ME AND MY PERFECT BROTHER 24. DEL
Vse do učilnice Noah ni pisnil nobene. Usedem se na svoje mesto. »Evelyn?« Na enkrat mi kri v žilah zmrzne. Zaslišala sem Evin glas. »Preživela si?« Stisnem oči. V mislih si govorim: prosim ne, prosim ne, prosim ne!
»Odgovori mi!« Vzamem list papirja. {Saj vidiš da sem živa in zdrava!} Eva se namuzne. »Po zaslugi koga…!« Na obrazu se mi zariše nasmešek. {Tvojega fanta!} Eva pogoltne slino. »Želela sem ti samo sporočiti… Žal mi je ker te niso že prej ubili!« Še enkrat si v mislih ponovim njen stavek… ~Žal mi je ker te niso že prej ubili…~ Tokrat sem izgubila. Eva še je pričakovala, da bom kaj napisala na list papirja a sem samo vstala in stekla na žensko stranišče. Zaprla sem vrata stranišča in planila v tih nedolžen jok.
Želela sem biti trdna in neprebojna ampak sem se strla. Danes gre vse po zlu! Spominjam se Johna, kako mi je pel preden so naju ločili. Kako me je mama objela… Clara, ki je tekla za mano… Vse te osebe sem izgubila! Ali še moje življenje pomeni kaj? Je sploh še logično živeti na tem ne pravičnem svetu?! Resno se zamislim…
Obrišem si solze. V mislih zaslišim strele. Strel, ki je ubil mojo mamo… Počutim se kakor, da bi jih zares slišala… Zavem se da nekdo trka na vrata stranišča. Zato ti streli?... Počasi odprem vrata. Pred vrati stoji Brian.
Vrata hitro zaloputnem. »Evelyn… Nekaj…« Zavijem z očmi. »Nekaj bi ti rad povedal… Prosim… Odpri vrata…« Stisnem zobe. Na enkrat vsa čustva žalosti izpuhtijo iz mene. Postajala sem jezna. Z vso silo odklenem vrata in jih odprem tako široko, da sem Briana skoraj zadela v nos. Vseeno bi mi bilo če bi ga. Nasmehnem se svoji šali in stopim iz stranišča.
»O… Oprosti za danes zjutraj… Nebi smel…« Prikimam. »No… Vem da me sedaj… Sovražiš…« Zavzdihne. »Evo… Evo sem pustil…« Zresnim se. Ne vem ali naj bom presenečena, vesela, jezna, žalostna… Z izbuljenimi očmi strmim vanj. Brian se popraska po glavi, ter jo nagne na levo stran. »Obljubim ti… Da me ne boš nikoli več videla…« Zvenel je resno. Obrne se, da bi odšel. A na enkrat se ustavi. »Ljubim te Evelyn. Že od prvega dne si mi bila všeč! Oprosti…« Želi oditi ven iz ženskega stranišča. Na enkrat se zaženem proti njemu ter ga objamem. Solze mi tečejo po licih. Brian mi vrne objem. To sem potrebovala. Objem…Topel in iskren objem. Vzamem list papirja in hitro nakracam gor stavek. {Oprostim ti! Samo ne zapusti me!} Brian prikima. »Obljubim!« Objame me in v takšnem položaju ostaneva kar nekaj časa. »Evelyn…« Pogledam navzgor proti njegovemu obrazu. »Bi šla z mano na ples?« Nasmehnem se ter prikimam. Objamem ga in si želim da bi tako ostala zavedno.
Živijo!
To bo to za danes :blush: Upam da vam je bilo všeč! Lajkajte, komentirajte in se naročite name če vam je bil ta del všeč!
Sedaj pa OGROMNA zahvala VSEEEMM pilovcem, ki spremljate mojo zgodbo, jo komentirate in lajkate! NE VSETE KAKO STE ME VČERAJ RAZVESELILI!!! FULLL VAM HVALA! Hvaležna sem vseh komentarjev! HVALA VAM ZA 34 KOMENTARJEV IN 115 LAJKOV! Včeraj sem zaradi tega pokazala mojo zgodbo mojim staršem in so rekli, da naj pokažem moji učiteljici za slovenščino. In zato sem malo živčna in ne vem če je res tako dobra zgodba, da bi pokazala profesjonalki… Tako da če lahko danes napišeš iskren komentar če se ti zdi v redu, da pokažem moji učiteljici slovenščine… Nočem se osramotiti pred njo in izgubiti kakšen navdih za pisanje zgodb… HVALA VAMMMM:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
BREZ VAS NEBI ZMOGLA TEGA!!!! LYSM!!!!
Lp, Bad girl:yin_yang:
Odgovori:
Prvi lajk je moj! Pa ti si preveč dobra! Ali naj jo pokažeš.... Mislim da jo lahko. Morda postane tvoja odskočna deska za kaj velikega! Morda postaneš svetovno znana! Oh, pa ta del me je tako ganil... Kako lepo... 🥺🥺🥺
#komajčakamnovdel
#tvojanajvečjaobkževalka
#tisitoppisateljica
Lp,
Super sister :sparkling_heart:
Naravnost obožujem tole zgodbo!!!!!
Res res res res res res si zaslužiš eno velikoooo pohvalo!!!
Ressss si superrrr!!!!!!:heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
In ja pokaži učiteljici, ker imaš dobesedno fantastično zgodbo!
:heart::heart::heart::heart::heart:
In moj lajkec je vedno tvoj!
Seveda, če si pa ena mojih naj pisateljic!
:blush::blush::blush::blush:
LYSSSSM!
P.S. Sori za dolg komentar samo enkrat moram res napisati veliko pohvalo!
POKAŽI UČITELJICIII:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: SEM 100% DA JI BO VŠEČ!!!:heart_eyes::heart_eyes:
Komaj čakam na nov delll!!!!!
YF:gift_heart:
LYSM IBF
ZDEJ PA ME POSLUŠI!
POKAŽI UČITELJICI IN NAPIŠI NOV DEL TAKOJ! KER IMAM RES NORO DOBER TALENT! UČITELJICA ZA SLOVKO PA TI BO TO LAHKO VSAJ MALO VBILA V GLAVO
LEP DAN
SUEPR PISATELJICA SI!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
:purple_heart::two_hearts:Ta zgodba je svetovna in božanska, super, cool, res si dobra pisateljica kot tudi oseba!:two_hearts: Carska zgodba!:purple_heart:
Mwa!
#Komajčakammmmnovdel
#Največjaoboževalkanasvetuuuu!
#Supersi:purple_heart::heart::purple_heart::two_hearts::purple_heart::heart::purple_heart::two_hearts::purple_heart::heart::two_hearts:
Mwa!:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:
:sparkles:Lp, V:violin::sparkles:
JA MORAŠ POKAZATI UČITELJICI ZA SLOVENŠČINO, SAJ IMAŠ TALENT NA PISANJE ZGODB!!
Se že veselim novega dela! Komaj čakam da boš izdala knjigo!!
:hugging::innocent::kissing_heart::hugging:
Lepo se imej!
Lp, Cool Girl
Si super pisateljica in oseba!!!:heart::heart::heart:
Tudi ta del je tak kot vsi ostali! FENOMENALEN!:wink:
KOMAJ ČAKAM NA NOV DEL!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:


