snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Veliko mesto - Živjenje Jar Jar Binks 1. del

Veliko mesto - Živjenje Jar Jar Binks 1. del

4
Rodil se je na nekem planetu imenvanem Naboo. Bil je normalen otrok. Odraščal je v dokaj revni družini. Imel je jubečo mamo in delovnega očeta. Živel je v podvodnem mestu. Bil je gungan. To so inteligentn bitja z dolgimi ušesi. Imajo obraz skoraj v obliki kljuna. Jar Jar je bil zelo štorast otrok. Ko je hodil v šolo so ga sošolci przirali. Nekega dne so ga tako prizadeli da je takoj zapustil šolo in splaval na površje. Tam se je za nekaj časa zamotil v gozdu je ponesreči pritaval do vele mesta. Tam se je razgledal. Prvič je bi tam in bilo je še lepše od govoric. Tam so bili lepi trgi, velike hiše in prelepe palače. Načel je majhno kavarno. Vstopil je in zagledal prijetno urejeno sobo do vrha polno z gosti. Roboti so drveli iz ene strani na drugo, sprejemali naročila in prinašali pijačo. Tam je spoznal lastnika ki je ravno prišel iz za ozadja. Takrat se je Jar Jar spotaknil in gostje so se zrušili kot domine. Jar Jar se je opravičeval, a lastnik se je le smejal in mu ponudil pijačo. Preden je Jar Jar odšel Je še vprašal:'' Kako pa vam je ime?'' Lastnik je rekel:''Kyevin'' In Jar Jar se je odpravil domov.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
FULL DOBRA ZGODBA:joy::joy::joy::joy::joy::joy:
OBOŽUJEM
TI SI RES BODOČI PISATELJ:sunglasses::sunglasses:
James Bond
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Sanje o profesionalni baletki 2. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

PESEM💜

Ogledov: 67 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Sanje o profesionalni baletki 1. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
6
Mili Bobby Brown
Objava:

STRŠNA PREVARANTKA # GROZLJIVKA

Ogledov: 53 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Padec angelov

Ogledov: 55 Odgovorov: 1
 
4
notsolonely potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Vegova - računalniška

Zivjo, zanimam se za prepis na Vegovo na racunalniskega tehnika, kr ta sola kjer sem zdaj (ena druga racunalniska) je nic od nica. Zto me zanima mnenje od koga, ki hodi tja (ali koga ki ma frende tam pa so kaj povedali kako je) : Kako se vam zdi šola na splošno? Vzdušje? Profesorji? Je kaj takega kar bi blo fajn vedet pred vpisom?
Ima morda kdo izkušnjo z več računalniškimi šolami in lahko primerja?
Najalepsa hvala vsem <3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Oglas

Zadnji odgovori

kjutti, se naredd
 
ja ja ni tok dobra kaj ti ovorisss, wooww
 
ka ka ka ka koooooooooooooooooooooo
 
Omg js tut igram klarinet dobra slikca
 
Ful dobro!!!! Zdi se mi da ta stil naredi ...
 
ne vem če sam misliš da si pametna al ne ...
 
js pa igram precno flavto kok let pa ze ...
 
nočm te hejtat sm mal zgleda k zameglen screenshot. ...
 
Omgggg, to je tok dobra zgodba Narocena sm, ...
 
1036 yeeee
 
mogoć kavica...