snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Odvzem morja, 10. del

Odvzem morja, 10. del

0
Hello :wave:!
Tu je že deseti del moje zgodbe in kot pri vseh mojih zgodbah bo ta del malo daljši :wink:. Več spodaj :point_down:!
USPEH PRI ČARIVNIJI TER GLASOVA PRI PLAVANJU
Po zajtrku so se vsi odpravili v razrede. Astoria, Alice, Joanna in David so se odpravili v razred za čarovnijo za dom Willow, saj so imeli čarovnijo prvo uro. Razred je bil obdan s črno barvo, imel pa je le eno zelo majhno okno. V razredu so bili le prvi razredu. V razred je stopila profesorica Watson.
"Dobrodošli na naši prvi uri čarovnije," jih je pozdravila. "Vsi vzemite svoje palice iz svojih miz!"
Vsi so jo ubogali in vzeli palice.
"Za izvedbo uroka ne potrebujemo besede, le moč in željo po njem," je povedala profesorica. "Tako le v glavi razmišljamo o uroku in zamahnemo s palico."
Profesorica je šla do table in usmerila svojo palice vanjo. Nenadoma se je pojavila kreda.
"Sedaj pa poskusite pričarati čokolado," je naročila profesorica.
Astoria je bila zelo dobro in tudi dobro je čarala in takoj je dobila čokolado. Joanna je dobila čokolado v obliki srca, Alice in David pa pravokotno.
Nato je sledila ura plavanje. Učenci so se odpravili v ocean in se prej preoblekli v kopalke. Na znak profesorice Watson so skočili v vodo in začeli plavati. Astoria je bila zelo dobra in plavala je vse dlje, tako daleč, da jo drugi niso dogajali.
Nato se je potopila. Nenadoma je zaslišala glasove.
"In kjer je nežnost, toplina in prijaznost živi, tam moj dom je," je rekel ženski topli, visok glas.
"Moj dom je tam kjer moji nesramni, a čisti ljudje so, tam sem doma," je rekel ženski, a veliko bolj globok glas kot prejšnji.
Astoria teh dveh žensk ni mogla videti, saj je imela zaprte oči. Dvignila je glavo in odplavala proti obali.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Petnajst zim čakanja 1. del

Ogledov: 4 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Trinajsti - epilog 1. del

Ogledov: 38 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Administracija.33 5. del

Ogledov: 64 Odgovorov: 1
 
7
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 2. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 10. del

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

DNEVNIK 3. del

Ogledov: 99 Odgovorov: 4
 
5
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 1. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 11. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
1
Lili345 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Prosim pomagajte

Hi hi, upam, da mi boste lahko pomagali s to težavo. Sem v 9. razredu, kmalu grem v srednjo šolo in si res želim narediti en “glow up”. Vem, da je najpomembneje, da si to, kar si, in to tudi razumem, ampak o tem razmišljam že od 7. razreda in nikoli nisem zares začela. Zdaj bi rada končno naredila nekaj iz sebe, nekaj “wow”, in upam, da mi boste pomagali. Trenutno sem na Finskem in ko gledam punce tukaj, se mi zdijo vse zelo lepe. Saj vem, da sem tudi jaz okej, ampak vseeno bi rada naredila spremembo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

nepopisljiva lepa čustvena stoji ti ob ...
 
men so ful cute k jih loh pol mečaš s ksnimi ...
 
nimam pojma myb gnarly
 
prjavm seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
cool ko bom imela čas jih nom pripravila
 
ful je cool i like it
 
omg girl! to je bilo naravnost... neverjetno! komaj ...
 
hejj, omgg ful je lepa, obozujmm
 
oj. pripombe: -poskusi vključiti več opisovanja -dogajanje ...