snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Odvzem morja, 20. del

Odvzem morja, 20. del

0
Hello :wave:!
Tukaj je že dvajseti del te zgodbe. Rada bi se zahvalila vsem, ki zgodbo spremljate, the best ste :kissing_heart:! Sedaj pa na zgodbo.
SMOLA PA TAKA
David je nekaj minut kasneje prišel v dnevno sobo doma Willow. Ni bil videti vesel. Sedel je na stol.
"No, kako je bilo," ga je vprašala Astoria.
"Najprej sem prišel v kabinet in potrkal," je odgovoril David.
"Kako težko življenje imaš, David," se je pošalila Alice in vsi so se zasmejali.
"Kaj se je zgodilo potem," je vprašala Joanna.
"Profesor mi je odprl vrata in me hladno vprašal, kaj hočem. Povedal sem mu, da me zanima če mi lahko pove kaj več o Willow in Daphne Wilson, ker mi pač tega predmeta nimamo, on pa ga je imel, ker je bil v domu Daphne," je rekel David.
"In zatem," je vprašala Alice.
"Potem mi je rekel, da nimam pravice vedeti tega, ker sem v doma Willow ne Daphne. Posebej še zato, ker se družim s tabo Astoria, " je razložil David.
"Kaj imam jaz s tem," je začudeno rekla Astoria.
"Saj veš, da si "umazana". No, po "pravilih" doma Daphne, si ne bi smel niti pomisliti na druženje s tabo, saj bi potem izdajal "čistočo". Namesto tega bi moral ravnati kot George Dylan, torej te žaliti. Za člane doma Daphne smo taki izdajalci čistoče," je povedal David.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Petnajst zim čakanja 1. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Trinajsti - epilog 1. del

Ogledov: 40 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Administracija.33 5. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 2
 
8
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 2. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 10. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

DNEVNIK 3. del

Ogledov: 100 Odgovorov: 4
 
5
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 1. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 11. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
1
Nea potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Grda js

sem ful mejhna pa ful suha. sme grda ker mam ful baby face. noge so k ene palčke, roke pa tut. in ker se bliža poletje pa topki pa to js pa z grdim in suhim trebuhom, h se mi vidjo zgodi že mal rebra. sem gensko in KAO bom enkrat normalna. nikoli! nimam še prsi, grd trrbuh... AHHHHHHHHH!!! in to me jezi. in zdej bi js rada nrdila neki zase. nemorem nrdit si neke vaje k bom zrasla, pa mela normalne roke k neboje tok suhcane pa noge. pač GRDA SEMM! pa ne me tolažit JA LEPA SI ne nisem okej? to je teb lahko rect k si normalno visoka, imaš body tea pa s eneke lepe lase. js pa grde pa redke. pač ZAKJ?! in rada bi si nrdila nek glow up, kjer bom imela body tea, in mi nebojo skos govoril A TI SPLOH KEJ JEŠ? pač ja jem!! okej? in noben me nebo tok razumel. še zdravniki ne!
in sploh nevem če loh si nrdim kej tazga ker sem enostavno presuha pa pregrda. če mate ksn nasvet, povej sam plis NEREČ DA SM LEPA! NE RECI, PLIS!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

Super ti pošljem. Ampak ne znam pa kopirat ...
 
Super je, edino kar pazi: -kot je rekla ...
 
Zgoda je zanimiva in napeta. A bi morala ...
 
kaj dela tu baby lasagna?
 
uživi girlll
 
omg jake je moj bias, ful je lepo
 
meni je zelo všeč. vidi se da si se potrudila🩷. ...
 
OMG! To se pa velik napisala, pač res woow! ...