Alex je sedela ob postelji in poslušala radio. Noge je imela pokrčene ob sebi in glavo je imela na kolenih. "Dobre novice" je zaslišala glas na radiu in dvignila glavo. "Preverili smo, in jutri zjutraj se lahko vrnete na površje." nasmehnila se je. Končno! Skočila je z pograda in stekla k drugim. "Heeeej, jutri se lahko vrnemo ven!" je zakričala. Vjela je Jacka, ki se je nasmehnil, Melisso, ki je skoraj da skakala od veselja, in Elisabeth, ki je rezmišljala o nečem. "Einstein, kje pa je Leo?" skomignila je. "Vrjetno spi." Melissa se je zahihitala. "Mogoče bi tudi mi morali iti spat. Alex ji je prikimala.
Vsi so že spali, samo Alex ne. Premetavala se je po postelji in razmišlala. Nekaj ni vredu. Ali je možno, da so zombiji preživeli? Nee, ni. Ampak Alex je še vedno čutila, da je tukaj nekaj narobe. Nakoncu ji je le vspelo zaspati.
"Alexxxx," je zaslišala nekoga zašepetati. "Alex!" odprla je oči. Nad svojim obrazom je zagledala Leota. "Kaj bi?" zasmejal se je. "A gremo?" prikimala je. "Ja, če me boš spustil." zasmejal se je in skočil na tla. Alex se je obrnila. Ni še hotela vstati. Ni še hotela iti. "Alex! če ne ustaneš takoj se me pazi!" ji je zakričal. Alex je nekaj zamomljala in padla dol z postelje, še vedno zavita v odejo. Notri je skočila Melissa, z nahrbtnikom na ramah. "Uh, Alex, boš kmalu? Prikimala je in se šla preobleči. Izbirala je med dvema kombinacijema (1. https://www.pinterest.co.uk/pin/724868502522683144/ 2. https://www.pinterest.co.uk/pin/160370436721132829/ ) in se na koncu odločila za drugo kombinacijo. Ko je prišla ven, je videla da jo že vsi nestrpno čakajo, zato je vzela svoj lok in puščice, ter edini nahrbtnik, ki je še preostal. Ko je stopila ven, je zaprla oči in na vzdihnila svež zrak. Ko jih je odprla, jo je skoraj zadela kap. Kaj.Za.Boga? Dobesedno, vse je bilo zeleno.( https://www.pinterest.co.uk/pin/402650022936345971/ ) "To je nemogoče, da bi se rastline tako hito razrastle," je začela Melissa. "Notri smo bili samo dva tedna!" Jack je stopil naprej. "Ja, se strinjam." Kmalu za tem so zaslišali krik. Vsi so prijeli svoje orožje, Alex pa je napela lok. ( https://www.pinterest.co.uk/pin/162059286580413425/ ) Iz grmovja je skočila deklica, za njo pa štirje zombiji. "Uhh, kaj? Ne mi rečt da so preživeli." se je začudil Leo. "Nažalost." je rekla Elisabeth. Alex je vstrelila dva, Leo pa je v druga dva vrgel noža. "A so te ugriznili?" je vprašala Melissa, a preden bi lahko odgovorila, jo je Jack ustrelil. "Jack!" ga je nadrla Elisabeth. "Skomignil je. "Dober občutek." Alex se je zasmejala. "Gremo naprej?" pokimali so.
Vsi so že spali, samo Alex ne. Premetavala se je po postelji in razmišlala. Nekaj ni vredu. Ali je možno, da so zombiji preživeli? Nee, ni. Ampak Alex je še vedno čutila, da je tukaj nekaj narobe. Nakoncu ji je le vspelo zaspati.
