Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

KOTIČEK PILOVCA/KE

Avatar
Shine
Značka
keep being a soncek 🫶
Naročnina na objave je mogoča samo registriranim Pilovcem.
Sporočila lahko v "Moj kotiček" pošiljajo le registrirani in aktivni uporabniki.

Sporočila:

hej shine!
že kar nekaj časa je minilo od kar sva si pisali tako, da sem se zdaj odločila, da ti končno nekaj napišem. torej zanima me kako si kaj in kako ti gre kaj v šoli? :) upam, da je vse okej. no drugače pa nevem, če si še kaj gor ampak me zanima, če si za kak klepet? :)
oprosti, da ti nisem tako dolgo odgovorila!
izabela
0
 
ojlaa izabela!!<3 zdej je pa res minilo velik casa ja hahhh, js sem super, se drzim, drugače v soli mi gre tudi v redu zadnje case, pa tebi? sem na nekem odmoru od pila pa sem se danes odlocila oglasiti ampak se tu pa tja kaj nazaj pojavim. glede klepeta pa ne vem, morda bi mi pa uspelo kdaj v prihodnjem tednu. povej uro pa datum<3

lepo se mejj, tvoja shine!!<3
 
hejj!!
veš kaj ni problema! ti kar uživaj in še zdrži ta dva meseca šole, midve pa si bova lahko tako pisale. vse dobro reši:)
jaz sem pa drugače tudi kar okej, v šoli tudi gre. uspe mi zrihat potrebno tak, da je vse kul!
lepo bodi, izabela<33
 
<3
 
Ojla Ginn (Shine)! :sparkling_heart:

Kako si kaj? Že dolgo se nisva slišali. Jaz sem kar dobro, zdajle bo konec počitnic in se mi milo rečeno, res ne da v šolo nazaj! :sweat_smile:

Kdaj bo novi del Papir in pisalo? Že komaj čakam. Jaz zdajle sploh nimam navdiha, da bi pisala bloge. Pa tudi zgodb. Mogoče bom pa kmalu začela pisati kakšen blogec za sprostitev. :four_leaf_clover:

No, fajn bodi! :cactus::fallen_leaf::shamrock:⚘️🪻:tulip::whale2::sunflower:🪷:cherry_blossom:
LP, Glasbenica:musical_score:
0
 
zivjoo<333 jaz sem super, na vsake toliko casa se pojavi kaksna stvar, ki je malo manj zabavna in vse, ampak se drzim. me veseli, da si tudi ti dobro in, da se vse odvija v redu. :))
papir in pisalo... hmm... ne vem ce imam se voljo do pisanja blogov hahh. sploh pa sem ze na nekem odmoru od pila pa sem se danes prisla malo oglasiti.

drugace pa upam, da bos uzivala prihodnje dni in da se bova kmalu se kaj slisali, ker pogresam najine pogovore!! rada te mam, tvoja shine<3
 
hej shine!
že kakšna dva tedna sta minila od kar sem ti objubila klepet pa se nič ni zgodilo v smeri, da nama bi uspelo. tako, da me zanima če imaš slučajno v soboto kaj časa. ta teden mi sigurno ne bo uspelo ker imam 6 ocenjevanj. no sporoči in upam, da je vse okej in prav.
pošiljam pozdrave, izabela!!
1
 
ojlaa<3 oprosti, sem bila cisto zasuta z delom. prvo sola, pa se pri prijateljici sem bila. je cisto razumljivo. se bova pa naslednji vikend ali pa teden ujele. upam, da se mas super in da je vse okej <333 rtm, shine
 
*i* srečno novo leto besti *i*
:hugging::hugging::hugging::hugging: *b* May this year be your very best *b* <3
Best wishes from, Blanky
0
 
Več v mojem kotičku pot tvojim komentarjem:)
 
hvalaa si mi polepšala večer😩🙌💕
 
*modra*S*modra**roza*R*roza**zelena*E*zelena**modra*Č*modra**roza*N*roza**zelena*O*zelena* *modra*N*modra**roza*O*roza**zelena*V*zelena**modra*O*modra* *roza*L*roza**zelena*E*zelena**modra*T*modra**roza*O*roza**b*!*b* :heart:
0
 
iii hvalaa 💕
 
Hvala
 
*zelena*Hej hoj! <3*zelena*
Kmalu bomo vstopili v novo leto 2023, zato vam želim obilico zabave v novem letu, veselja, pozitivne energije, čarobnih dogodkov, nove izkušnje in veliko zdravja ter sreče! Naj bo novo leto čudovito, enkratno, čarobno in tako, kakršno si sami želite.

Prav tako bi se rada za na konec leta zahvalila vsem osebam, ki so me spremljala vso mojo pilovsko pot in mojim zlatim naročnikom, na profilu GinnyCat se vas je nabralo kar 124, kar mi zelo veliko pomeni in si nisem mislila, da bom kdaj dosegla tako ogromno številko, res hvala. :heart:

Lepo se imejte in *b*SREČNO NOVO LETO!*b* :blush::champagne::wine_glass:

Lp Shine
2
 
Enako!
 