Ok ma to je tko ful kuk zgodba, fenomenalno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heartpulse::heart::heartpulse::heart::heartpulse::heartpulse::heart::heartpulse::heart::heartpulse::heartpulse::heart::heartpulse::heartpulse::heart::heartpulse::heartpulse:
ce mi ne napises novga dela bojo cigli letel:joy::joy::joy:jih bom se nagradila bom dala na cigle se kamne in zelezo! zato se me pazi:smirk::smirk::smirk::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:
bahahaahahahahaa
Aja pa hvala k si komentirala tole mojo zgodbo: https://www.pil.si/pisalnica/objava/love-undercover
Lp,
Crazy Girl
Ja tvoja zgodba je ZAKONNN!!!!!😘😘😘😘
bahahhahah hvala moje delo na pilu je da nasmejim koga 😂😂😂😈😈😏😏😈😈😈😏❤️❤️❤️❤️💗💗💗
veliko sreče pri učiteljicei slo xd
Komaj čakam na nov del!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Aja pa učiteljici le pokaži:wink: Če je tukaj toliko osebam všeč bo njej tudi! Dvomim da bo rekla ne:kissing_smiling_eyes::hugging::smirk:
NAJVEČJA FENICA :sparkling_heart:
OMG, POKAŽI JI ŽE NO!! ZAKAJ NE BI?! ČE JE PA TAKOO MEGA ZGODBA, NO!! ZDAJ! TAKOJ ZDAJ JI POKAŽI!!
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
lp,
fanica Billie#13:hamster::hamster::heart:
Mwaaa!
LYSM! :heart:
Nate se pa grem sedaj naročit:relieved::kissing_heart:
Komaj čakam na nov del!:relaxed:
P.S hitro nov del ker ti cigle še vseeno lahko vzamem muhahahahahaha:imp::laughing:.
Učiteljici pa kar pokaži samo preglej še enkrat zaradi slovničnih napak.