"Alexxxx," je zaslišala nekoga zašepetati. "Alex!" odprla je oči. Nad svojim obrazom je zagledala Leota. "Kaj bi?" zasmejal se je. "A gremo?" prikimala je. "Ja, če me boš spustil." zasmejal se je in skočil na tla. Alex se je obrnila. Ni še hotela vstati. Ni še hotela iti. "Alex! če ne ustaneš takoj se me pazi!" ji je zakričal. Alex je nekaj zamomljala in padla dol z postelje, še vedno zavita v odejo. Notri je skočila Melissa, z nahrbtnikom na ramah. "Uh, Alex, boš kmalu? Prikimala je in se šla preobleči. Izbirala je med dvema kombinacijema (1. https://www.pinterest.co.uk/pin/724868502522683144/ 2. https://www.pinterest.co.uk/pin/160370436721132829/ ) in se na koncu odločila za drugo kombinacijo. Ko je prišla ven, je videla da jo že vsi nestrpno čakajo, zato je vzela svoj lok in puščice, ter edini nahrbtnik, ki je še preostal. Ko je stopila ven, je zaprla oči in na vzdihnila svež zrak. Ko jih je odprla, jo je skoraj zadela kap. Kaj.Za.Boga? Dobesedno, vse je bilo zeleno.( https://www.pinterest.co.uk/pin/402650022936345971/ ) "To je nemogoče, da bi se rastline tako hito razrastle," je začela Melissa. "Notri smo bili samo dva tedna!" Jack je stopil naprej. "Ja, se strinjam." Kmalu za tem so zaslišali krik. Vsi so prijeli svoje orožje, Alex pa je napela lok. ( https://www.pinterest.co.uk/pin/162059286580413425/ ) Iz grmovja je skočila deklica, za njo pa štirje zombiji. "Uhh, kaj? Ne mi rečt da so preživeli." se je začudil Leo. "Nažalost." je rekla Elisabeth. Alex je vstrelila dva, Leo pa je v druga dva vrgel noža. "A so te ugriznili?" je vprašala Melissa, a preden bi lahko odgovorila, jo je Jack ustrelil. "Jack!" ga je nadrla Elisabeth. "Skomignil je. "Dober občutek." Alex se je zasmejala. "Gremo naprej?" pokimali so.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Sem prebrala vse dele do zdaj!
2
Moj odgovor:
Einstein
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
A mam kaj moznosti?
hej, zaljubljena sm u enga iz 1. letnika, js sm 8. razred. vanga sm ze eno leto pa pol, prej je biu na nasi soli. zdej se je to razvedlo in ceu razred ve da sm vanga. no, skup neki trenirava, in se tud pogovarjava. no in zdej me zanima, ce mam kej moznosti pr njem.
1. k smo se enkrat preoblacil, je sou on iz treninga skor zadnji, u garderobi sva ostale sam se js pa ena prjatlca. no in on se je usedu na kolo, gledu u telefon in vrtel pedala u prazno. to se je zgodil dvakrat, k sva pa midve prsle vn, smo pa sli pol skupi do parkirisca
2. ful je sramezljiv, ampak je enkrat prsu do mene in mi relu, da je srecu ena dva fanta iz nase sole. in ceprav je blo na treningu se tko 10 ljudi iz moje paralelke, je on to govoru men. in k sm ga uprasala, ce govori men, je reku, da ju najbrz sam js poznam. in tko je pol se enkrat k so sli usi na malco, prsu do mene in se spomnu neki kar smo se pogovarjal 3 mesce nazaj in me neki u vezi s tem uprasu.
3. ful velik se pogovarjava in velikrat se usede zraven mene.
hvala vm za pomoc, Einstein
1. k smo se enkrat preoblacil, je sou on iz treninga skor zadnji, u garderobi sva ostale sam se js pa ena prjatlca. no in on se je usedu na kolo, gledu u telefon in vrtel pedala u prazno. to se je zgodil dvakrat, k sva pa midve prsle vn, smo pa sli pol skupi do parkirisca
2. ful je sramezljiv, ampak je enkrat prsu do mene in mi relu, da je srecu ena dva fanta iz nase sole. in ceprav je blo na treningu se tko 10 ljudi iz moje paralelke, je on to govoru men. in k sm ga uprasala, ce govori men, je reku, da ju najbrz sam js poznam. in tko je pol se enkrat k so sli usi na malco, prsu do mene in se spomnu neki kar smo se pogovarjal 3 mesce nazaj in me neki u vezi s tem uprasu.
3. ful velik se pogovarjava in velikrat se usede zraven mene.
hvala vm za pomoc, Einstein
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(55)
Enako kot prej.
(58)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(48)



Pisalnica