spet js pa astma
1
oke rabm vase mnenje k mam zdravnika sele avgusta spet tkoda ja nvm ce je to okej al kaj se dogaja k doma niti ne vejo cprov ma ati tud to
astmo mam en let prblizn sele in bejsikli na zacetku sm mela napade sam tko enkrt na par mesecev. no in zj se mi pa zdi kokr da se mi usak dan slabsa. pac ucas mam po 3 napade na tedn. mislm da zdrava pamet pove da to ni lih normalno ig? kokr vem ne bi smela met kr tok pogosto al kaj? in pol usakic ne uzamem lih pumpice k rabm na 3h jemat tko 4 dni tud ponoc in ze tko ne spim in pol se morm 3x na noc zbudit in se mi fuka sori izrazu. paccc guyss kaj bi vi nrdill js nvm s nj sam pac pocakam do avgusta al nj poklicem zdravnika.
sploh ne vem kaj mi tok skod sam ja skos neki.
sam povejte mi a mislte da je normalno pa mozno da se mi zj kr tok slabsa? rabm sam vas mnenje hvalaa:heart::heart: pa kokr sm rekla mam to bl na novo in je zlo cudn vse ker nism nc navajena in je drgac kokr tisti k se rodijo s tem tkoda plis ne mi pisat da delam dramo js sam ne vem tocn o tem haha
astmo mam en let prblizn sele in bejsikli na zacetku sm mela napade sam tko enkrt na par mesecev. no in zj se mi pa zdi kokr da se mi usak dan slabsa. pac ucas mam po 3 napade na tedn. mislm da zdrava pamet pove da to ni lih normalno ig? kokr vem ne bi smela met kr tok pogosto al kaj? in pol usakic ne uzamem lih pumpice k rabm na 3h jemat tko 4 dni tud ponoc in ze tko ne spim in pol se morm 3x na noc zbudit in se mi fuka sori izrazu. paccc guyss kaj bi vi nrdill js nvm s nj sam pac pocakam do avgusta al nj poklicem zdravnika.
sploh ne vem kaj mi tok skod sam ja skos neki.
sam povejte mi a mislte da je normalno pa mozno da se mi zj kr tok slabsa? rabm sam vas mnenje hvalaa:heart::heart: pa kokr sm rekla mam to bl na novo in je zlo cudn vse ker nism nc navajena in je drgac kokr tisti k se rodijo s tem tkoda plis ne mi pisat da delam dramo js sam ne vem tocn o tem haha
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če te tolk skrbi ti priporočam, da pokličeš zdravnika oziroma ga obiščeš že prej.. Sicer nimam izkušenj tako da nevem kaj je "normalno", ampak sej če pa ni nič narobe te bo zdravnik vsaj pomiril :)
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj
js mam isto astmo (al neko vrsto astme, uglavnem tezave z dihanjem) in sm ucasih mela usak dan napade (zdej se je mal umiril). pac men so nardil ta test pol pa mi niso sploh vec dal naslednjih pregledov, sam rekl so mi da ce kaslam, tezko diham, piskam itd. uzamem pumpico, ce pa ne pomaga pol pa naj grem na urgenco. ampak fora je v tem da sm js mela vsak dan te napade in ne morm vsak dan kr vzemat pumpice (zdej mam prblizno enkrat, dvakrat na mesec, kaslam pa itak usak dan)
u glavnem, tuki je par stvari k jih js delam da lazje diham :
• inhalacije (npr prizges vroco vodo v tusu in pol vdihavas to paro, lah tud vdihavas paro od caja)
• olje crne kumine (ful pomaga, vsak dan uzemas po eno zlicko)
• vsak teden pobrisi police, omare itd (men ta prah zlo nagaja in mam pol sam se hujse napade)
upam da bo kmalu boljse, ce pa ne bo, pa rajs poklici zdravnika
js mam isto astmo (al neko vrsto astme, uglavnem tezave z dihanjem) in sm ucasih mela usak dan napade (zdej se je mal umiril). pac men so nardil ta test pol pa mi niso sploh vec dal naslednjih pregledov, sam rekl so mi da ce kaslam, tezko diham, piskam itd. uzamem pumpico, ce pa ne pomaga pol pa naj grem na urgenco. ampak fora je v tem da sm js mela vsak dan te napade in ne morm vsak dan kr vzemat pumpice (zdej mam prblizno enkrat, dvakrat na mesec, kaslam pa itak usak dan)
u glavnem, tuki je par stvari k jih js delam da lazje diham :
• inhalacije (npr prizges vroco vodo v tusu in pol vdihavas to paro, lah tud vdihavas paro od caja)
• olje crne kumine (ful pomaga, vsak dan uzemas po eno zlicko)
• vsak teden pobrisi police, omare itd (men ta prah zlo nagaja in mam pol sam se hujse napade)
upam da bo kmalu boljse, ce pa ne bo, pa rajs poklici zdravnika
0
ventolin
Moj odgovor:
Dancer 6767
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
i need help
imam par problemčkov
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
1.ful sem zatreskana v en lik iz enga filma (hobit kili) in pač vsak večer se jokam kr ne obstaja kaj naj?????
2.ful bi bila rada igralka po poklicu in ne vem kako prit do avdicij
3.a mi da kdo kak nasvet o hujšanju
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(13)
Enako kot prej.
(17)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(10)
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
Če veš da jo boš dobila lahko v lekarni kupiš ...
Hej, mogoče ti pomaga tole: https://pil.si/forumi/pisalnica/dobrodosli-na-novi-pisalnici


