snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Moj velik problem

Moj velik problem

5
Hejla!
Js mam problem... Sem 8. razred in mam sošolko ki mi je tut odlična prjatlca... Ona je bla skup z enim fantom (do predučerišnem) k sm js fullll zaljubljena v njega že dolgo časa... Moji prjatlci sem drgač (k sm zvedla da sta šla narazn) rekla da če karkoli potrebuje sem tu zanjo. Razmišljam pa da bi jo ko bo konec šole oz. ko se začnejo počitnice vprašala za njegov snap ker mi je res fullllll ušeč... Nevem a naj to naredim al ne? In če ja kak ji naj to napišem da ne bo preveč čudno?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj, nevem kk bo ona lih odreagirala kr verjetn ji nih glih useen alpa tko da si ti zj npr skp znjenim bivšim(če bi bla govorim) pa tut zanga je pač to tko 1tedn po tem ka sta konc in nevem če bi mu blo lih kul oz tut drugi ga bi mel za playerja in to. pač loh bi ti mau počakala in to sj ji loh nvm useen sred poletja napišeš za snep alpa nega rajš osebno uprašaš myb boš mela več šans če ga ki srečaš alpa tko. čene pa sm probi napisat u search njegov ime(u rl) pa ti ga bo verjetn že najdl:)
upam da sm pomagala pa nohejt<3
1
 
kr_počas
rajši mal še počak... pa prej po ovinkih upraši zakaj sta šla narazn, pa gdo je dal konc kermu--- ful pomembn...
 
Hvala obema za pomoč...
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


zanimanje
Objava:

neki

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
0
🐛 🐾
Objava:

Therian

Ogledov: 51 Odgovorov: 4
 
1
Objava:

Kgbl

Ogledov: 68 Odgovorov: 3
 
0
Lili345
Objava:

Prosim pomagajte

Ogledov: 66 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Zanima me

Ogledov: 93 Odgovorov: 4
 
0
#nevem ka nej
Objava:

sola u naravi

Ogledov: 82 Odgovorov: 2
 
0
poki piki
Objava:

teza oz postava

Ogledov: 60 Odgovorov: 1
 
0
Nashbsbs
Objava:

Fant

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
0
#nevem ka nej potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

sola u naravi

oj js sm 7 razred in konc maja na moj rd gremo u solo u naravi.pac prejsn mesc so med roditelskega starsi in so se tk usi prtozva kam nas to pelejo k je tk 20min stran k bomo sam hodl pac nc druzga pa se sami taki ucitli grejo k nam nc nebi pustil in pac tk od ene moje orjatlce mami je rekla da na njenem mestu nebi sla sam da se nej sama odloci in oac sm misnla da ona tut nebo sla in pol me je mami upr ce grem da se nej sama odlocm in sm rrkla da ne pac da bi drgac sla sam da mi ni nekam za it ce se ucitli ne vejo ka bomo tm delal pa btw nas razred si jabke pa use mece po razredu pa fantje se grozn vedejo in pac ze to mi ni fajn da grem s takim razredom zato sm rekla da ne in zej tk edina ne grem in zej k bo konc pocitnic se bojo ze za sobe menl pa to in zih bo ful ucitlov uprasal kdo ne gre in k bojo rekl za mene me bojo usi "napadl" pa se bojo zejbaval da kao zato kr bi pogresala starse pa tut take ucitlce mam da bojo srpasval zaka ne grem in nevem ka nej odg
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Kaja005
3
 
4
K-popgirl
5
 
6
SADGIRL
2
 
8
Resnevem
2
 
9
neki paccc
3
 
10
Anonimna punca
2
 

Oglas

Zadnji odgovori v Svetovalnici

lololo
ja je v celju
 
bil je zadnjič v Ljubljani, sam sem zamudla. ...
 
Lolita
Ojči, js nism na baletu, ampak sm vzporedno ...
 
hej. nisem therian ampak mislim da je. en ...
 
Little helper123
nek se v dm kupi nek rollon za podočnjake: ...
 
zanimanje
pac ja opazi se tut ce nocs pogledat pa isk ...
 
Hej! Js grem naslednje leto na kgbl na inštrument ...
 
hej źal ti res ne znam pagat. me pa samo ...
 
Ej js niam pojma o baletu, ampak ti bom probala ...
 
hej če si to želiš in ga pogrešaš, ja reci. ...
 
hej. ja razumem. nisem imela enake situacije ...
 
tenkjuuuu
 
hejj najprej ce si brunette si naredi toasty ...
 
Hermiona Granger 💗
nevem kaj je erekcija. ja sm opazla ne me ...
 
to se morš ti sama odločt in prej dobr premisl. ...