one_girl
Ne pozabi. Nekje med prvim pozdravom in zadnjim slovesom je bila LJUBEZEN...
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.
Prispevki:
Hej,
vidim, da imaš tudi ti zvezdico. We are twins. Okej tto pomeni, da ti ne bom pridigala o lepem vedenju na tej spletni strani, kot je to doletelo tvoje predhodnike. Drugače hvala, da si se naročila name, končno vračam. Drugače se strinjam z osebo, ki ti je pisala, da si super, res si. Lahko se kdaj dobiva na kakšnem klepetku. Kako si?
Jaz v prostem času rada pišem zgodbe in bi bila zelo vesela, če bi prebrala napovednik in ga malo pokomentirala. Povezavica:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire-napovednik
P.S. Če nočeš ne rabiš.
Vračam naročnino.
Lysm,
Heart
vidim, da imaš tudi ti zvezdico. We are twins. Okej tto pomeni, da ti ne bom pridigala o lepem vedenju na tej spletni strani, kot je to doletelo tvoje predhodnike. Drugače hvala, da si se naročila name, končno vračam. Drugače se strinjam z osebo, ki ti je pisala, da si super, res si. Lahko se kdaj dobiva na kakšnem klepetku. Kako si?
Jaz v prostem času rada pišem zgodbe in bi bila zelo vesela, če bi prebrala napovednik in ga malo pokomentirala. Povezavica:
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/kaj-skrivas-windshire-napovednik
P.S. Če nočeš ne rabiš.
Vračam naročnino.
Lysm,
Heart
0
🕒
Nov del<333
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/9
https://www.pil.si/forumi/pisalnica/administracija/9
0
🕒
klepeet?:kissing_heart:🥺
1
🕒
Vidim da ti danes nisi v šoli (tko k js) klepet?
1
🕒
olaaaa girl drugače sem danes bla v šoli sam smo zej ko je proti koncu (9razred sm) ful hitro gotovi in oprosti šele zdaj vidim sporočilo z veseljem bi prišla če bi prej vidla... oprosti
heej, narocena girl:hugging::kissing_heart::kissing_heart:
1
🕒
heeej, ti si tok fajn punca. res. lepo se mej tuki:kissing_heart::kissing_heart:
________________________________________________________
kdorkoli mi je tole napisau v nab se mu res zahvaljujem to mi je polepšalo teden hvalaaaa :hugging::hugging::hugging::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
________________________________________________________
kdorkoli mi je tole napisau v nab se mu res zahvaljujem to mi je polepšalo teden hvalaaaa :hugging::hugging::hugging::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
2
🕒
POIŠČI PILOVCA/KO
Sporočila
heeej griki kako si kej? je blo fajn v Planici? ...
https://mybffquiz.com/pp/sync-quiz/kxxc7?utm_source=native ...


