Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: Naloga velikonočne igre: Pirh

Naloga velikonočne igre: Pirh

2
Živijo! To sem jaz, zajček Tobi. Jutri bo velika noč in že cel teden se pripravljamo nanjo. Ostala nam je samo še ena stvar: pobarvati veliki pirh. To je naša tradicija. Vsako leto pobarvamo največji pirh doma.
Letos pa nas je g. Petrovič, župan mesta, prosil da ga odnesemo na mestni trg in pustimo da vsak zajček v gozdu pobarva en del pirha s svojo barvo. Seveda smo takoj pristali na idejo. Našel sem tudi odtenek moje najljubše barve pri potoku. Ampak ko sem prišel na nabito poln trg, sem videl da je nekdo pobarval celo jajce v zlato barvo. Nisem vedel ali naj sem ogorčen, žalosten ali naj samo občudujem tako lepo okrašeno jajce. Potem pa sem na vrhu pirha videl mojo babico. Ki se je trudila povedati nekaj. Hitro sem zgrabil megafon in ga zalučal babici. Ta me je hvaležno pogledala in začela z govorom: "To jajce je naša družinska dediščina in preprosto ne morem dovoliti da bi ga popackali z vsemi barvami na svetu. Torej gospod župan, pristali smo na to da bodo pirh lahko občudovali vsi meščani, ampak na to idejo z barvami pa zagotovo ne bomo. " Župan je zavzdihnil in ugodil moji babici.
Tako smo na veliko noč vsi v mestu odšli na trg in občudovali veliki pirh, zdaj posut še z bleščicami.
----------------------------------------------------
Upam da ni predolgo. Poskusila sem upoštevati vse iztočnice.
Lp, El
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala za oddajo!
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Smetišnica


Taylor Swift lover
Objava:

HEJ FOLK, NOVA OBJAVA TAYLOR SWIFT LOVER

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
Skrivni božiček
Objava:

Skrivni božiček za Strawberry cooki

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
0
Coca Cola
Objava:

Coca Cola odhaja

Ogledov: 56 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

idk zakaj mapak je kjutiii<3

Ogledov: 68 Odgovorov: 2
 
3
Friends lover
Objava:

Friends

Ogledov: 75 Odgovorov: 5
 
3
Objava:

Dajte ideje

Ogledov: 119 Odgovorov: 3
 
0
Taylor Swift lover
Objava:

NOVA ,AMPAK VEDNO TU

Ogledov: 75 Odgovorov: 2
 
2
2009z
Objava:

Kaj pomeni?

Ogledov: 85 Odgovorov: 2
 
1
Bonboncek potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gim zelimlje

hejj,
a hodi kdo od vas na gim zelimlje? a mi opise kdo na hitro? sem pa vidla ze nekaj prejsnjih objavic. a je tezka? kako je v 1.letniku? a je ful bl zahtevno kot 9.r?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit:
 
jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...