O zelo lepo! Bi lahko še meni naredila :upside_down:
 
Najrajs mam ples na drogu, sam ne stekam ...
 
1. Marry(he's too hot) 2. Kill 3. Kiss
 
:dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::dragon::d
 
Zelo lepo napisano
 
tennis:tennis::tennis::tennis:
 
1. plavanje 2. tenis 3. jahanje moji ...
 
oooo res nice blogc cho, sprwmljam itakk ...
 
omg gurl love it! zkj mi je to s pozornostjo ...