snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Skrivnosti Belle Black, 6. del

Skrivnosti Belle Black, 6. del

7
Hey!
Gloria Black je zdaj dobila -kot je pravila prerokba- hčerko, ki jo je poimenovala Bella Black. A zgodilo se bo nekaj nenavadnega, nekaj kar čarovniški svet še ni videl. Sem vam že sanja, kaj bi lahko bilo?
SKRIVNOSTNO IZGINOTJE BELLE BLACK
Bella Black je bila zdaj stara 1 leto in bila je še kar dojenčica. Gloria je še kar delala na Sekreitatu za skrivnosti, Tom pa je bil še kar minister za čaranje. Vse je bilo v najlepšem redu, dokler ni prišel nek dan. Deževalo je in zunaj je grmelo. Gloria in Tom sta kot ponavadi šla v svojo službo. A tistega dne se nista vrnila nazaj. Kaj se je zgodilo Gloriji in Tomu, ni znano. Je pa znano, kaj se je zgodilo z Bello. Tisti dan ob času, ko naj bi Gloria in Tom prišla domov, je izginila iz svoje sobe in prišla v drug svet. Prišla je k neki gospi, ki ji je bilo ime Nicole Dubois. Bila je bunkelj in imela je hčerka. A mesto hčerke gospe Dubois je zamenjala Bella. Sedaj je uboga gospa Dubois mislila, da je Bella njena hčerka. Bella se je tako znašla sredi novega bunkeljskega sveta. Njena mama ni bila več Gloria, temveč gospa Dubois. Imela je tudi moža z imenom Pierre Dubois. Gospod Dubois je tako postal nov Bellin oče. Tudi on se ni zavedal, da Bella ni njegova hčerka. A kako se je lahko Bella nenadoma prešla iz čarovniškega v bunkeljski svet in to v roke popolnoma druge mame, brez da bi ta mama in njen mož vedela, ostaja skrivnost.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?
Pikca potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

SH....

okj mlajse od 12 nea tega berte..

js mam ful probleme z sh(s€1f h@rm) in pc mam ful brazgotin po bokih in nogah.. pc bliza se poletje in js sn zj priblizn 1 tedn clean. ampk sm dans pomisla da js met poletjem nosim bikini jopalke.. in te moje brazgotine se bojo ful vidle in tut se ko sm ze ene probavala.. pc starsi ne veo zato.


a kdo ve kk bi to prekrila al pa kke kopalkw nj mam?..
hvala!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(38)
Vesela šola me ne zanima.
(64)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(107)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(32)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Sam eno vprašanje Kako če si deaktivirana ...
 
Neee zaradi registriranja! Jasno je da ne ...
 
:blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
 
Spletna zvezda⭐
ne kot hejt uzet, prosim ne. le uprašanje a ...
 
:heart::heart::heart:
 
seksi bejba
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! počasi! kako ...
 
Ojla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Če nisi ...
 
Ful dobro, priporočam vsem novim, bravo!
 
lovee itt,pac tvoje objave so dbesttt pikiii
 
jaa full je lepo, basically je trik da kar ...