Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: MOJE MORILSKO SRCE 1. DEL

MOJE MORILSKO SRCE 1. DEL

3
NekdoKiSeJeSkorajZjokalOdPisanjuTega
POZOR:warning:! Pred vami je zelo kruta zgodba:warning:
POL MESECA PRED ZDAJ:
Selitev ne pomeni samo nove sobe, ampak tudi novo šolo.
Odprla sem vrata razreda in se usedla v zadno klop. Mislila sem, da ne bo nihče prisedel, ampak sem se motila. Zraven mene se je na stol počila punca v širokih kavbojkah in oranžnem puloverju na zadrgo. Imela je svetlo rjavo kožo, temno rjave oči in temno rjave lase v karerih je imela neonsko roza pramene. "Hej, jaz sem Nici." mi je rekla jaz pa sem samo sramežljivo povedala svoje ime. Ponavadi nisem sramežljive sorte, ampak na tej punci je nekaj posebnega.
ZDAJ:
Z Nici sva najboljši prijateljici, celo rada jo imam in zaradi tega si jo že nekaj časa želim samo...ubiti. Nikogar nočem imeti rada in v prejšnji šoli sem sovražil vse, ker so vsi sovražili mene. Prvič sem nekoga ubila v drugem razredu. Od takratr sem nekako pokvarjena, odvisna od ubijanja.
Danes sem zgrabila nož in poiskala Nici. Zdaj sem v internatu, zato je lažje poiskati in ubiti ljudi. Bila je v svoji sobi, ni me opazila. Zgrabila sem nož in ji ga zasadila v hrbet. Ona je zavpila. Potem je bilo vse tiho. Z roko sem segla v njeno telo in videla čudovit prizor. Njeno srce je umrlo v mojih rokah.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Opa, tole pa je temačno, me prav zanima kako se bo zgodba razvila!:black_heart::black_heart: Iskreno rečeno, nimam kakšnih večjih pripomb, v redu opisuješ, zgodba je dobre kvalitete, me pa zanima kako naše glavne junakinje še noben ni ujel pri umoru.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
#nohate sam tole mal kopiraš mojo zgodbo?
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Skrivnost božičnega večera

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Ko sva le jaz in ti 1. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

brez naslova 2. del

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 5. del

Ogledov: 110 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Gozdna vasica 2. del

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Tišina 1. del

Ogledov: 78 Odgovorov: 4
 
6
Objava:

Olimpova kri

Ogledov: 66 Odgovorov: 1
 
2
en mesec potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

ZOBNI APARAT - RUMENI ZOBJE ~ APARAT ČEZ 1 MESEC

Ojla.:smile: Za zdaj imam aparat samo spodaj, čez 1 mesec ga dobim še zgoraj. 🤭Skratka, zelo imam rumene zobe, kljub umivanju zob zelo redno in dolgo!:sob:Okoli zobov so se mi naredili oranžno - rumenkasti madeži (ne vidi se veliko, ampak ortodont bo opazil) in jih ne gre spravit več dol. :sob::sob:Imam jih skoraj na vsakem zobu.:expressionless: Mi bodo sploh namestili apaprat spodaj?:sob: Pač mislili si bodo, da si jih nisem umivala. Je možnost, da mi aprata ne dajo zgoraj? Kaj lahko naredim, da gredo obloge/madeži dol Pomagajte!!!:heart:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

a si jih boš dala gor :rofl:
 
(⁠◔⁠‿⁠◔⁠):⁠^⁠)^⁠_⁠^o⁠:⁠-⁠);⁠):⁠,⁠-⁠):⁠-⁠\:⁠-⁠Dʘ⁠‿⁠
Hahahahahahahahahahahahahahahhaahh
 
lovam supr je, nadarjena si gurl :bouquet: ...
 
iiii ful kjutttt
 
oo ful dobr. mi se drug let selimo iii komi ...
 
omb ta pisava:heart:🤌pa kk lepo rises🤌:sob:omb ...
 
Yaylor Swift lover
oooommmmggggg
 
kjuttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
 
jesssssssssssssssssss (btw še šest dni in ...
 
Hah, to sm jaz pisala. Najboljši so!
 
Hej! Jaz mam enako postlo! Fuuuuul lepo!