Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: The series of unfortunate events

The series of unfortunate events

2
Pozdravljeni zanima me če kdo pozna to serijo na netflixu.Zanima me tudi kako bi se vam zdelo če bi napisala prevode serije v slovenščini saj vas veliko nima netflixa, in si je nemorete ogledati.
tu je kratek opis če vas zanima mi napišite .
V seriji nastopajo trije otroci Violet,Sunny in Klaus.
Njihova starša umreta v požaru in postanejo sirote.Posvoji jih njihov dalni dalni sorodnik ki ga starsa nista nikoli omenila.Z njimi ravna kot sužnji , razlog da jih je posvojil pa je njihovo bogastvo,toda šment dobi ga šele ko Violet dopolni 18 let, ali če se s kom poroči.Zato priredi gledališko predstavo,ki pa je seveda resnična v prdstavi se skrbnik poroči s Violet in tako pridobi bbogastvo, toda otroci so pametni in najdejo način da poroka ni veljevna.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hi!
Ta serija zglda fulllllllllllllll dobra!!!! Jaz na žalost nimam netflixa. Dobro se bi mi zdelo da bi prevedla serijo v slo.
Lp
Golmanka:stuck_out_tongue_winking_eye:
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov forum


Objava:

PEJTE V KLEPO

Ogledov: 65 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Pil

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
1
Flavtistka_912
Objava:

Kako vpisati nagradno vprašanje (križanko)

Ogledov: 69 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Recept for hwache

Ogledov: 53 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

KARTICE ZVEZDNIKOV

Ogledov: 77 Odgovorov: 1
 
0
School hater 👽
Objava:

revija pihalnih orkestrov trbovlje

Ogledov: 90 Odgovorov: 1
 
0
RealFrendica potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Kako izveš če so tvoji prijatelji pravi ali lažni?

haj,
imam eno težavco:
js mam sicer ene zelo dobre prijateljice, ampak imam pa tudi ene na tako dobre. No, js pač mam ene stvari,ki so tem ne glih prijatlom všeč, zato imam včasih občutek, da so z mano prijazni samo zato, da bi jim posodlaoziroma dala tist kar želijo. Ta petek sem šla po pouku pisat neko tekmovanje, ko me ni bilo so ti ta drugi ne glih prijatli prišl in moje prave prjatle sprašval kje sem. Ko sem prišla niso nč opazl,da sem pršla. Potem mi je moja besti povedla,da so me pogrešal, potem sem rekla neki ns glas,da so opazl, da sm pršla in me tkoj vprašal če lahka une stvari, js sem bla vesela, da so opazl, da me ni zato sem dovolila, a zdaj se sprašujem če so me pogrešal sam zarad stvari
Prosim pomagte!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kaj bi raje za darilo ob naročnini za Pil?
Beležko, takšno, kot je bila pretekla leta.
(24)
Velik stenski poster s Šnofijem in Pepco, kjer bi bil napisan tudi šolski koledar po dnevih.
(35)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Se opravičujem za ta naslov, moralo bi biti music, ...
 
Lepo. Me zanima kaj se bo naprej zgodilo
 
Eh, raj bi bla v šoli normalno, ko da morm ...
 
mal sm jo cudn slikala
 
ti bom pokazala v soli, tko al na zacetku ...
 
jst skoz poslusam o tem
 
Ne si želet bit bolna med ocenjevanji, zdaj ...
 
Pa tudi ce je blo z chatgptjem: NIKOLI NI ...