snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Opis mojega dne 1. del

Opis mojega dne 1. del

7
Hej! Kako ste kaj? Jaz sem na počitnicah na otoku Mljet. To je čisto novi počitniški blog. Vsaki teden bom opisala en dan v tednu. Vesela bom :speech_balloon: in :heartpulse:.
Ta teden bom opisala ponedeljek 26. 6. 2023.

*roza*26. 6. 2023 - ponedeljek*roza*

*modra*JUTRO*modra*

Zbudil me je ati 🧔, ki mi je prišel dati kapljice za uho :droplet::ear:, saj sem imela vneta ušesa. Zbudil me je nekje ob 7.00. Pojedla sem zajtrk 🥣, si umila zobe 🦷in obraz, se preoblekla :shirt::jeans: in se počesala :haircut:‍♀️.


Ob 7.45 sem že imela kontrolo pri moji zdravnici :woman:‍⚕️. V bistvu je samo želela preveriti ali so moja ušesa :ear:boljše in ali imam dobro kri. V zdravstveni dom sem odšla z mamo :person_with_blond_hair:‍♀️, tja pa naju je peljal ati 🧔. Kontrola je šla hitro, moja ušesa :ear:so bila boljše :thumbsup:. Potem sem pa še odšla dati kri v laboratorij :microscope:. Tudi to je hitro minilo in sva z mamo :person_with_blond_hair:‍♀️odšli domov :house:. Nato smo mogli čakati, da nas pokliče zdravnica :woman:‍⚕️in nam pove rezultate za kri. Zelo dolgo smo čakali :hourglass:. Ob 11.00 nas je zdravnica :woman:‍⚕️ končno poklicala in nam povedala, da so izvidi boljši kot v petek, saj sem imela v petek slabo kri. Zelo veseli :grin: smo se namestili v avto :red_car: in se odpravili na pot v Hrvaško v mesto Brelo,to mesto je blizu mesta Makarska. 🧳


Pot je bila zelo dolga in utrujajoča. Med potjo sem poslušala glasbo :headphones:. Za malico pa smo v avtu imeli sirove štručke :cheese::french_bread:. Nekje ob 16.00 smo prispeli. Pojedli smo makarone :spaghetti:, ki nam jih je pripravila mama :person_with_blond_hair:‍♀️. Nato smo odšli na sprehod, po mestu. Med sprehodom smo si privoščili še sladoled :icecream::ice_cream:. Mesto Brelo je celi čas ob morju. Na koncu sprehoda smo odšli še na plažo :beach:, kjer sva se jaz in mama:person_with_blond_hair:‍♀️ skopali :swimmer:‍♀️ v morju :ocean:. Zvečer smo šli hitro spat :sleeping: saj smo naslednji dan morali na trajekt :ferry: na otok Mljet.

Imejte se lepo!
Lejka
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O kul, odličen blog in upam, da bo s tvojimi ušesi kmalu bolje! Lepo se imej:purple_heart:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zanimivo!!!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

✨ HOW TO BECOME A BETTER FRIEND 💛

Ogledov: 71 Odgovorov: 1
 
6
Objava:

Izven cone udobnosti 3. del

Ogledov: 100 Odgovorov: 5
 
7
Gimnazijka
Objava:

O GIMNAZIJI

Ogledov: 91 Odgovorov: 3
 
5
Objava:

MixUp 1. del

Ogledov: 103 Odgovorov: 7
 
7
Objava:

Good books to read!

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
3
Pia_123 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Teenage life

Heyyy,

Eno vprrašanje: Kak se met fajn v lajfu? tak velikrat gledam pinterest pa insta in vidim kok dobr bi se lahk mela (stara sm 15 let), sm pa cel čas doma in na telefonu al pa se sam učim... in zdi se mi da se vsi ostali sošolci ful več razumejo in družijo med sabo koker js...

sej drgač mam ene par prjateljic, ampak nobena mi ni tud tok fajna da bi zdj nekam šla z njo...

in najbolj mi je to, ko vidim kok se drugi družijo velik... js pa še na en party nism bla povabljena... (16 let sm stara) Aja pa a sm sam js, al se tud tak na splošno najstniki fulll manj družijo kot včasih, pa tak če vidiš kakega sošolca kje izven šole se noben sploh ne pozdravi.... nevem al pa sm to samo js.

in pač js bi se ful rada več družla in si tud našla nove prijatelje (aja drgač nimam pojma kako, ker sem fulll introverted in se mi je ful težko s kom začet pogovarjat :disappointed:).
in tak se mi zdi, da če bi me ljudje bolj poznal in če bi bla bolj confident in extroverted, bi se radi z mano družili (nocem bit vsamovsecna sam tok...)

ampak ja, pač js bi šla recimo v shopping, bowling, kam s kolesi, al pa sam nekam po ulici mal

pls, če ma kdo kakršno koli idejo mi nej prosimmm pove, tudi če samo eno poved :pray::pray::pray:
hvala vsemmm!!! :heart:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

bahaha misnla sm da bom ribo vidla haha, ...
 
Ti bi morala biti fotograf.
 
jaaa moja je groznaa
 
ja logicno a ti misls da se men da pospravlat ...
 
VAUU res je srčččkana spominja me na mojo ...
 
lovam nisem ga se do konca prebrala, mi je ...
 
Random osebicaaaa
ne, ampak bi rada
 
js bi tut mela muco alpa kuska sam smo u ...