Za mojo bff in ostale
5
Hej, <3Anikaaa ti si najbolj prijazna in zabavna oseba kar jih poznam. Najin stil za glasbo je popolen:heart::heart::heart:. Pri popu in k-popu morajo pa malo vokale ojačat pa bo bolj:joy::joy::joy::joy:. Ti si edina, ki me razume, ker v šoli so sami debili:laughing::laughing:. Sii sssuuuupppppeeeeerrrrrr bff, res, res nevem kaj bi brez tebe:heart::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:. Če nebi prišla na to spletno stran te sploh poznala ne bi:no_mouth::no_mouth:. Tako sem pa ravno nek dan si rekla: pa, mogoče je ta spletna stran okej... Pa sem šla pogledat in sem tako srečna, da sem te spoznala:two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts:. No tole sem narisala, zdejle grem pa poslušat Nirvano (;
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OOOOOO HVALA! brez besed sem! si res ena izmed edinih ko mi zdaj pomaga ko sm na tleh! res is DBEST! pridi potem na discord ker ti imam nekaj za povedati!
ps.: ta slika gre na moje ozadje fona :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::smirk:
ps.: ta slika gre na moje ozadje fona :two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::two_hearts::smirk:
1
Moj odgovor:
Soncica
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
darilo za fanta za bozic
torej rabim ideje za darilo za fanta za bozic. Imam ze v mislih ker si je zelel pulover z odtisi mojih ustnic inn to bom tudi naredila, ker pa ne bi samo tega dala me zanima ce ima kdo kaksen predlog. Zelela bi si da je uporabno in ne nekaj kar bi se lahko nabiral prah. Darilni seti so mi malce brezveze, ker nevem a mu bi bil vsec... parfum sem mu pa kupila za rojstni dan.





