😣😣😣😣😣
1
Heyyyy girlssss,
rabm neko spodbudno besedo al pa neki, ker imam v tem tednu prevec stvari!!!! no nasplosno v maju ampak ta tedn je pa finalni teden! imam tekmovanje s flavto, neko zlo presticno predstavo v CD jutr.... grozn je pa se te zadnje ocene ki mi dejansko lahko spremenijo koncne ocene:dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy: grozn je.... pol pa za ta naporn tedn pa se tedn ka se ga dejansko veselim me neki boli trebuh ampak vrjetno so samo zivci ker ko sm lacna splohk nemorem jest in sm res zlo pod stresom.... tiste minute ko sm. jih mela u tem mescu sm prespala ker sm tok utrujena od vsega:tired_face::tired_face: moje starse je bilo strah da bi izgorela ce veste kaj to pomen.... na konc za piko na i zadnje tri dni tok pogresam svojga fanta kt se nikol:tired_face: v petek sm ga vidla na orkestru ampak se nisva nc pogovarjala ker nismo mel niti na konc mal casa:sob::sob: ful ga pogresam in upam da jutr pride na nastop ka tut njegov bratec nastopa da ga sam objamem:persevere: in to me se najbl tezi v tem vikendu...
tenks da ste prebral
lovjuu
rabm neko spodbudno besedo al pa neki, ker imam v tem tednu prevec stvari!!!! no nasplosno v maju ampak ta tedn je pa finalni teden! imam tekmovanje s flavto, neko zlo presticno predstavo v CD jutr.... grozn je pa se te zadnje ocene ki mi dejansko lahko spremenijo koncne ocene:dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy::dizzy_face::dizzy: grozn je.... pol pa za ta naporn tedn pa se tedn ka se ga dejansko veselim me neki boli trebuh ampak vrjetno so samo zivci ker ko sm lacna splohk nemorem jest in sm res zlo pod stresom.... tiste minute ko sm. jih mela u tem mescu sm prespala ker sm tok utrujena od vsega:tired_face::tired_face: moje starse je bilo strah da bi izgorela ce veste kaj to pomen.... na konc za piko na i zadnje tri dni tok pogresam svojga fanta kt se nikol:tired_face: v petek sm ga vidla na orkestru ampak se nisva nc pogovarjala ker nismo mel niti na konc mal casa:sob::sob: ful ga pogresam in upam da jutr pride na nastop ka tut njegov bratec nastopa da ga sam objamem:persevere: in to me se najbl tezi v tem vikendu...
tenks da ste prebral
lovjuu
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojoj! Girl prosim ostani mocna, maš to še mal pa počitnice:wink:
Predlagam, da poslušas kej glasbo meni pomaga.
Predlagam, da poslušas kej glasbo meni pomaga.
2
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
dobro ti bo šlo:grinning::grinning:
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ajde, verjamem vate!
sej znaš...:muscle::muscle::muscle:
sej znaš...:muscle::muscle::muscle:
1
Moj odgovor:
Dipiki
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Snap
zakaj me en fant ne doda na snapu ce me v soli gleda in sva ze velikokrat nardila eye contact? a mogoce ker sem starejsa za eno leto?
Vprašanje
Letos smo malo drugače zastavili rubriko Spletne zvezde. Kako ti je všeč?
Bolj mi je všeč ko prej.
(38)
Enako kot prej.
(37)
Raje imam intervjuje s spletnimi zvezdami.
(29)



Smetišnica