Enakoooo! <3333
 
Hvalaaa
 
hej!
jaz mam zdaj čez vikend nekaj časa pa me zanima, če ga imaš tudi ti glede na to, da me zdaj nobem dan ni bilo na klepet. sori ampak sem zbolela pa še več nenapovedanih spraševanj sem imela za katera sploh vedela nisem in mi ni preostalo druga kot da sem se učila. no upam, da boš našla kakšno luknjo v svojem urniku hahah:))
no lepo bodi, izabela!!
0
 
hojlaa!! fajn da si se ozdravila pa upam da ti je slo dobro na ocenjevanjih, drugace pa je cisto okej ce ti ni uspelo priti na klepet, ker tudi meni nekajkrat ni uspelo. danes ne vem tocno ce mi bo uspelo oprosti<3 ta teden pa ... mi zagotovo kje pride kaksen dan ki mi ustreza :)) no lepo se mej, shine💛
 
hej! meni je zelo žal ampak danes ne bom utegnila prit na klepet, ker sem zvedela da sem jutri nekaj vprašana in se še nisem nič učila. tak, da meni je ful bad ampak res mi ne bo zneslo. sem pa ti raje sem napisala, ker mislim da tam doli ne bi videla. oprosti pa upam, da se nama uspe kateri drug dan dobiti:))
lepo bodi, izabela!!
0
 
Hej!💛Razumem, je čisto okej :) Srečno na ocenjevanju haha<3 Se pa lahko dobiva jutri ali pa kdaj drugič ob isti uri. Če utegnem al la če ti utegneš. Lepo se mej💙
 
hej in hvala da razumeš. drugače pa sem se naučila in tudi dobila 5. hvala bogu mi gre snov hitro v glavo ampak danes tudi nimam časa, ker mam jutri dve ocenjevanji tako, da lahko jutri če maš čas ob 18-tih tak kot si rekla, da ti odgovarja:))
no lepo bodi, izabela!!
 
ooo super da si dobila pet pa srečno tudi jutri na ocenjevanjih!! <33 meni jutri odgovarja ob 18.00 tako da se vidiva takrat. <3 tudi ti se mej lepo in se slišiva!! shine<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Sporočila

Avatar Lovely_girl sporoča pilovcem/kam:
A je še kdo bolan????!
 
Avatar Ravenclawgirl sporoča pilovcem/kam:
Živjo! Mi kdo proim pove kje vi gledate ...
 
Avatar pilovec sporoča pilovcem/kam:
Pa smo spet na začetku tedna! Želim vam, ...
 
Avatar Kpop-fan143 sporoča pilovcem/kam:
Snap a picture of breakfast Every choice ...
 
Avatar Kinder Čokolada sporoča pilovcem/kam:
Je še kdo zbolel?
 
Avatar #FreeGirl7 sporoča pilovcem/kam:
guyss sam reminder da ste dans spet gifted ...
 
Avatar MONSTIE♡ sporoča pilovcem/kam:
Jutro moji soncnki
 
Avatar Karla💙 sporoča pilovcem/kam:
8.december 17 dni do BOŽIČA!!! :smirk::christmas_tree:
 
Avatar LiroGenij2.0 sporoča pilovcem/kam:
 
Avatar Medvedek ❤️🌸 sporoča pilovcem/kam:
Spet je tuki nov dan nov začetek tedna, jaz ...
 
Avatar Bee🐝 sporoča pilovcem/kam:
no ja moj profil je deaktiviran(ne sprašujte ...
 
Avatar Lovely_girl je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Forever
naročena
 
Avatar ☆Star☆ sporoča pilovcem/kam:
Damnn...depressing music + depressing book ...
 
Avatar #jagoda712 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar ena.k.bere.pil
ummm drgac ce mas ig al pa snap me lah addas ...
 
Avatar #jagoda712 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar *Galaxy Ginny*
hejla. kk si kej? sm prebrala profil pa sm ...
 
Avatar Panga15 sporoča pilovcem/kam:
nova risba link: https://www.pil.si/forumi/hvalilnica/moja-risba-25/85
 
Avatar moon_xD je pisal/a pilovcu/ki: Avatar nezjez
naročena
 
Avatar coolgirl5 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar # rada pomagam
klepet jutr?
 
Avatar moon_xD je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Cake123
narocena
 
Avatar Cake123 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar MONSTIE♡
Naročena- upam, da vrneš
 
Avatar MONSTIE♡ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar nezjez
Narocena
 
Avatar Cake123 je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
Narocena- upam, da vrneš...
 
Avatar MONSTIE♡ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar GrizalkaKnjig
Vracam
 
Avatar MONSTIE♡ je pisal/a pilovcu/ki: Avatar Yana10
Nabek
 
Značka Avatar Loona_Lovegod sporoča pilovcem/kam:
updejt karla mi je poslala prvi del zgodbe. ...