snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Težave Amelie White, 6. del

Težave Amelie White, 6. del

6
Hey!
Danes je dan ljubezni za Amelio White. Kaj se bo pripetilo Ameliji v 6. delu si preberite spodaj! Hvala tudi vsem komentarjam in likom iz prejšnih
delov :wink:!
LJUBEZEN NA PRVI OGLED
V razred Amelie White je prišel nov sošolec, ki mu je bilo ime Oliver. Imel je svetle lase in oči modre kot nebo. Amelia ga je celo uro gledala. Kako je lep, si je mislila. Do zdaj ni bil všeč noben fant iz razreda, saj so se ji vsi zdeli grdi in neumni. A Oliver je bil drugačen. Bil je njena prva ljubezen. Zdelo se ji je, da jo Oliver še opazil ni. Ni pa bila edina, ki se je zaljubila vanj. Oliver je sedel zraven njene sošolke Narcisse. Narcissa ga je ves čas spraševala, od kod prihaja itd. Oliver ji je podrobno razlagal o vsem, kar ga je vprašala. Amelia je bila zelo ljubosumna. Zdelo se je, da je Oliverju Narcissa všeč. Nič čudnega. Amelia si je od nekdaj želela biti taka kot ona. Narcissa je imela dolge svetle lase in lepe modre oči, medtem ko je Amelia imela črne lase in zelene oči, ki ji nikdar niso bile všeč. Oliver in Narcissa sta se zato kar ujemala po zunanjosti. Amelia se je počutila zelo ničvredno in grdo.

Kako bo Amelia premagala ljubosumnje in kaj se bo zgodilo med Narcisso in Oliverjem pa si preberite v naslednjem delu, ki ga kmalu objavim :hugging:!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
*i*Okej komaj čakam!*i*
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 2. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 10. del

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

DNEVNIK 3. del

Ogledov: 84 Odgovorov: 4
 
5
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 1. del

Ogledov: 65 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 11. del

Ogledov: 53 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Srce v senci 3. del

Ogledov: 48 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Brez naslova

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 9. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 0
 
1
Avatar Pilovec__ potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Zanima me

Punce a opazite pri fantih če se jim recimo pr trenirki al pa kopalkah vid tko od penisa izboklina ko ma erekcijo? Če ja, a vas to moti al rajca?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

En let sm tle kmal pa bom enet registrirana ...
 
KIKICA!!!! WHATTTT???? kakkooo? bro 10000/10. ...
 
zame? oooo hvala hvala. poslji akr na moj ...
 
jaaaaa minimundus je tok nice, js sm šla ...
 
to sm js gledala a ni tko da je ta film neki ...
 
jahh prepozno sorry cokies makron je moj ...
 
ojla. po prvomajskih počitnicah, če do 8. ...
 
kaj nej pa gledam? kako se ljudje naročajo ...