NAROČENA! Lajkam vsak del vsak dan! NUJNO POKAŽI UČITELJICI!
Super si sestrica! Dost lajkov maš in fenov:joy::joy: Le tak naprej da še bom jaz slaven zarad tebe:joy::joy::joy: Hec
Caw:grin:
Vem... Nenormalna sem

Tvoja zgodba Bad girl je svetovna
Ko boš pisateljica bom 1000000000000000000000000% brala tvojo zgodbo. saj boš izdala knjigo?

RAVNOKAR SEM UGOTOVILA, DA ŠE NISEM NAROČENA NATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. zdaj sem:wink:
Če ji ne bo všeč je pa res nora. Meni je 1000000000000000000000000000000% všeč in likam vsak del:heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
I love it sooooooo much!!!:heart:
Včeraj sem se zalotila, da sem skoraj vsako uro šla preverit, če je nov del že objavljen! (vem da izpadem nora pa odvisna pa use, sam res OBOŽUJEM TVOJO ZGODBO!!!)
Upam, da izdaš knjigo!!!
Že komaj čakam nov del:blush::wink::grinning:
Zagotovo moraš to zgodbo pokazati učiteljici!!!!!!!!!!!!
FUL DOBRA ZGODBA!!!!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:


jaz tudi pišem zgodbo Zmajska ljubezen (nevem če si že slišala) in se mi zdi kar dobra, in pol ko vidim tvojo ostanem kar brez besed...
A maš kakšen nasvet lol
LY
A LAHKO PROSIM TISTI EMI ALI EVI AL KARKOLIŽE UDARIŠ, BRCNEŠ IZ STOLA, JI POHODIŠ FACO IN JO DAŠ NEKAM V TEMO IN ZAKLENEŠ?!?!?! (vse kar je Evelyn že prestala in pol še ona?!?!)
Hvala...
LP, sovražnica od Eve (ups nevem več če je to njeno ime sam sem tako jezna da nemorem razmišljat), *Galaxy Ginny* :blush::stuck_out_tongue_winking_eye:
KDAJ BO NASLEDNJI DEL?! KOMAJ ČAKAM! RES SEM ZASVOJENA S TVOJO ZGODBO ZATO NE MOREM VEČ ČAKATI! LYSM:heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse:
sem že naročena nate.
ajdi
Moj odgovor:

Svetovalnica
Jokam
kaj naj da mi ne bojo vec usi govoril ds zglejam ko palicnjak da sem suha
kak naj malo rit povecam pa se zredim v noge
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.